Exper Easypad P10ANG incelemesi Android Froyo

Android Froyo

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
Exper'in, Easypad P10AN modelli tabletinin 3G destekleyen versiyonu Easypad P10ANG, 750 gramlık ağırlığı ile bir tabletten beklenilenin üstünde bir ağırlığa sahip. Ürünün 417 $ + KDV olarak belirlenmiş fiyatı ise uygun fiyatlı bir tablet tablosu çizmekten uzak. Anroid 2.2 Froyo işletim sistemi yüklü olarak gelen ürün, internete sörf yapmaktan film izlemeye pek çok ihtiyacınızı karşılarken, donanımsal olarak hazır olmasına rağmen tabletler için geliştirilen Android sürümü Honeycomb 3.0 güncellemesine henüz sahip eğil. Diğer taraftan Exper'in web sitesinde ürünün bazı hatalarını gidermek ve bazı uygulamaları güncellemek için sunduğu güncellemeleri yüklemeye kalktığımızda ise tabletin kutu içeriğine USB bağlantı kablosunun eklenmemiş olması nedeniyle bu işlemi gerçekleştiremedik.
Özetle

Honeycomb güncellemesi bulunmayan Easypad P10ANG, ağırlığı ve fiyatı dolayısıyla ülkemizdeki yeni rakipleri karşısında geride kalıyor.

Exper Easypad P10ANG Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Exper Easypad P10ANG
Ürün Türü Tablet PC
CHIP Online Notu 51
Üretici Exper
Teknik Detaylar
Ekran 10.1" çoklu dokunmatik, 1024 x 600
İşlemci NVIDIA Tegra 250, 1GHz çift çekirdek
Hafıza 512 MB, 16 GB MicroSD hediye
İşletim Sistemi Android 2.2 Froyo
Kablosuz 3G, Wi-Fi 802.11 b/g, Bluetooth 2.1
Ağırlık ve Boyutlar 750g, 275.5 x 178.5 x 14.5 mm

Alternatifleri

Türk Telekom'un Motorola Xoom'u veya Asus'un Eee Pad Transformer modeli Andorid 3.0 desteği ve taşınabilirlikleriyle dikkat çekiyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bir kac yil oncesine kadar Turkiye teknolejiyi hep geriden takip ediyordu, fakat benim anlamadigim, Google Android islemi ucretsizken vede tablet pc ler icin android 3.0 isletim sistemi cikmisken neden gidip de cep telefonu icin gelistirilmis olan ve sorunlari olan 2.2 surumunu piyasaya suresiniz, gercekten merak ettim

Sen de yorum yaz