HP Deskjet Ink Advantage 4625 incelemesi Çok fonksiyonlu yazıcılara iyi bir örnek.

Deskjet Ink Advantage 4625, her ofisin ihtiyacı olan çok fonksiyonlu yazıcılara alternatif sunuyor.

CHIP Test Merkezi Ercan Uğurlu
CHIP ONLINE Notu
78
  • Baskı kalitesi
  • Pratik kullanım
  • Bağlantı özellikleri
  • Tarama kalitesi daha iyi olabilirdi

Her ofisin ihtiyacı All-in-One yazıcılar arasında Deskjet Ink Advantage 4625 yazıcısıyla yer alan HP, yazıcı performansıyla ön plana çıkan ve bağlantı konusunda çeşitlilik sunmasıyla kullanıcılara kolaylık sağlayan Deskjet Ink Advantage 4625 ile memnun edecek seviyede bir performans gösteriyor. Dış görünüşüyle oldukça şık bir yapıda bulunan Deskjet Ink Advantage 4625, kapağının altında tarayıcı alanını bulunduruyor ve ön tarafında siyah beyaz bir ekran taşıyor. Renkli ekranın tercih edilmesini daha iyi olurdu elbette ancak daha önemli olan elbette yazıcının gösterdiği performans.

Mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisiyle donatılmış olan Deskjet Ink Advantage 4625, siyah beyaz olarak dakikada en fazla 8 sayfa, renkli olarak ise yine dakikada 7.5 sayfa yazdırabiliyor. Renkli belgelerinizde 1200x1200 dpi, siyah beyazda ise 1200x600 dpi çözünürlüğe ulaşabiliyor. Baskı kalitesiyle tatminkar sonuçlar veren yazıcı, tarama yönüyle ise çok da parlak değil. 1200 dpi değerinde tarama yapabilen Deskjet Ink Advantage 4625, tarama performansıyla yeterli seviyede görünse de, renkli taramalarınızda çok büyük beklentileri karşılayamayabilir. Tarama yaptığı kısmı kullanarak yine her daim fotokopi çekmeye hazır olan Deskjet Ink Advantage 4625, bunun yanında elbette faks görevini de başarıyla yerine getiriyor.

Sahip olduğu bağlantılarıyla yeterli seviyede olan Deskjet Ink Advantage 4625, Ethernet arabirimiyle kablolu ağınıza rahatlıkla bağlanabiliyor. Ancak cihaz elbette bunun yanında Wi-Fi desteği de gösteriyor ve bu sayede kablosuz ağlarınıza da göz kırpıyor. Ayrıca HP ePrint özelliğini kullanarak akıllı telefonunuzu veya tabletinizi de cihazla senkronize edebildiğinizi de söyleyelim. Eğer iPad veya iPhone sahibiyseniz AirPrint özelliği de yine sizi bekliyor.

Özetle

Baskı hızı ve kalitesiyle ofisler için All-in-One yazıcılar arasında kendine ideal bir yer bulan Deskjet Ink Advantage 4625, kablosuz ağınıza bağlanabilmesi ve ePrint / AirPrint desteği sunmasıyla da kullanışlı.

HP Deskjet Ink Advantage 4625 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli HP Deskjet Ink Advantage 4625
Ürün Türü Çok Fonksiyonlu Yazıcı
CHIP Online Notu 78
Üretici HP
Teknik Detaylar
Teknoloji Renkli
Baskı Teknolojisi HP Termal Mürekkep Püskürtmeli
Baskı Kalitesi 1200x1200 renkli, 1200x600 s/b
Baskı Hızı 7.5 sayfa/dakika renkli, 8 sayfa/dakika s/b
Bağlantılar USB, 802.11 b/g/n, Ethernet

Alternatifleri

All-in-One kategorisinde pek çok ürün bulunuyor. Eğer Deskjet Ink Advantage 4625'in özelliklerinden daha fazlasına ihtiyacınız varsa, onlara yönelebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İnanılmaz derecede mürekkep harcıyor; en düşük kalite ayarında bile resmen içiyor mürekkebi... az baskı alıyorsanız bişey diyemem ama çok baskı alan biriyseniz kesinlikle ocağınıza incir ağacı diker mürekkep/kartuş masrafı... onun haricinde güzel cihaz...

Tam alacaktım kötü yorum yapmış biri yok inanılmaz derecede mürekkep harcıyormuş. Oof of.

Inanma gercekten cok kullanisli zaten urunu incelerseniz ekonomi urunu kartuslar 600 sayfa yazdiriyor ve 25 TL en guzelide her yerde bulabiliyorsunuz.

kesinlikle yukaridaki yoruma katiliyorum. 6 ay once aldim ve ortalama gunde sadece 1-2 sayfa cikti almama ragmen inanilmaz derecede murekkep kullaniyor. Ayrica kartuslarin %20 - %30 dolu gostermesine ragmen baski yaptiginiz zaman bazi renkler cikmiyor. Birde orijinal kartus almama ragmen ara sira Orijinal kartus kullanmadigimin uyarisini yapiyor.Gerek baski gerekse yapilis kalitesi olarak cok kotu. Baskilardaki renklerde cok cansiz/soluk. Kesinlikle bugune kadar kullandigim en kotu yazici. Internet uzerinden satisa cikardim. Arkadaslar Turkiyede varmi bilmiyorum ama iyi ve hesapli bir yazici almak istiyorsaniz lutfen Epson'un "Workforce" modellerine bakin...

lanet olsun hp 4625 yazıcıya kartuşu bulunmuyor

kartuş bitti yeni aldım taktım ama hala fotokopi çekmiyor kartuşların hepsi dolu neden yazdıramıyorum

Sen de yorum yaz