Yeni Toshiba'lar görücüye çıktı

Türkiye'de pazara sunulacak olan yeni Toshiba'lar bugün görücüye çıktı. İşte yeni teknolojiler...

...ve Notebook'lar

...ve Notebook'lar

Satellite A350 16" Notebook
Satellite A350 etkileyici multimedya özellikleri ile Pc'lerinden film seyretmeyi sevenler için ideal bir seçim. 16", kasanın içine özel olarak yerleştirilmiş geniş ekran ve bu sayede 16:9 görüntü – ki bu da ekranın altında ve üstünde siyah bantlar oluşmadan keyiflefil seyredebilme imkanı tanır.

1366 x 768 HD çözünürlük sayesinde inanılmaz keskin görüntü kalitesi ve geniş ekran sayesinde 2 web sitesini aynı anda görüntülemeye yada aynı anda iki döküman ile çalışmaya imkan verir. Tüm modeller 2GB DDR2 RAM, 500 GB'a kadar Hard Disk ile multimedya programlarını çalıştırmaya ve saklamaya yetecek kapasitedir. Super-Multi DVD drive ile optikal medya desteği sağlamaktadır..

Satellite A350 kullanacak olanlar aynı zamanda bir çok bağlantı imkanına da sahip olacaklar. Bluetooth ve Draft-N wireless, 3 adet USB girişi. 1.3MP web kamerası ve mikrofonu da aynı zamanda standartı içindedir, bu sayede A350 video konferansları içinde mükemmel bir seçimdir.

Satellite A350 Cosmic siyah kasası ile. Led tuşları bütün bu multimedya özellikleri dışında ona modern ve şık bir görünüm katar.

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir