Windows 10 için yeni yapı açıklaması!

Windows 10'un bir türlü yayınlanmayan yeni yapısı ile ilgili beklenen açıklama nihayet geldi!

Windows 10 için yeni yapı açıklaması!

Windows Insider'ların uzun zamandır beklediği yeni Windows 10 yapısı hakkında nihayet bir açıklama geldi. Yaklaşık 1 hafta önce yayınlanması beklenirken halen yayınlanmayan yeni yapı, görünüşe göre önümüzdeki haftanın ikinci yarısında indirilmeye sunulacak.

Microsoft'tan Gabe Aul, bir Twitter kullanıcısının yeni yapının ne zaman geleceğine dair sorusunu "Gelecek hafta düzenleyeceğimiz etkinlikten sonra" şeklinde cevap verdi.  6 Ekim'de New York'ta düzenlenecek etkinlikte Lumia 950 ve Lumia 950 XL akıllı telefonlarla birlikte Surface Pro 4'ün de tanıtılması bekleniyor.

Yeni Insider yapısında, özellikle Edge'e yeni yetenekler kazandırılması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Artık yapılardan bıktık gelsin bir an önce final sürümü. (Windows 10 Mobile)

@03 Ekim 2015 11:40 Tam sürümden sonra da Insider programı devam edecek.

ne yapmaları gerektiğini bilseler açıklayacaklarda belliki onlarda daha karar verememişler... buda = yeni bir Windows demek...

Lumia 930 kullanıyorum ve memnunum fakat ms in artık mobile konusunda elini çabuk tutması gerekiyor.tamam yeni bir sistem,tamam geliştirme aşamasında ama uzun zaman oldu ve hala kronik sorunlar devam ediyor ( an ekranın uzun yuklenmesi,uygulamaların geç açılması,batarya suresi vs.)inatla be sabırla wp diyoruz ama artık wp de acele etmeliler.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir