Yeni Galaxy S3'ler yolda!

Başlangıçta sadece 2 seçenek olarak piyasaya sürülen Galaxy S3 için yepyeni seçenekler geliyor!

Yeni Galaxy S3'ler yolda!
Dört farklı renk yolda

Samsung gerçekten dur durak bilmeden, sürekli kendisini yenileyen bir marka. Galaxy S3'ün çıkışı ardından bu ürüne benzeyen ama içerikleri kırpılış Galaxy S Duos ile birkaç gün önce karşımıza çıkan marka, bu sefer de yeni S3 renkleriyle sahnede...

IFA 2012 öncesi kendisini olabildiğince yenilemeye çalışan Samsung'un iki adet renk seçeneği ile yetinemeyeceği aşikardı. Garnet Red ile koyu bir kırmızı tona sahip olan cihaz, ilk olarak AT&T ile piyasaya çıkmıştı. Yine de yeni Garnet Red, eskisine göre bambaşka bir ton sunuyor. Yakın zamanda görücüye çıkan Sapphire Black ise, orijinal koyu mavi tonun yeteri kadar karanlık olmadığını düşünenler için tasarlanmış. Tüm bu renklerin içerisindeyse daha önce hiç görmediğimiz iki renk ile karşılaşıyoruz: Titanium Gray ve Amber Brown.

Uzun bir süre sonra ilk kez görücüye çıkan kahverengi ton gerçekten ilgi çekici... Kısacası Samsung'dan Galaxy S3 kullanıcıları için dört farklı seçenek daha geliyor; geriyeyse kullanıcının zevki kalıyor.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

tescilli hırsız samsungun yeni ucubeleri milleti kazıklamak için piyasada desek daha doğru olur kanımca....

@30 Ağu 2012 15:47 30 Kamyon yetmedi galiba?

herkes işine baksın biz memnunuz samsungdan sen işine bak

Samsungun bundan sonra yapacağı en teknolojik alet elektirik süpürgesi felan olur herhalde

Ziyaretçi Bugün 15:47 yorumunu 16 Applefanboyu beğenmiş.

iphone 3gs var bende şuan iphone 4s güncellemelirini kullanabiliyorum. samsung ve android gibi cihazlarda yanılmıyorum böyle bir özelliği yok android4 var android 5 çıktığında başka bir telefon almak zorunda kalacaksınız. Bu da eksi bir durum değil mi?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir