Xperia Z3'ün daha da iyisi geliyor!

Başımıza yağmur gibi amiral gemisi yağdıran Sony, şimdi de Xperia Z3'ten daha iyisini yapıyor!

Xperia Z3'ün daha da iyisi geliyor!
Üst seviye Sony telefonlar giderek çoğalıyor

Sony akıllı telefon piyasasında Xperia markası ile büyük ama birz fazla hızlı adımlar atıyor. Z2'den sadece birkaç ay sonra tanıttığı Xperia Z3, şimdiden dünyanın birçok yerinde satışa çıkıyor. Fakat firmanın amiral gemisi olarak sattığı bu ürünün bir büyüğü daha yolda olabilir...

Bir internet sitesine göre, Sony'nin henüz resmen açıklanmamış yeni bir amiral gemisi bulunuyor. Sony Z3X olarak isimlendirilecek olan ürünün, yakın zamanda tanıtılması işten bile değil. Nitekim kaynağın verdiği bilgilere baktığımızda, esas dikkat çeken nokta, üst uç diyebileceğimiz donanım özellikleri...

Yayınlanan bilgilere göre Sony'nin bir sonraki cihazı; Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 4GB RAM, 6.2 inç 2560 X 1440 çözünürlüğe sahip ekran ve sıkı durun, 22MP kameraya sahip olacak. Pek tabi bu bilgiler an itibariyle resmiye kazanmadı ama verilen donanım bilgileri hiç de hayal gibi durmuyor.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bu haksızlık! ben en son çıkan cebi kullanıyorum diye 3-5 ay böbürlenemeyecekmiyim sony!?

çok güzel e benziyor keşke 6 inç olsaydı daha rahat kullanılır

sony z3 ü çıkarırken s801 yerine s805 kullansaydı gerçekten de ben o ürüne amiral gemisi derdim tamam ürün incelmiş tasarım yenilenmiş su geçirmezlik geliştirlmiş ama çoğu insanın ürünü alırken baktığı donanım ekran kamera vb özellikler z2 ile aynı durumda iken sırf aa bak bu z3 bu daha yenisiymiş diye ben z3 almam şahsen ki zaten z3 ülkemize geldiğinde artık eski olacak olan z2 fiyatıda hazır ucuzlamışken z2 alırım.

Sony çok hızlı ilerliyor. Şahsen Z3 yerine bu Z3X modelini tanıtsaydı çok daha büyük bir adım atacaktı. Bu kadar hız hiç iyi olmaz. Bende Sony kullanıyorum ama bu mantığını hiç desteklemiyorum. Z2 deki özellikleri Z1 de tanıtıp, Z2 de bu Z3X modelindeki donanımları kullanabilirdi. İşte o zaman bir numara olurdu. Gerçi Sony benim gözümde bir numara ama izlediği politika yanlış.

Z4dur o sony iyi alisti haftada birtlfn cikarmaya

Samsung 1 siny 2 telefonlarin bir haysiyeti kalmadi

22MP kameraya neden sıkı durun dediniz ki zaten 20 değil miydi z2?

telefon sektöründen de çekildiğini ilan eder yakında bu kadar hızlı amiral gemisi çıkarırsa... ben olsam almazdım z2 daha yeni çıkmadı mı.

z2 alan adam anca z8 çıkınca yeniler aleti.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir