Yeni Nokia 3310, Dev Rakiplerini Solladı!

Nokia'nın eski efsanesi 3310'un yenilenmiş modeli, yeni 3310, amiral gemisi ceplere adeta toz yutturuyor...

Yeni Nokia 3310, dev rakiplerini solladı!

LG ve Sony gibi dev isimlerin yeni amiral gemisi ceplerini tanıttığı MWC 2017'de, asıl ilgiyi üzerine çeken Nokia olmuştu. Üstelik bunu, akıllı telefonların dünyasında bir anda ortaya çıkan, Nokia Series 30+ gibi bir eski işletim sistemine sahip 3310 ile yaptı.

Aslında bunda şaşıracak bir şey yok; Nokia'nın yıllar önce piyasaya sürdüğü ve artık bir efsane haline gelen 3310'un yenilenmiş bir sürümünün ilgi çekmemesi zaten beklenemezdi. Ama ilginin bu kadar büyük olacağını da, herhalde kimse beklemiyordu.

Nokia 3310'u elimize aldık; denedik!

Birleşik Krallık'ta faaliyet gösteren en büyük perakendecilerden birinin, Carphone Warehouse'un raporuna göre yeni 3310, ön siparişlerde rekor kırmış durumda.

Carphone Warehouse'un önemli ismi Andrew Wilson, yeni 3310'un, tarih boyunca MWC'de tanıtılan tüm amiral gemilerinden 10 kat daha fazla ilgi gördüğünü söylüyor ve ekliyor: "Neredeyse herkes, bu telefona sahip olmak istiyor."

Kısacası yeni 3310, nostalji rüzgarını da arkasına alarak, Nokia markasını eski günlerine geri döndürmeye aday. Ne de olsa, orijinal modeli de, Nokia'yı adeta "kral" yapan telefonların başında geliyordu...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Saçma bu devirde o telefonu kimse almaz alsa bile kullanmak için degil belki ilerde değerlenir diye saklamak için alır.

@08 Mart 2017 13:52 ben alıyorum kullanmak için Nokia olsun taştan olsun tek kral

@08 Mart 2017 13:52 sen almazsan da baban amcan dayın annen kısacası büyüklerin alır sen almasan da çok bir şey değişmez yani

satmaz diyenlere bu kapak olsun...

Nokianın android telefonları oldukça başarılı, 3310 ile beraber piyasada iyi reklamını yapmış oldu. Umarım piyasaya eski gücüyle döner.

@08 Mart 2017 19:07 Nokia nın android telefonlarının başarılı olduğunu nasıl anladın? Daha Türkiye ye gelmedi..

Ne oldu eskinin nokıa'cıları şimdinin iphone'cuları biz size demedikmi uyuyan devi uyandırmayın!!yok geç kalmış yok ölmüş,yok bitmiş hani ne oldu ihanetiniz affedilmeyecek yine döneceksiniz nokıaya ama o sizi kabul edecekmi acaba:)))

Kral gelmiş, önünde saygı duruşu...

Çok şükür Kral eve döndü. Artık gerçek telefon kullanalım ya.

Androidden gina geldi 9000 dk var 1000 anca kullaniyoruz anca bos bos internet alirim bende bitane :)

Sen de yorum yaz