Yeni PlayStation 4 fotoğraflarla sızdı

Sony'nin 7 Eylül'deki PlayStation etkinliğine sayılı günler kala, beklenen yeni PlayStation 4'ün ilk fotoğrafı internette göründü!

  • Ercan Uğurlu
Yeni PlayStation 4 fotoğraflarla sızdı

Gamescom biterken oyuncuların şimdilik nefeslerini tuttuğu en yakın etkinlik Sony'nin 7 Eylül'deki PlayStation lansmanı. Bu lansmanda uzun zamandır konuşulan PlayStation 4 Neo'yu göreceğiz derken, ortaya çıkan fotoğraflar kafaları karıştırdı. Halihazırdaki PlayStation 4'ün daha ince ve daha küçük haliyle ortaya çıkan bu yeni cihaz, Neo mu olacak yoksa PS4 Slim olarak mı gelecek, henüz belli değil.

Kısa süre önce Microsoft, Xbox One'ın çok konuşulan büyük kasa boyutunu yeni konsolu One S ile daha kompakt seviyeye çekmişken, Sony'nin de böylesi bir atakta bulunacak olması aslında çok da şaşırtıcı değil. Daha küçük, daha kompakt bir konsol peşinde olan Sony, bunu internete sızan yeni PS4 ile gösteriyor. 500 GB depolama kapasitesine sahip olacağı ve 4K ile PlayStation VR gibi özelliklerle geleceği söylenen bu yeni konsol, birkaç hafta içinde netlik kazanacak.

Sony'nin PlayStation etkinliğinde yalnızca bu cihazı tanıtmayacağı, onunla birlikte 2 yeni PlayStation 4 modeli daha geleceği de söylentiler arasında...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Şunu PS5 yapamadılar bir türlü...

Ps4 slım buyuk ıhtımalle ama alınmaz ps4 neo ıse en fazla 2 yıl omru var artık konsollarda modaya uydu 2 yılda yenı konsol almak zorunlu pıyasa buyuk rakıp sadece xbox ye babam ye ıntel ve amd hesabı rakupdız olunca mecbursunuz

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play