Exper EasyPad P11MS incelemesi Exper EasyPad P11MS: Tebrikler Exper

1080p videoları dahi takılmadan oynatabiliyor

Oynat Exper EasyPad P11MS Tam verim alabilmek için Windows 8'i beklemenizi gerektiren P11MS, performans konusunda iyi olsa da kullanışı zor bir ürün.
CHIP ONLINE Notu
68

Geçtiğimiz ay incelemiş olduğumuz Exper'in Android işletim sistemli tabletinden sonra firma bu ay Test Merkezimize bir tablet PC ile konuk oldu. Burada dikkat ederseniz Steve Jobs'ın da dediği gibi "Tablet PC" ile "Tablet"leri birbirinden ayırıyoruz. Zira bir tablet ile yapabilecekleriniz farklı iken Tablet PC ile yapabilecekleriniz bambaşka. Exper'in Windows 7 işletim sistemli cihazını da bir zamanlar tarihe başarısız elektronik aygıtlar olarak geçen tablet PC kategorisine sokmak zorundayız. Aslında EasyPad P11MS, donanım özellikleri olarak beklentileri fazlasıyla karşılayabilen ürün. 1080p videoları dahi takılmadan oynatabilen P11MS, söz konusu dokunmatik kullanım olduğundan Windows 7'nin limitlerine takılıyor. Menüler, tuşlar ve kaldıraçlar gibi sistem bileşenlerinin tümü minicik fare imlecine göre ayarlanmış olduğu için sistem saatini değiştirmek ve açık olan bir programı kapamak dahi sinir tellerinize epey bir baskı yapabiliyor. Tabii ki ürüne bir klavye ve fare taktığınızda P11MS alışıldık PC tadını veriyor fakat bu işler içinde piyasada netbook'ları bulabilmek mümkün. Sonuç olarak P11MS, ancak Windows'tan vazgeçemeyenler için düşünülebilir.

Özetle

Tam verim alabilmek için Windows 8'i beklemenizi gerektiren P11MS, performans konusunda iyi olsa da kullanışı zor bir ürün.

Exper EasyPad P11MS Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Exper EasyPad P11MS
Ürün Türü Tablet PC
CHIP Online Notu 68
Üretici Exper
Teknik Detaylar
Ekran 11.6" 1366 x 768 HD Glare
İşlemci Intel Atom N450 1.6 GHz
İşletim sistemi Windows 7 Home Premium
Kablosuz Wi-Fi 802.11b/g/n
Bellek 1 GB DDR2 667 MHz
Arabirim Mini HDMI, 2 x USB 2.0, 3.5mm Jak

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

güzel bir ürün olmuş. yerindede inceledim gerçekten mükemmel. ilemci çok iyi. bide ram 2 gb olarak olsa daha iyi olurdu ama değiştirilebilir.

ciddi olarak bu ürünü almayı düşünüyordum, ama uyarınızı dikkate alıp 8i beklicem.. Tablette olsa Win vazgeçilmez !

Ayni ozelliklerde yari fiyatina netbook bulabilirsiniz. Tek artisi daha ince daha hafif olmasi. Kisisel gorusum bunu yaninda tasiyan netbookunuda cok rahatlikla tasiyabilir.

HANGİ 1080P GÖRÜNTÜDEN BAHSEDİYORSUNUZ SİZ.. 22" INCHE KADAR OLAN GÖRÜNTÜLERDE EN NET ÇÖZÜNÜRLÜK 720P DİR, 1080P LİK VİDEOYU OYNATMA NE DEMEK.. ŞAKA MI BU

BENCE "INTEL"TABLET PC LER İÇİN İDEAL BİR İŞLEMCİ DEĞİL... DAHA DÜŞÜK RAM İLE DAHA İYİ PERFORMANS VEREBİLECEK İŞLEMCİLER VAR...

Sen de yorum yaz