Avermedia AVer Media Hybrid AirExpress incelemesi Yayın zengini

Ufak boyutlu ve tüm yayınları alabiliyor.

Oynat AVer Media Hybrid AirExpress Ülkemizde 2014'de tamamlanacak olan DVB-T yayınlarını ve analog yayınları da destekleyen Air Expres geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin tercihi.
Hybrid AirExpress modeli ilk olarak küçük boyutlarıyla dikkat çekiyor.
CHIP ONLINE Notu
85
  • 64 bit desteği
  • Yer kaplamıyor
  • Verimli anten

Multimedia bilgisayar tarafından test merkezimize gönderilen Avermedia'nın Hybrid AirExpress modeli ilk olarak küçük boyutlarıyla dikkat çekiyor. Beraberinde gelen antenini isterseniz dizüstü bilgisayarınızın monitörüne, isterseniz de masanıza konumlandırabiliyorsunuz. Cihazın içinden çıkan CD' yi bilgisayarınıza taktıktan sonra ürünü hemen kullanmaya başlamanız büyük kolaylık. Yaptığımız testlerde ürünle beraber gelen antenin gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu ülkemizdeki bütün kanalları bu anten sayesinde güzel bir görüntüyle izlemeyi başardık. Hem analog hem de DVB-T, yani karasal dijital yayınını destekleyen cihaz ileriye dönük bir yatırım istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir ürün. Stereo ses destekli FM radyosu da olan ürün Microsoft'un Windows Media Center yazılımıyla da uyumlu. Aynı zamanda kablo TV şebekesiyle de kullanabileceğiniz ürünün üzerinde S-Video ve Composite girişleri de mevcut. Bu sayede harici kaynaklanan video kaydı yapmanız da mümkün. Son olarak Avermedia'nın sitesine girdiğinizde Windows Vista'nın 64 bit sürümü, 32 bit sürümü ve Windows Media Center Edition'a ait sürücüleri bulmanız mümkün.

Özetle

Ülkemizde 2014'de tamamlanacak olan DVB-T yayınlarını ve analog yayınları da destekleyen Air Expres geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin tercihi.

Avermedia AVer Media Hybrid AirExpress Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Avermedia AVer Media Hybrid AirExpress
Ürün Türü TV Kartı
CHIP Online Notu 85
Üretici Avermedia
Teknik Detaylar
Yayın Desteği Anagol, DVB-T, FM
Codec Desteği H.264/MPEG-2
Arabirim 34mm/54mm Expres Card
Çözünürlük 1080i/720p
Uzaktan Kumanda Var
Diğer Media Center Uyumu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

güzel bir ürün. ilerde alabilirim.

fiyatı konusundabir bilgi göremedim. İlk kullandığım TV kartı avermedia, sorunsuz bir şekilde 12 yıldır da kullanıyorum. Bu 4.pc olmasına rağmen. İlk yıllar kayıt sırasında ses sorununu çözmekte zorlandım. Test yapan arkadaşlar, tv kartlarını sadece izlemek için değil, kayıt yapanlar için de gözden geçirir mi. Ricamdır.

DVB-C de destekleseymiş Teledünya da seyredilebilirmiş. Kablo TV destekli diyor ama sadece analog yayınlarını destekliyor Digital (Teledünya) değil.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=54&productid=bd50598

1) Flash bellek boyutunda
2) TV - FM
3) Uzaktan kumanda
4) Kolay kullanım programı

yeni aldım. Ürün gayet iyi kayıtta yapıyor.yanlız eksi olarak gördüğüm dvb-s (dijital yayın çanakla) destekleseymiş çok iyi olurmuş.dvb-t(karasal dijital )yayını destekliyor fakat onun içinde 2014 bekleyeceğiz malesef.artıları ise express olması ve yer kaplamaması kumandasınında ufak ve kullanışlı olması,iyi kayıt yapması .görüntü kalitesinin iyi olması.

Sen de yorum yaz