Yeni Sızan Fotoğraf, Galaxy Note 8'in Pilini Gösteriyor

Samsung'un yeni amiral gemisinin pili de sızdı! İşte Galaxy Note 8 ile gelecek olan pil ve kapasitesi...

Yeni Sızan Fotoğraf, Galaxy Note 8'in Pilini Gösteriyor

Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 8 bu ay açıklanacak olmasına rağmen, cihazın bir çok donanımsal özelliği sızdı bile. Bu haftanın başlarında Evan Blass, telefonun tüm özelliklerini gösteren bir rapor paylaşmıştı. Şimdi ise, yeni sızan bir fotoğraf, phablet'in pil kapasiyesini ortaya çıkarıyor.

SlashLeaks tarafından paylaşılan fotoğrafa göre Galaxy Note 8'in nispeten küçük de olsa kapasitesi 3,300mAh olan bir pile sahip. Bu kapasite, S7 Edge'in 3,600mAh ve Galaxy Note 7'nin 3,500mAh pillerinden oldukça geride. Hayal kırıklığına sebep olacak pilin bu kapasitesi, büyük ekranlı phablet için nasıl yeterli olacak göreceğiz.

Söylentilere göre Galaxy Note 8, 6.3-inç Infinity Display ile sevk edilecek. Telefon, Galaxy S8+'tan çok büyük olmasa da, S Pen'in cihaz içinde yer kaplayacağını da hatırlatalım.

Sizce 3,300mAh pil kapasitesi, Galaxy Note 8 için yeterli olacak mı? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Ali Ruhi Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

olamayacaktir artik pil teknolojisinde yenilige gitmek sarttir

Yeter ya napacaksınız o kadar amperi 300 amper neiyinize yetmiyor

Pil konusunda yeter mi yetmez mi sorularını geride bırakacak bir devrim gerekiyor. Haftada bir veya 10 günde bir pili doldurmak yetmeli. Bu pil elbette yetmeyecek.

Samsung bu pil kapasitesi ile bende büyük hayal kırıklığı yarattı, pil konusunda xiaomi oldukça başarılı iken ( örn mi max 2 de 5300 mAh ve kendi telefonum mi mix de 4400 mAh pil kapasitesi var) 3300 mAh kapasite ile samsung ne kadar işte enerji azaltıcı programı vs var dese de yüksek çözünürlüklü ekranı ile note 8'de batarya akşama dayanmaz büyük ihtimalle. Note 7'de pil yandı diye korkudan kapasite arttırımına gidememiş belli ki. Yazık....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir