Yeni rekoru iPhone 6 Plus'la kırdı!

Daha önce Samsung'un Galaxy S4'ü ile kırılan bu rekor, şimdi iPhone 6 Plus ile yerle bir edildi!

  • Levent Öztürk
Hızlı yazma rekorunu iPhone 6 Plus'la kırdı!
Brezilyalı Marcel Fernandes Filho...

Brezilyalı Marcel Fernandes FilhoiPhone 6 Plus'ı kullanarak, Guinness'in telefonda yazı yazma hızı rekorunu kırmayı başardı.

Filho, geçtiğimiz Mayıs ayında kırılan eski rekorun da sahibiydi; rekoru üçüncü parti klavye uygulaması Fleksy'yi kullanan Samsung Galaxy S4 telefonu ile kırmıştı. Bu sefer, rekoru kırmak için bir Apple iPhone Plus 6 ve yine Fleksy klavye uygulamasını kullandı.

Filho'nun "The razor-toothed piranhas of genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most feroicious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human" yazısını yazması, yeni iPhone'nu ile sadece 17 saniye sürdü. Bir önceki rekorunda ise aynı yazı Samsung Galaxy S4 ile 18.19 saniyede yazılmıştı.

Hemen hepimizin pek de işe yaramayan bazı yeteneklere sahip olduğumuzu düşünürsek, bu rekor için genci tebrik etmekten başka yapabileceğimiz yok...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

hayır bu rekordan önceki rekor Winows Phone' un "word flow" una aitti.

@20 Kas 2014 14:18 rekoru WP kırdıktan sonra bu herif S4 ile o rekoru tekrar kırdı, şimdide ip6 ile kırmış. aslında WPu bu adamın eline vermek lazım bakalım, çünkü WP ile rekoru başka biri kırmıştı bi de bu denesin :)

@20 Kas 2014 14:18 Uygulama kendi mi kırdı ? Nasıl bi mantık bu ya... Adam Yotaphone kullansa onunlada rekor kıracaktı...

Rekor bahane reklam şahane.

Bu rekor mu ben xperia j telefonumda xperia klavye 6.1 ile 15 saniyede telefonun ekranını dolduruyorum

"yazısını yazması, yeni iPhone'nu ile sadece 17 saniye sürdü. Bir önceki rekorunda ise aynı yazı Samsung Galaxy S4 ile 18.19 saniyede yazılmıştı." Haberi yazan arkadaşım, biri 18sn biri 17sn. Öyle bir abartmışsın ki sanki 1sn de yazdı. (iPhone fanı mısınız?)

vov hep bunu merak etmişindir acaba hızlı yazma rekoru var mıdır telefonda diye :D bende gayret ederim hızlı yazmak için

1 saniye lik fark neyin kafası bu birde yazmazlarmı yerle bir :D

16:08 ne demelerini istiyorsunuz?

13 saniyede yazdim rekor benim

Viral reklam + top apple ceosu

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play