Epson Stylus Photo PX810FW incelemesi Mükemmel baskı

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Claria Photographic mürekkep kartuşları ile fotoğraf stüdyolarından daha iyi sonuçlar sunan PX810FW, D-SLR sahipleri için ideal.

Dakikada 40 sayfa yazabiliyor.

Epson'un Test Merkezi'mize konuk olan Stylus Photo PX810FW modeli çok fonksiyonlu yazıcısı ilk bakışta kablosuz bağlantı desteğiyle dikkat çekiyor. Evinde kablosuz ağ kullanan kullanıcılar için ideal olan ürün, fotoğraf baskısı, normal baskı, tarama, fotokopi ve faks gibi bütün ihtiyaçları karşılıyor. Beraberinde karakter tanıma yazılımları arasında en gelişmişlerden biri olan ABBY'nin FineReader uygulaması ile gelen ürün ile dokümanları veya farklı kaynaklardan aldığınız ödevleri kolayca Word ile düzenlenebilecek şekilde tarayıp bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Normal şartlarda resim olarak taranan bu dokümanların üzerindeki yazılar, FineReader tarafından tespit edilip, üzerinde çalışılabilir metinler haline dönüştürülüyor. Ürünün fotoğraf baskı kalitesine baktığımızda stüdyo kalitesinden de daha iyi bir performans ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu işlevlerin yanında CD/DVD gibi ortamlara da baskı yapabilen ürün, Otomatik Doküman Besleyici'si ile çok sayfalı dokümanların fakslanması ve kopyalanmasını hızlı ve çaba gerektirmeden halletmenizi sağlıyor. PX810FW'nin son olarak dakikada 40 sayfa yazabildiğini de belirtelim.

Epson Stylus Photo PX810FW Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Epson Stylus Photo PX810FW
Ürün Türü Çok Fonksiyonlu Yazıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici Epson
Teknik Detaylar
Baskı metodu Mürekkep püskürtmeli
Yazma çözünürlüğü 5760 x 1440
Yazma hızı Siyah Metin A4 40 ppm
Tarama çözünürlüğü 4800x4800 dpi
Kâğıt tepsisi 2 adet, 120 kâğıt, 20 foto
Boyutlar 466x458x198 mm GxDxB

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bende px820fwd modeli var, arada ufak tefek farklarda olsa bu grup inanılmaz performanslı ve kaliteli. kablosuz bağlantı konusunda çok başarılı, ayrıca üzerinde bırakacağınız bir usb bellek kendi bilgisayarınızda da görünür ve kullanılabilir izni veriyor. başka oda da cihazınız ile yapacağınız işlemleri daha sonra kablosuz bağlanıp o bellekte alabilirsiniz. ayrıca taradığınız resimleri çocuğunuz varsa boyama kitabına çevirebiliyor, birkaç ufak tefek çalışma ile üzeri elyazılı tebrik kartı hazırlayabilirsiniz. px810 da pc fax özelliği var mı bilmiyorum ama px820 de bu özellik varki çok işe yarıyor.

resim kalitesi zaten son nokta diyebilirim, günümüz için cihazlar içinde sınırları zorlayan bir baskı kalitesine sahip,

birçok A4 kağıttan oluşturabileceğiniz poster kağıdını kesim yerleri ile birlikte çıktı olarak veriyor. çift kağıt tepsili olması çok avantaj, 10x15 lik photo kağıdı ile altta duran A4 kağıdı seçim yaparak kullanma imkanınız var, her seferinde resim için değişim ve ayar yap derdi de bitiyor

arkadaşım bu cihazı nerden ve kaça aldığının bilgisini paylaşırsan sevinirim...

Sen de yorum yaz