Avermedia AVerTV Hybrid NanoExpress incelemesi Nano TV Kartı

Dizüstü bilgisayarınızı multimedia üssüne dönüştürmek için kullanabileceğiz bir ürün!

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • Başarılı yazılım
  • Küçük boyutlar
Express kart cihazların en büyük problemi yuvanın dışında kalan kısmının büyük oluşu ve bunun da zaman zaman fiziksel problemlere hatta küçük kazalara sebep olmasıdır. Avermedia AverTV Hybrid Nano Express ise dizüstü bilgisaya-rınızı gerçek bir çoklu ortam üssüne dönüştürürken "çıkıntı yapmıyor". Üstelik yuvaya giriş çıkışında da problem çıkarmayan kartın sisteminizdeki varlığını kolayca unutabilirsiniz. Tabii ki daha iyi bir performans için KabloTV bağlantısı şart. Fakat ürünle gelen ve başarılı bir performans gösteren portatif antenle birlikte kartın görüntü kalitesini oldukça beğendik. Ayrıca gelen aparatlarla anteni belli bir yere sabitleyebilir ya da monitörün üstüne yerleştirebilirsiniz. Sadece el kitabı değil ürünün yazılımındaki arabirimin de Türkçe olduğunu görmek hoşumuza gitti. Yeri gelmişken ürüne ait yazılımla kolayca tam TV çözünürlüğünde ve çeşitli formatta kayıt yapmanız mümkün. Avermedia AverTV Hybrid Nano Express kayıt özellikleri açısından gerçekten de takdire şayan. Öyle ki dizüstü PC'niz bekleme (S3) ya da uyku (S4) modunda bile olsa uyanıp ayarladığınız bir programı kaydetmeye başlayabiliyor. SONUÇ: Analog TV ve radyo yayınlarındaki başarısı ve kullanışlı Türkçe yazılımıyla bu ürün beğenimizi topladı.
Özetle

-

Avermedia AVerTV Hybrid NanoExpress Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Avermedia AVerTV Hybrid NanoExpress
Ürün Türü TV Kartı
CHIP Online Notu 85
Üretici Avermedia
Teknik Detaylar
Desteklenen yayınlar Analog TV, DVB-T, analog / dijital radyo.
Arabirim ExpressCard
Desteklenen biçimler MPEG 1-2-4 (H.264), WMA, WMV, iPOD, DVD, VCD, AVI
Diğer Uzaktan kumanda, Antenler, analog video kabloları

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ei güsel hoşta yakında dijitale başlayacağız geçen gün kblolu tv ciye sordum ekim sonunda tüm şehirlerde başlıcaz diyo.

kablo tv de dijital yayın için abonelik sistemi olacak. yani yüzlerce dijital kanal izlemek için yine extradan para ödememiz gerekecek. bana standart 50 kanal yetiyor çok bile geliyor :)) ve iş yerinde kablo net ve kablo tv si olan ve laptop kullanan birisi olarak bu ürün acayip hoşuma gitti. en kısa zamanda edinmeye çalışırım bu kartı.

merhaba tv kart güzel ama anolog anten girişi çok zayıf yapılmış belli bir zaman sonra kırılıyor.ben ce bu yönü kötü.

acil yardın edin lütfen!!!!bu ürünü daha yeni aldım ama bir türlü çalıştıramadım.dijital çanaktan gelen kabloyunun ucu birkere kartla beraber verilen aparata uymuyor.tvnin arkasına takılan aparatı mecburen çanaktan gelen kabloya taktım ve tv kartına bağladım ama birtürlü görüntü yok.ne ettiysem bi çare olamadı.hiçbir kanalı bulmuyor sadece kendi antenini takınca trtnin kanallarını biraz bozukta olsa gösteriyor.lütfen yardımcı olun!!!!

arkadaşlar biri yardımcı olsun lütfen,chip okurlarından yardım çıkmıyorsa siteyi yönetenlerden yardımcı olamazmı acaba?kimi makalelerde bu kartın sadece dijital karasal yayın ile analog yayını gösterdiği yazıyor.dijital çanaktan bu karla görüntü almak iiçin cihaza bağlanmalı deniyor.Tekrar sesleniyorum site yönetimine bu tv kartı olayını tam olarak aydınlatacak bir makale yayınlayınlarmısınız.ne nedir neleri artı neleri eksidir gibi.

gerek kalmadı sorunu hallettim.cevabını yine internette herzamanki gibi araştırmayla buldum.esas hatayı bu işten çok anlamayana aldırmakla yapmışım.burdan tavsiyem teknolojik bir eşya alacaksanız ya kendiniz iyice bir araştırın yada bu işten iyi anlayanlardan yardım alın.yoksa bir diyip beklersiniz benden sölemesi...

Sen de yorum yaz