Windows bölümü ikiye mi ayrıldı?

Microsoft, Windows çalışmalarında büyük bir değişikliğe mi gidiyor? İşte bunun işareti...

Windows bölümü ikiye mi ayrıldı?

Ağustos ayında Windows 8 hakkında çıkan bir dedikodu, bizlere Microsoft'un işletim sistemi için ilk önemli güncelleme üzerinde çalışmaya başladığını iddia ediyordu. Bazı Windows geliştiricileri ise çevrimiçi iş bilgilerini "Windows 9"da çalıştıklarını bildirmek üzere değiştirmişlerdi.

Şimdi ise Windows 8'den sızıntılarıyla tanıdığımız WinUnleaked.info, Windows geliştirme bölümünün iki takıma ayrıldığını iddia ediyor. Sitenin bilgiyi edindiği yer ise her zamanki gibi "ismi açıklanmayan kaynaklar". Siteye göre grubun biri Windows 8 için "Blue" güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme için yaklaşık bir aydır yeni yapılar oluşturulduğu söyleniyor.

Makaleye göre "Blue" güncellemesinde şimdiye kadar "ilginç" bir geliştirme yapılmadı. Site, ilgi çekici bir gelişme olduğunda bununla ilgili ekran görüntülerini paylaşma sözü veriyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Amaaan bolsunler hatta parcalara ayirsinlar benim bir ilgim yok!

Amaaan bolsunler hatta parcalara ayirsinlar benim bir ilgim yok! ______________________________________________________________________ Pire; dağa küsmüş, dağın haberi yok.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir