Canon Pixma MX350 incelemesi Canon Pixma MX350: Her şey dâhil

Kolay kullanımı ve şık tasarım

Oynat Canon Pixma MX350
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Canon Pixma MX350 ilk bakışta kolay kullanımı ve şık tasarımıyla dikkat çeken hepsi-bir-arada bir yazıcı. Kablo sıkıntısı çekmeden Wi-Fi veya Ethernet bağlantısıyla evinizde veya ofisinizde istediğiniz yerden baskı, kopyalama, tarama ve faks çekme imkanı sunan Pixma MX350, 6.2 inç genişliğindeki ekranıyla da beğenimizi kazandı. Çift Renk Gamı İşleme teknolojisi ve ChromaLife100+ sistemiyle kaliteli ve uzun ömürlü mükemmel fotoğraflar sunan Canon, kenarlıksız 10x15 ebatlarında bir fotoğrafı 43 saniyede basabiliyor. USB bağlantısı sayesinde PDF ve JPEG dosyalarını da yazdırmanıza izin veren MX350, Easy-WebPrint EX özelliğiyle de internette dolaştığınız web sayfalarını bozulma olmadan kolayca basmanızı sağlıyor. Memory Stick, Secure Digital ve Compact Flash hafıza kartlarını da destekleyen ürünün 100 kağıtlık bir besleme tepsisi mevcut ve iki adet kartuşa sahip: siyah ve renkli. Son olarak ürünün çift taraflı baskıyı desteklediğini de belirtelim.
Özetle

Canon Pixma MX350 kaliteli fotoğraf baskısının yanında tarama ve fotokopi gibi diğer becerileri de olan başarılı bir çok-fonksiyonlu yazıcı.

Canon Pixma MX350 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Canon Pixma MX350
Ürün Türü Çok Fonksiyonlu Yazıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici Canon
Teknik Detaylar
Baskı teknolojisi Mürekkep
Baskı hızı S/B 8,4 s/dk, Renkli 4,8 s/dk
Yazdırma çözünürlüğü 4800 x 1200
Tarama çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
Fax çözünürlüğü 300 dpi
Boyutlar 458x415x198 mm (GxDxY)

Alternatifleri

Dokunmatik ekranıyla kolay kullanım sunan HP Photosmart Premium C309G piyano siyahı tasarımıyla da dikkat çeken bir alternatif.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

geçenlerde aldım fiyatı özelliklerine göre son derece uygun. kablosuz ağa bağlanması şahane bir özellik evin her odasından isteyen istediiği şekilde yazdırıyor. yalnız kablosuz ağda geçen gün bir sorun yaşadım hala düzeltemedim. sildim yükledim, silmedim yükledim. sildim sildim. ağdan kendim tanıttım. sonra yine sildim. olmadı olmuyor :) 2 3 defa kurduğum ağa tanıttığım aleti şimdi kuramıyorum sinir bozucu bir durum. usb'den bağlayıp yazdırıyorum. ama sorun yazıcıdan kaynaklı değil. driverlerin ve software programlarının pc üzerindeki etkileşimlerinden. kısacası işi bilen birine kurdurun ve sonra da hiç ellemeyin :)

Kartuşu çipli mi, doldurulabiliyo mu? Dolmuyorsa her seferinde yeni bir kartuş almanın maliyeti nedir?

Sen de yorum yaz