Street Fighter ile zamanda yolculuk

1 / 70

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Gerçekten güzel galeri. Chip editörlerini tebrik ediyorum.

Ancak bir noktada atlamışsınız sanırım. Gen ve Chun-Li'yi daha iyi tanıtan, Legend of Chun-Li (Chun-Li efsanesi) filminden kareler almayı ihmal etmişsiniz. Bence sizde takip etmelisiniz....

Hehe:)Keşke PC sürümünün resimlerini koysaydınız.

ayrıca aduket değil, 'haduken'... Hatta şoryuket değil 'foryouken' :)
StreeFighter tarihini biraz kurcalamış olsaydınız, ken ve ryu'nun çok ii dost olduklarını ve birbirleri için haraketler bulup yine birbirlerinin isimlerini verdiklerini bilirdiniz :)

Ryu: foryouken! (senin için ken)
Ryu: haduken! (bunu bilmiyorum xD)

Cokk Önceden Oynadığımız oyunlarda biriydi şimdi oynayan nadir. kişiler Artık herkez Bilgisayar oyunlarını oynuyorlar.

spidey, o "foryouken" değil, "shoryuken". Japonca bir ifade ve anlamı "yükselen ejder yumruğu". Yine Japonca olan hadouken ya da hadoken içinse belki "dalgalanan yumruk" denebilir (daha iyi çevirebilen varsa bi yardımcı olsun buraya ;p).

Makale başlığı Türk oyuncuların genel yorumunu yansıttığı için hatalı olduğunu söyleyemeyiz. Yani SF'nin ortalığı kasıp kavurduğu eski zamanlarda o harekete aduket değil de hadoken diyenle karşılaşmadım ben.. XD

regards ^.^

resimler gözükmüyor

Bizim pc'de süper street Fighter IV Arcade Edition var ve gfwl başarıları kazanabiliyorsunuz 10 tl ye aldım sizde alın bence fiyatı uygun.

Sen de yorum yaz

Street Fighter ile zamanda yolculuk

Street Fighter
1987'de çıkan serinin ilk oyununda Ryu olarak oynuyor ve dünyayı dolaşarak rakiplerimizi alt ediyorduk. En güzel özelliklerinden biri oyunda gideceğimiz ülkeyi seçebilmekti.