Yaz aylarında müziğiniz denizde de yayınızda

Deniz suyuna dayanıklı giyilebilir Sony Walkman® NW-WS413ile müzik her an her yerde yanınızda.

Yaz aylarında müziğiniz denizde de yayınızda

Sıcak yaz günlerinde, spor yaparken ya da plajda güneşlenirken yanımızda bulundurduğumuz elektronik cihazlarımızı sürekli yazın aşındırıcı etkilerinden ve kumdan koruyoruz. Sony, yaz tatillerimizi heyecanla planladığımız şu günlerde, yenilikçi ve konforlu bir ürünle karşımıza çıkıyor. Teknolojik ürünlerin en büyük düşmanı olan tuzlu su, yeni Sony Walkman® NW-WS413 için hiçbir sorun teşkil etmiyor. Her ortam şartında egzersiz yaparken, koşarken, ağırlık kaldırırken veya yüzerken konforlu bir kullanım sunan yepyeni Walkman®NW-WS413, özellikle yaz aylarında, denizde yüzerken bile müzik keyfinizin devam etmesini sağlıyor.

Konforlu tasarım

Hafif ve "hepsi bir arada" özelliğine sahip, kulağa tam oturan kulaklık tasarımı sayesinde spor yaparken sarkan ve birbirine dolanan kablolarla uğraşmak da tarih oluyor. Spor aktivitelerinizi kesintisiz ve eğlenceli hale getiren, size ve tüm hareketlerinize uyumlu MP3 çalarla yalnızca antrenmanınıza odaklanabilirsiniz. Spor yaparken ya da yüzerken Walkman® kulaklığın dahili kontrolleriyle parçaları karıştırabilir, ses seviyesini değiştirebilir ve çalma listeleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Her ortama dayanıklı

Bu yaz plajlardaki en yakın arkadaşımız olmaya aday Sony Walkman® NW-WS413 denizde, havuzda ve duşta rahatça kullanılabiliyor ve 45 ile -5 derece arası sıcaklıklarda bile verimli bir şekilde çalışmayı sürdürüyor. 2 metreye kadar 30 dakika boyunca tuzlu suya dayanıklılığının yanında tozdan ve kumdan da etkilenmeyen NW-WS413'e küçük parçacıkların girmesinden endişe etmenize gerek yok çünkü IP65/IP68 sınıfında suya ve toza dayanıklılık özelliği Walkman®'inizin performansına güven katıyor.

Çevrenizden izole olmadan da müzik dinleyebilirsiniz

Sony Walkman® NW-WS413'te bulunan "Ortam Sesi Modu", Walkman®'in sol ve sağ tarafında bulunan mikrofonlar müzik dinlerken bile çevrenizdeki ortam seslerini duyabilmenizi sağlıyor. Böylece bulunduğunuz ortamı, spor eğitmeninizi ya daçevrenizdeki arkadaşlarınızı dinleyipiletişim kurabilirsiniz.

Yalnızca 32 gram ağırlığında olan Sony Walkman® NW-WS413, tam şarjda 12 saatlik şaşırtıcı uzunlukta bir kullanım sunarken yalnızca 3 dakikalık şarj ile 60 dakikalık kullanım sağlayabiliyor. USB kablo aracılığıyla bilgisayarlara bağlanabilen ve"sürükle bırak" yöntemiyle kolayca şarkı yüklenebilen MP3 çalar4 GB hafızaya sahip. Sony Walkman® NW-WS413, limon sarısı, mavi ve siyah renkleriyle satışa sunuldu. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bu cihazdan mutlaka alacağım, uzun mesafe yüzüşleri için ideal! Koşarken, antrenman yaparken müzik hem beni motive ediyor, hem de sıkılmamı engelliyor. Hangi sporu yaparsam yapayım kulaklarımda mutlaka kulaklık vardır...

Denize girelim gel keyfim gel yapalım

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost