Inca IH-4380 incelemesi Inca IH-4380: Şık tasarım

Fiyatıyla dikkat çeken şık ve ergonomik bir kulalık.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
  • Rahat kullanım
  • Şık tasarım
  • Zayıf bas ve tizler
Inca tarafından test merkezimize gönderilen IH-4380 model kulaklık özellikle hoş tasarımı ile dikkat çeken bir ürün. Parlak metal tasarıma sahip olan ürün göz zevkinize hitap ediyor. Mp3 çalarlar veya diğer taşınabilir eğlence cihazları için düşünülmüş olan ürünün kablosu kısa tutulmuş. 3.5 mm'lik ses çıkışan bağlanan ürünün bir de askısı mevcut. Bu sayede kulaklığın hareket halindeyken MP3 çalarınızdan çıkmasını engelleyebiliyorsunuz. Kulaklığın frekans aralığı genellikle piyasada bulunan 20-20.000 Hz yerine 100—20000Hz Hz olarak belirlenmiş. Bu nispeten dar frekans aralığı düşük ve yüksek frekanslardaki bas ve tizlerde net bir performans almanıza engel olabiliyor. Ürünün ses seviyesi gayet tatmin edici ve sesi sonun kadar açsanız dahi dışarıya ses vermeyerek sizi çevreyi rahatsız etmekten kurtarıyor. Son derece uygun fiyatlı kulaklık, tasarımı ile tarzınıza renk katabilir. Son olarak kablosu kısa olan ürünü masaüstü PC'niz ile kullanmanız biraz zor.
Özetle

Uygun fiyata orta sınıf bir kulaklık arıyorsanız Inca'nın IH-4380 model kulaklığı tasarımı ile de sizi memnun edecek bir tercih olabilir.

Inca IH-4380 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IH-4380
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 51
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Kablo uzunluğu 1 m
Arabirim 3.5 mm
Empedans 32 Ohm
Hassasiyet 118±3dB
Frekans aralığı 100—20000Hz

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bilmiyorum dısarı ses vermemesi güzel fakat bunun yanında bas dinlemeyi sevenler için kotu bir frekans aralıgı var artı hadi baslı bir müzik calsın eminim bir süre sonra cızırtılarda peşi sıra gelecektir.

Sen de yorum yaz