Windows 10'un cep sürümünden yeni video!

Windows 10'un telefonlara özel sürümünün 12534 numaralı yapısından yeni bir video var!

Oynat Windows 10'un cep sürümünden yeni video! Windows 10'un telefonlara özel sürümünün 12534 numaralı yapısından yeni bir video var!

Windows 10'un telefon sürümüne ait 12534 yapısından çekilmiş bir video, internette yayınlandı. Microsoft'un henüz yayınlamadığı bu yapının ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

Yapının yeni özelliklerinin gösterildiği videoda kişi simgelerinin dairesel bir şekil aldığı gözleniyor. Böylece mobil Windows 10, masaüstündeki Windows 10'da da görünen bu işlevi sunmuş oluyor. Videoda kısa da olsa yeni mesajlaşma uygulamasını ve telefon çeviricisini görmek mümkün.

Yapıda Outlook uygulamasını da görmek mümkün. Bununla birlikte uygulamanın görünümünde herhangi bir değişiklik fark edilmiyor. Video sayesinde geçtiğimiz günlerde masaüstü için yayınlanan Project Spartan'ın mobil sürümünü görme şansı da buluyoruz.

Windows 10'un telefonlara özel sürümü, "Windows Insiders" programına kayıtlı olanlar tarafından denenebiliyor. Bununla birlikte desteklenen cihazları sayısı, şimdilik oldukça kısıtlı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Bu ne ya kapkara arayüz

Windows Phone doğru yolda ilerliyor...

Aslında bakarsanız Windows Phone gelişimi Nokia'nın Microsoft tarafından satın alınmasından bu yana daha tutarlı oldu. Eksikliklerini kapatıyor. Mağazadaki uygulama sayısı hızla artıyor. Eğer Microsoft Nokia'dan aldığı düşük ücretli telefon politikasını iyi yönetirse kısa zaman içerisinde %20 pazar payına rahat yol alır. Microsoft kendisini Avrupa ve Amerika pazarı ile sınırlı tutmamalıdır...

@04 Nis 2015 16:44 ooo ceo konuştu

@04 Nis 2015 16:44 microsoftda çalışıyorsun anlaşılan

Daha da iyi bir sistem olarak geliyor. Sonuna kadar windows phone

ARKADAŞ BEKLE BEKLE GINA GELDİ HALA T. ÖN İZLEMEYİ VEREMEDİLER GİTTİ PES

Stabil ucuz tfnlara evet ...

Arayüzü çok beğendim metalciiym herşeyim siyah telefon gibi

rezalet gözüküyor. şaşırmadık...

Anca babam kullanır bunu yaşlılar için yani kare kare ne o öyle ...

Birgün herkes w Phone kullanmadığı için kendine kufredecek

Windows Phone kullandıktan sonra android ve ıos ne kadar boş olduğu anlayacaksınız

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir