Woon Tablet Monitör ile PC'nize hakim olun!

Woon Tablet Monitör sayesinde klavye ve fare olmaksızın, sadece bir kalemle PC'nize hükmedin!

Hem masaüstü bilgisayarınıza, hem de notebook PC'nize kolaylıkla bağlanabilen Atmaca Bilgisayar Teknolojileri'nin geliştirdiği Woon Tablet Monitör isimli ürün ile bilgisayarınıza tablet özelliği kazandırılabiliyor.

Çizim yapabilmesinin yanında yazı da yazılabilen Woon Tablet ile ister iş yerinde, ister okulda, sunum yapmanızın gerektiği durumlarda, Woon Tablet, işlevselliğiyle aradığınız en iyi asistanınız olmaya aday bir ürün. Sunum esnasında ekrana gelen belgeler üzerinde dilediğiniz şekiller ile eklemeler yapabilirken, bu değişiklikleri sıkıştırılmış resim formatı JPG olarak da saklayabilme şansınız var.

Bununla da yetinmeyen Woon Tablet, aynı zamanda ekonomik bir fiyata sahip olmasından dolayı kullanıcıların her kesimine sesleniyor denilebilir. Bunun yanında Woon Tablet Monitör ile DVD'lerinizi seyredebilirken, fare ya da klavye olmaksızın manyetik kalemi kullanarak tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

19 inç ekrana sahip olan Woon Tablet Monitör, başta el yazısı tanıma özelliğini içermesinin yanında 6.4 kg ağırlığa ulaşırken, 40 W güç tüketimiyle de enerji dostu bir ürün. 599$ + KDV fiyatı ile satışa sunulan ve teknoloji marketlerinden edinilebilen ürün görünümünde olduğu kadar sunduğu özelliklerle de adından yakın gelecekte söz ettireceğe benziyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ucuzlamasını bekliycem super alet yaw

Elimde kalem ile uzak durmam gereken bir alet olan monitöre yaklaşıp gözlerimi daha fazla yormak istemem.

Ben UC-Logic PF1209 kullanıyorum ve gayet memnunum :D

Max_Real Qnx

BU TABLETLERLE ÇALIŞMAK ÇOK ZEVKLİ AYNI OFİSTE İKİ ARDAŞIM TABLET KULLANIYOR. ONLAR ÇİZERKEN BEN ZEVK ALIYORUM RESMEN. İNŞALLAH HEMEN UCUZLAR.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Woon Tablet Monitör ile PC'nize hakim olun
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir