Yepyeni bir Street Fighter geliyor!

Dünyaca ünlü dövüş oyunu serisi Street Fighter, artık online ortamlara da hükmedecek...

  • Ertuğrul Süngü
Street Fighter III artık online olacak
Sanılanın aksine; bu ilk online Street Fighter oyunu değil.

Comic-Con da gerçekleştirilen Super Street Fighter 4 panelinde konuşan yapımcı Yoshinori Ono, Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition'u unutmadılarını belirtti. Bu serinin de bambaşka bir hayran kitlesi olduğunu bildiğini söyleyen Ono, en kısa zamanda bu seriyi de oyuncularla buluşturacaklarını iddia etti.

Henüz konu hakkında net bir yorum yapılmamasına rağmen asıl endişe edilen; Street Fighter III: 3rd Strike Online'nın sadece Xbox Live ve PSN üzerinden satışa sunulacağı yönünde alınan bilgiler oldu. Ono; "Çok yakın bir tarihte olmasa da Street Fighter III: 3rd Strike Online oyuncularla buluşacak. Sadece biraz zamana ihtiyacımız var" dedi.

Döneminde orijinal Xbox'a çıkan Street Fighter III: Fighter Anniversary Edition sayesinde birçok oyuncu ilk kez online Street Fighter oynama hissiyatını yaşamıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hic sevmem nedense

Yine pc yok, yok, yok! Her haltın xbox360 ve ps3'e çıkmasından bıktım artık, pc'ye çıkanlar da konsoldan çevirme oluyor zaten, çok nadiren 'adam' gibi oyunlar çıkıyor biz pc oyuncuları için....

Street Fighter'e Tekken Karakterleride Geliyor Mükemmel Olacak :)

Bence biraz dengesizlik olmuş.Tekken karakterleriyle street fighter karakterleri farklı özellikteler..Tekkende hadoukenciler şoryukenciler yok..daha çok kick box tarzı dövüşçüler..videosunuda izleyince aradaki fark belli oluyor..Tekken yerine king of fighter gibi efsane oyun olsaydı tadından yenmezdi..Ama PCye üvey evlatlık yapmaları benim gibi atari salonlarında dirsek çürütmüş arcade oyuncuları için üzücü...artık sf4 ve MAME32 ile idare ediyoruz bakalım nereye kadar :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play