Aerocool VX-9 Pro incelemesi Aerocool VX-9 Pro: Komple çözüm

Sessiz ve performanslı bir kasa.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Başarılı soğutma
  • Geniş hacim
  • 600 Watt güç
Akortek bilişim tarafından test merkezimize gönderilen Aerocool VX9 Pro özellikle de overclock tutkunları ve performanslı sistemleri tercih eden oyuncuları hedef alan bir kasa. İlk olarak soğutması ile dikkat çeken ürünün yan panelinde varlığından haberdar bile olmayacağınız sessizlikte çalışan 20 cm'lik bir fan bulunuyor. Yine arka panelinde de 12 cm'lik bir fan yer alan kasanın isterseniz üst kısmında da 12 cm'lik iki adet fanı kendiniz takabiliyorsunuz. Toplamda altı adet fan takılabilen kasanın iç hacminin de gayet geniş olduğunu ve 29 cm uzunluğa kadar ekran kartları takılabildiğini de belirtelim. İçerisinde High Power'ın 600 Watt'lık güç kaynağını barındıran ürün sizi bu konuda fazladan masrafa sokmuyor. Piyano siyahı tasarımı ile beğenimizi toplayan VX9 Pro 3 adet fanın devrini tek bir noktadan kontrol edebilmenizi sağlayan kademeli fan kontrolcüsü ve 9 adet toz filtreli 5.25" yuvasıyla sisteminizin içerisinde yer alan parçalara toz kondurmuyor. Sürücüleriniz için vidasız montaj imkanı da sunan ürün aynı zamanda su soğutma kuracak kullanıcılara da hitap ediyor. Son olarak güç kaynağı alt kısımda bulunan ürünün kasa içi hava sirkülasyonu da başarılı.
Özetle

Her ikisi de kendi alanında başarılı olan Aerocool ile HighPower'ın gücünü birleştiren bu ürün her oyuncuyu tatmin edecek düzeyde.

Aerocool VX-9 Pro Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Aerocool VX-9 Pro
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 85
Üretici Aerocool
Teknik Detaylar
Desteklenen anakartlar ATX & Micro-ATX
Ön bağlantılar 2 x USB2.0 / Mik. ve kulaklık (AC97 & HD)
Boyutlar 452(Y) x 210(G) x 492(D)
Güç kaynağı HighPower Max 600 Watt
Yuva sayısı 9 x5.25"/ 1 x 3.5" , 3'lü HDD kafesi
Güç çıkışları 1x 20+4, 1x 4, 1x PCI-e, 4x IDE, 2x SATA

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Biraz büyük gibi

Ben kullanıyorum 4 fan takılı çok sessiz bir kasa ayrıca güç kaynağı HİGH POWER .

Süper bir kasa herkese tavsiye ediyorum, sessiz soğutma konusunda başarılı 7/24 açık kalıyor ve 600 w luk power supply içinde hemde hepsi mid tower ın içinde :)

chip online tavsiyelerine uyarak bu kasayı vatan bilgisayardan aldım sadece güc kaynagı bile alınabilecek bir kasa görünüşünü begenmeyenler icin ama bana sorarsanız piyasada daha güzeli yok bir kez daha teşekkürler chip online internet aleminde gercekten yararı dokunan bilgilendiren yeni teknojilerden haberdar eden daha güzel bir site daha yok

number ONE : CHİP ONLİNE

Aynı kasayı 2 hafta oldu alalı ve çok memnunum. Maşallah canavar üstelik o kadar oyun oynamama rağmen hiç bir ısınma problemi yaşamadım. Benimkindede 4 fan takılı ve gayette sessiz ( Turbo modta çalıştırmazsanız o zaman biraz sesi çıkıyor :) )

Sen de yorum yaz