Yeni Lumia'lardan resmi sızıntı!

Microsoft'un yarın, MWC 2015'te tanıtacağı 2 yeni Lumia, yanlışlıkla göründü; hemen kayboldu!

Yeni Lumia'lardan resmi sızıntı!

Microsoft, MWC sürprizleri konusunda ser verip sır vermiyor ama yanlışlıkla kendi eliyle yaptığı sızıntılara da dur diyemiyor. Resmi Microsoft sitesinde adı görünen 2 yeni Lumia modeli, 640 ve 640 XL, heyecanı artıracak cinsten.

Yayınlanan kısa mesaj bir süre sonra kaldırılsa da, ekran görüntüsü almayı başaran WinBeta sitesi, yarınki Lumia sürprizlerini şimdiden duyurmuş oldu. Telefonlar hakkında çık fazla detay bilmiyoruz ama giriş – orta seviye için, benzer özelliklere ve farklı ekran büyüklüklerine sahip iki yeni Lumia'nın geleceği kesin gibi görünüyor. Nokia, Android'li telefon denemesinde de X ve XL model isimlerini kullanmıştı. Şimdi de Microsoft, aynı stratejiyi yeni Lumia'ları için kullanabilir.

Neyse ki işin aslını öğrenmek için çok fazla beklemeyeceğiz. Microsoft'un bize neler sunacağı yarınki MWC 2015 etkinliğinde belli olacak.

MWC 2015'ta olan biten her şey burada... Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yazik bunlar da sizinti, yanlislik vs yapmaya calisiyorlar. Olmuyor ama.

windows telefon yapmak bilmiyor. eski püskü geri özellikli ve küçük telefonlar.. AL BAŞINA ÇAL TELEFONLARINI WİNDOWS.. KALEMLİ YOK..BÜYÜK BOY YOK..AC..VE AD. ÖZELLİKLİ VİFİ YOK MUSTİTASTİK VEYA MULTİ SCEEN YOK ........ ÇİN TEL.F.LARI SENİN TELEFONUNDAN ÜSTÜN .. BİRDE YILAN KUYĞUĞU GİBİ UZANIP GİDEN PROG.LAR VARYA İNSANI DELİ EDİYOR. İN AŞAĞIYA ÇIK YUKARIYA.. TAVŞAN İLE ZUREFA,NIN EVLENMESİ GİBİ.. tavşan zürefaya aşık olmuş..aşkından yanıp yanıp tutuşuyormuş..koskoca orman yiğit ve delikanlı tavşana zindan olmuş. Zürefaya gitmiş demişki..bak zürefa..sana aşığım..bitiyorum sana..geceleri tumansız gündüzleri imansız yaşıyorum..şu orman bana dar ve zindan olmuştur.Zürefa..ne diyon lan..git başımdan sen git kendine bir dişi tavşan bul.evlenmem seninle..deyince..yiğit ve delikanlı tavşan perişan ve boynu bükük olarak geriye gelirken..yolda kral aslan,ı görmüş aslan tavşana demiş ..tavşan sana noldu.bitmişsin tükenmişsin..sorma haşmetlum..ben bende değilem.aslan,,neden sen sende değilsin..tvşn..efendim bır dişi zürefaya aşık olmuşum..yemek içmek aklımdan silindi.orman bana zindan oldu.gönlümde düşümde hep o zürefa var..ya onunla evlenirim yada bu cana kıyar intihar ederim.

@01 Mar 2015 19:04 windows yapmıyor onları microsoft yapıyor.

2/ aslan tekrar sorar..bu hale seni kim getirdiyse kendisine mezarını kazısın..söyle noldu? tavşan..efndim.bir melek gibi bayan zürefaya aşığım..ancak o benimle evlenmek istemiyor. aslan bir ara düşünmeye başlar.. zürefa...ve tavşan ikilisi. olurmu ? uygun mu? aslan kendi kendine..gönül bu bal,a konar b..k. a konar. zürefa,yada konar.. aslan tvşana derki..seni sevdiğin zürefa nerede.? gidelim onun yanına..ya seninle evlenir veya kendisine derin bir mezar kazmaya başlar. tavşan bu sözler karşısında SEVİNCİNDEN aslanın yelelerine sarılır.. ASLANIM BENİM..ORMANLARIN KRALI..ASLANIM..sen olmasaydın bu aciz ve zavallı tavşan selvi boylu zürefa ile evlenebilirmiydi.? binlerce teşekkür aslan kral,ım benim.. derken zürefanın yanına gelirler.. zürefa döner bakarki aşkından yanan tavşan ve yanındada ormanları kralı ASLAN. zürefayı bir titreme tutar..buyrun HAŞMETLUM..BİR EMRİNİZ Mİ VAR..diye aslana sorar. ASLAN..SEN BU GARİP VE SENİN AŞKINLA YEMEKTEN İÇMEKTEN KESİLEN BİR SEVDA ŞELALESİ GİBİ SEVGİSİNİ ÖNÜNE DÖKEN TAVŞAN I RED Mİ ETTİN..SANA EVLENME TEKLİFİ YAPMIŞ..eğer öyleyse git kendine bir mezar kazı..son gününü yaşıyorsun..zürefaaaaaa..diyen aslanın karşısında 15 metrelik zürefa fare gibi olmuş titremekten sesi kısılmış, ve zorla efendim..uygun olurmu? bir tavşana bakın birde bana..! aslan ,, bana bak zürefa..aşk bu aşk..çinli dahi abd.li ile zenci dahi türk ile evlenirken acaip olmuyorda abd.bşkanı zenci acaip olmuyorda tavşan ile evlenmen mi acaip oluyor. hemen bütün orman sakinlerini toplayın BU GECE DÜĞÜNÜNÜZ VAR.. tamammı ?zürefaaaaaa. zürefa emriniz olur..siz nasıl istersenizse ben hazırım.. ...........devamı yarın..saygılarımızla.. bu sütünde..!!

Zürafa ile tavşanın hikayesine bayıldım. Evet Microsoft bu hikayeden ders çıkarmalı ve lumiaları adam akıllı yapmalı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play