Avermedia Game Broadcaster HD incelemesi TV Kartı

HDMI'dan 1080p çözünürlükte kayıt

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
93

AVerMedia Game Broadcaster HD'nin üzerinde D-Sub ve HDMI girişleri var. HDMI arabirimi akıllı telefonlar da olmak üzere günümüzdeki birçok cihazdan HD çözünürlükte kayıt yapılabilmesini sağlıyor, ancak kutudan gelen dönüştürücü sayesinde D-Sub arabirimine komponent üzerinden de bağlantı sağlayabilirsiniz. HDMI arabirimi kullandığınız sürece ses için ayrı bir kablo bağlantısı yapmanıza gerek yok ve kayıt 1080p çözünürlükte gerçekleşiyor. HDCP nedeniyle
korumalı içeriklerin kaydı düşük kalitede gerçekleşebilir. D-Sub veya komponent bağlantıda ise çözünürlüğü 1080i değerine kadar yükseltebilirsiniz. Kutudan analog bağlantılarda kullanılacak ses kabloları ve kartı düşük profil hale dönüştüren metal plaka da geliyor. AverMedia Game Broadcaster HD, XSplit ve Adobe Flash Media Live Encoder desteği de sunuyor. 

 

Özetle

Böylece kaydettiğiniz görüntüleri çevrimiçi video servislerine yüklemeden, canlı olarak aynı anda binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Avermedia Game Broadcaster HD Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Avermedia Game Broadcaster HD
Ürün Türü TV Kartı
CHIP Online Notu 93
Üretici Avermedia
Teknik Detaylar
ARABİRİM PCI Express x1
GİRİŞLER HDMI, D-Sub (komponent)
ÇÖZÜNÜRLÜK DESTEĞİ 1080p, 1080i
HDCP KORUMA Var
KUMANDA Yok

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

İyi bir oyuncu olup yabancıların yapabildiği gibi oyununuzu stream edememek nedir çok iyi bilirim. Fakat ülkemizde upload hızları 1 MB'i geçmedikçe bu imkansız görünüyor.

Sen de yorum yaz