LG G2 incelemesi LG G2'yi test ettik!

HTC One ve Galaxy S4'ün en güçlü rakibi, LG'nin son amiral gemisi G2'yi test ettik! İşte sonuçlar...

CHIP Test Merkezi Ercan Uğurlu
CHIP ONLINE Notu
97
 • Kullanım (%30)97
 • İnternet (%20)99
 • Multimedya (%20)93
 • Telefon Fonksiyonu (%10)100
 • Fiyat / Performans (%20)95
 • Geniş bağlantı seçenekleri
 • Optimus arayüzü ve Android 4.2.2
 • Dayanıklı pil ömrü
 • İnce ekran çerçevesi
 • Kamera fonksiyonları
 • Güçlü performans
 • Büyük Full HD ekran
 • MicroSD kart desteği yok

LG'nin uzun zamandan beri beklediğimiz yeni amiral gemisi G2, sonunda test merkezimize konuk oldu. Tanıtılmadan önce sızan üstün özellikleriyle birlikte kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran G2, tanıtımıyla birlikte heyecanı had safhaya taşıdı diyebiliriz. Kusursuz tasarımı, üstün performansı, Full HD ekranı, geniş bağlantı seçenekleri ve elbette gelişmiş kamera fonksiyonlarıyla birlikte biz de dahil pek çok kullanıcı tarafından heyecanla beklenen G2'yi bu testimizde detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

"Optimus" isminden kurtularak, yeni amiral gemisinde yoluna yalnızca "G2" ismiyle devam eden LG, Qualcomm işbirliği ile ortaya çıkarttığı yeni akıllı telefonuyla uzun bir süre konuşulacak gibi görünüyor. İlk bakışta, akıllı telefonda yüksek performansı hedefleyen kullanıcıların beklentilerini Qualcomm Snapdragon 800 işlemcisi ile rahatlıkla karşılayacak gibi görünen LG G2, bakalım detaylarında bizlere neler sunuyor.

Söze her zamanki gibi önce tasarımla başlıyor, ardından da teknik detaylara ve test sonuçlarına geçiyoruz.

Tasarım ve işletim sistemi

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan LG G2, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. İncelediğimiz modeliyle beyaz renkte olan G2, plastik bir kasadan oluşuyor. Plastik kasalı telefonlardan uzak duran kullanıcılar G2'yi bu yönüyle sevmeyebilirler elbette. Ancak telefonun malzeme kalitesini gayet beğendiğimizi söyleyebiliriz. Boyutlarıyla aşağı yukarı HTC One ve Samsung Galaxy S4'le eşdeğer olan G2, 70.9 mm en, 138.5 mm boy ve 8.9 mm kalınlığa sahip. Kalınlığıyla HTC One ve Galaxy S4'ün arasında yer alan G2, HTC One'dan daha ince. Kütle olarak da 143 gram ağırlığa sahip olan telefon, HTC One'la aynı ağırlıkta, Galaxy S4'ten ise 13 gram daha ağır.

Ekranı çevreleyen çerçevenin yalnızca 3 mm genişlikte olması, ekranın görünümünü daha geniş kılıyor. Zaten halihazırda 5.2 inç büyüklüğünde bir ekranın kullanıldığı G2, HTC One'ın 4.7 ve Galaxy S4'ün 5.0 inçlik ekranlarından daha büyük. Ekrana sonraki adımda daha detaylı değineceğiz.

G2'nin ön yüzünde herhangi bir fiziksel tuş bulunmuyor. Ana menü, geri ve ayarlara erişebileceğiniz tuşlar işletim sistemine yerleştirilmiş. G2'nin çevresinde de herhangi bir buton göremiyoruz. G2'de fiziksel buton konusunda yenilikçi bir yaklaşımda bulunan LG, ses ve güç butonlarını gövdenin arkasına, tam kameranın altına bir arada yerleştirmiş. Evet, bu ilk bakışta garip gelebilir. Fakat işlevsellik anlamında gayet avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Kullanıcı alışkanlıklarını değiştirmeye yönelik olarak yapılan bu girişim, elbette her kullanıcıya uygun değil. Butonların konumunu, ofiste farklı kullanıcıların yorumlarını alarak değerlendirdik. Genel algının, tuşların yeni yerlerinin daha işlevsel olduğu yönünde olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle telefonla konuşurken sesi açıp kapatmak istediğinizde rahat bir erişim sağlayabiliyorsunuz. Güç butonu içinse alternatif yol, ekrana çift tıklamak. Böylece ekranı açarken illa güç butonuna basmak zorunda değilsiniz.

LG G2'nin gövdesi bütünleşik, arka kapağı açamıyorsunuz. Micro SIM'e sol yüzde yer verilmiş. Telefonun microSD kart desteği ise ne yazık ki yok. Arka yüzünde 13 MP değerinde bir arka kamera bulunduran telefon, ön yüzde 2.1 MP'lik bir kamera daha bulunduruyor. Telefon hoparlörlerine ise alt tarafta yer veriyor. Yine alt tarafta 3.5 mm kulaklık ve micro USB bağlantılarını görüyoruz.

Android 4.2.2 ve daha fazlası

LG G2'de Android 4.2.2 işletim sistemi geliyor. Ve elbette telefonun işletim sistemi özelleştirilmiş Optimus arabirimiyle geliyor. Çok sayıda özelleştirilebilir kısayol uygulamaları içeren işletim sistemi, hem görünüm hem kullanım anlamında gayet başarılı. Son uygulamalara, ekrandaki "home" butonuna uzun süre basarak ulaşabiliyor ve hemen solundaki menü butonu ile de çeşitli uygulamalara erişebiliyorsunuz. Ana ekran, sistem, kilit ekranı ve tema ayarlarına ulaşabildiğiniz bu tuş ile uygulama ve widget'lara da erişim sağlayabiliyorsunuz.

Ekranı yukarıdan çekip bıraktığınızda ortaya çıkan kısayol menüsünde yeni uygulamalar görüyoruz. Quick Memo, QSlide ve Quick Remote uygulamaları bunlardan bazıları. Quick Memo ile ekran üzerine hızlı notlar alabiliyor, QSlide ile istediğiniz uygulamalara tek bir noktadan hızlı erişim sağlayabiliyor ve Quick Remote ile ise uzaktan erişmek istediğiniz TV, DVD, Blu-ray ve projektör gibi cihazı belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca yine kısayol menüsünde Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Miracast ve daha pek çok sık kullanılan ayara erişmeniz mümkün.

Arayüzünün derinliklerinde pek çok kullanışlı uygulamayı bulunduran G2, bu uygulamalar arasında Misafir Modu isminde bir uygulamaya da yer veriyor. Bu mod sayesinde G2'yi bir başkasıyla rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. Her kullanıcı ekrana çizdiği şekille ayrı bir telefon kilidi oluşturabiliyor ve böylece ayarlarını koruyabiliyor.

Kullanımın yanı sıra görünüm olarak da gayet şık duran G2'nin işletim sistemi, elbette performans anlamında da gayet akıcı. Gerek ekranlar arası geçişlerde gerek uygulamalar arası dolaşımlarda üst düzey bir deneyim yaşattığını söyleyebiliriz. Android 4.2.2 işletim sistemiyle gelen G2, 4.3 ve 4.4 KitKat için de destek sağlayacaktır diye düşünüyoruz

Ekran, kamera ve pil ömrü

LG G2 harika bir ekranın sahibi. True HD-IPS + LCD teknolojilerine sahip olan ekran, 5.2 inç büyüklüğünde bir boyuta sahip. 424 ppi piksel yoğunluğundaki ekran, 407 cd parlaklık sağlıyor. Böylece parlaklık ve renk anlamında gayet canlı görünen ekran, hassasiyetiyle de üst noktada bir deneyim yaşatıyor. G2'nin; AMOLED – IPS rekabetini körükleyeceğini düşünüyoruz.

1080x1920 piksel çözünürlüğündeki ekran bir başka deyişle Full HD görüntüleri görüntüleyebiliyor. Böylece üst düzey görüntü kalitesini yakaladığını söyleyebileceğimiz G2'nin ekranı IPS panelli olmasıyla da geniş görüş açısı sunuyor. Diğer yandan Corning Gorilla Glass 2 ile koruma altına alınan ekran, böylece çizilmelere karşı da direnç gösteren bir yapıya sahip.

Yeniden 5.2 inçlik boyuta dönecek olursak, ekran ne çok büyük ne çok küçük. G2, bu boyutuyla gayet başarılı bir kullanım sunuyor. Ekranıyla az önce de bahsettiğimiz gibi HTC One ve Galaxy S4 arasında bulunan G2, böylece üst düzey telefonların ekran boyutuna yepyeni bir seçenek ekliyor.

Üstün kamera fonksiyonları

G2, elbette hem ön hem arka kameraya sahip bir telefon. Ön kamerasıyla 2.1 MP değerinde çözünürlük sunan telefon, görüntülü görüşmelerin ve fotoğraf çekimlerinin yanı sıra 30 FPS'de 1080p videolar da çekebiliyor. Ancak telefon, asıl farkı güçlü arka kamerasıyla yaratıyor.

Arka yüzünde 13 MP değerinde bir kamera taşıyan G2, özellikle bu kamerada kullandığı Optik İmaj Sabitleyici (OIS) teknolojisi ile fark yaratıyor. Bilindiği gibi OIS teknolojisine sahip pek çok telefon, 4 ila 8 MP değerinde kameraya sahip. Bu özelliği sayesinde rakiplerinden ayrılan G2, gerek fotoğraf gerek video çekimlerinde titremeleri engelleyerek fotoğraf kalitesinin bozulmasına mahal vermiyor.

Çekimler sırasında çok noktaya otomatik odaklama yapabilen G2, bahsi geçen Multi Points AF özelliği ile 9 farklı noktaya hassas odaklama imkanı sağlayabiliyor. LED flaşı ile gece çekimlerinde de başarı gösteren telefon, 13 MP'de 4160x3120 piksel çözünürlükte fotoğraflar çekebiliyor. Video tarafında da 60 FPS'de 1920x1080 piksel kayıt yapabilen G2, hem fotoğraf hem video modlarıyla da zengin bir kullanım sağlıyor.

Video modları arasında; parlaklık, beyaz dengesi, renk efekti, coğrafi etiketleme gibi pek çok ayarın yanı sıra Ses Zoom'u isminde bir yenilik de dikkat çekiyor. Video kaydı sırasında kayda aldığınız kişilerden o an konuşanın sesinin öne çıkartıldığı bu özellik, tam anlamıyla "sese zoom yapıyor". Böylece sesin kayıtta daha net şekilde duyulması mümkün hale geliyor. Biz bu özelliği çok beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Fotoğraf tarafında ise yine parlaklık, odak, ISO, beyaz dengesi, renk efekti, zamanlayıcı, coğrafi etiketleme gibi zengin ayarların yanında "Chees Shutter" isminde keyifli bir yenilik de göze çarpıyor. Bu özellik sayesinde fotoğrafını çekeceğiniz kişinin gülümsemesi sağlanıyor. Kamera karşısındaki "Cheese" veya "Smile" dediğinde fotoğraf çeken G2, diğer yandan hem video hem de fotoğraf işlevlerine pek çok mod seçeneği de getiriyor. Bu modlar arasında arka kamera kaydı sırasında ön kamera üzerinden kendi küçük görüntünüzü ekleyebileceğiniz İkili Mod'dan, kayıtta dikkat çekmek istediğiniz bir noktaya küçük ekranda zoom yapabileceğiniz "Zoom Takip" adında farklı bir mod da bulunuyor.

Kamera konusuna noktayı koyacak olursak, farklı kullanım modları ile zenginleştirilmiş modlardan ziyade kalitesiyle de yaptığımız test çekimlerinde fazlasıyla başarılı sonuçlar aldığımızı söyleyebiliriz.

Uzun ve dayanıklı pil ömrü

G2, pek çok yönüyle olduğu gibi uzun pil ömrüyle de övgüyle bahsedilebilecek türde bir telefon. 3000 mAh güçlü bataryanın sahibi olan G2, böylece HTC One'ın 2300 mAh ve Samsung Galaxy S4'ün 2600 mAh'lik bataryalarını geride bırakıyor. Toplamda 2 saat 40 dakikada şarj olan G2, yaklaşık 10 saatlik konuşma süresi sunabiliyor. Diğer yandan yaptığımız pil testlerinde 9 saatlik bir kullanım sunduğunu söyleyebileceğimiz telefon, böylece bu anlamda da şarj sıkıntısı yaratan akıllı telefonlara iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Teknik kadro ve test sonuçları

LG G2; tasarımı, ekranı, kamerası, zengin bağlantı seçenekleri ve diğer fonksiyonlarıyla olduğu kadar performansıyla da üst düzey bir akıllı telefon. Kalbinde 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 gibi güçlü bir işlemciyi taşıyan LG G2, bizlere bu işlemcisiyle 2.26 GHz hız sunuyor. Böylece büyük bir hızda çalışan telefon, yaptığımız testlerde gayet başarılı sonuçlar verdi. Uygulamaları çok hızlı bir şekilde açan, ekranlar arası geçişlerde tabiri caizse "yağ gibi kayan" G2, 2 GB RAM'e sahip. Diğer yandan Adreno 330 grafik işlemcisiyle de büyük işler başaran LG G2, teknik birimlerini fazlasıyla verimli şekilde kullanan bir telefon. Yaptığımız performans testlerinde telefonun fark yarattığını açıkça gördük. Bunlara geçeceğiz, ancak teknik kadroyu tamamlamak adına cihazın depolama biriminden de bahsedelim.

16 ve 32 GB'lık hafıza seçenekleriyle kullanıcılara sunulan LG G2, üzerinde herhangi bir microSD slotu bulundurmadığı için hafızayı genişletmenize olanak tanımıyor. G2'nin test ettiğimiz modeli 16 GB'lık dahili hafızaya sahipti. Eğer bu modeli tercih edeceksiniz 10 GB, tam rakam vermek gerekirse 10.872 MB'lık kullanılabilir hafızayla karşılaşacağınızı hemen söyleyelim. Telefonun bizce açıkça görülen en büyük eksikliği microSD kart desteği sunmaması. Elbette buna en fazla 16 GB'lık modelde ihtiyaç duyuyorsunuz. 32 GB'lık modeli satın alırsanız, bu yönde de herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız açık.

Gelelim test sonuçlarına

Evet, LG G2'nin tüm teknik birimlerinden ve sahip olduğu detaylardan bahsettikten sonra en son ve en can alıcı noktaya geldik: G2 ne kadar iyi?

Yaptığımız testlerde G2'nin şu ana kadar karşılaştığımız en başarılı sonuçlardan birini verdiğini söyleyebiliriz. İlk testimiz olan AnTuTu Benchmark'ta genel performansını değerlendirdiğimiz G2'nin aldığı sonuç 34.307. Bu sonuçla liste başı olan G2; HTC One, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, Google Nexus 10 ve dahasını geride bırakıp zirveye yerleşiyor.

LG G2'ye CPU Prime'da işlemci testi gerçekleştirdiğimizde de sonucun değişmediğini gördük. HTC Desire, Galaxy Note, Nexus 7, Nexus 4 ve Galaxy S4'ün de bulunduğu listede LG G2, 5469 puan alarak yine zirveye oturdu.

Bir sonraki testimiz olan 3DMark'a geçtiğimizde ise işlerin bir nebze de olsa değiştiğini gördük. 3D Mark Extreme'de 9866 puan ile 8'inci olan LG G2, rakiplerine baktığımızda aralarında 3 GB RAM'li Samsung Galaxy Note 3 de dahil olmak üzere Apple iPhone 5S, Sony Xperia Z Ultra ve Z1'in de olduğunu görebiliyoruz. Yine LG G2'de kullanılan Qualcomm Snapdragon 800'ün kullanıldığı Galaxy Note 3 ve S4, 3DMark'ta zirveye oynarken, Exynos 5 Octa 5410 işlemcili Galaxy S4, G2'nin altında yer alıyor.

3DMark Ultimate'te yaptığımız sonuçlar ise daha farklı. Toplamda 14.888 skor elde eden G2, yine zirvenin birkaç basamak gerisinde, ancak listede HTC One ve Exynos 5'li Galaxy S4'ü görmek mümkün değil. Bunu takiben uyguladığımız diğer bir grafik testimiz olan Epic Citadel'de ise, G2'nin 1800x1080 pikselde 56.1 FPS aldığını söyleyebiliriz.

Genel performans, işlemci ve grafik testlerimizin ardından G2'yi tabi tuttuğumuz diğer bir test ise Vellamo oldu. G2'nin genel internet performansını ölçümlediğimiz bu testte 2728 puanla yine zirvede yer alıyor.

Özetle

Sonuç olarak LG G2, üst düzey bir akıllı telefon. HTC One ve Samsung Galaxy S4'ü geride bırakan özelliklere ev sahipliği yapan G2'nin, üstün performansıyla da şu an piyasanın zirvesinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette bunda G2'nin sahip olduğu tüm özelliklere karşın 1599 TL'lik bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor olması da büyük rol oynuyor. LG G2, fiyat / performans anlamında da övgüyü hak ediyor. Zira şu an bulunduğu fiyat aralığındaki cep telefonlarına baktığımızda Apple iPhone 4S'in bile kendisinden pahalı olduğunu görüyoruz. Bu noktada iPhone 5S'den bahsetmesek daha iyi... Diğer yandan Galaxy S4 1.749 TL ve HTC One 1.899 TL'den satışta. Bu açıdan bakıldığında da şu an G2'nin tercih edilmemesi için bir sebep yok gibi görünüyor.

Kimler Almalı

Üst düzey bir akıllı telefon sahibi olmak isteyen kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek olan LG G2, fazlasıyla başarılı bir model. Akıllı telefonundan yüksek performans beklentisi içinde olanların bu yöndeki beklentilerini karşılayacak olan G2,  kamera ve diğer çevre fonksiyonlarıyla da başarılı.

LG G2 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli LG G2
Ürün Türü Cep Telefonu
CHIP Online Notu 97
Üretici LG
Firma LG     (212) 222 61 44
Model D802
İşletim Sistemi Android 4.2.2
İşlemci Qualcomm Snapdragon 800
Çekirdek (CPU) 4
Ekran Teknolojisi True HD-IPS + LCD
Ekran Boyutu 5.2 inç
Ekran Çözünürlüğü 1080 × 1920 px
Grafik İşlemci Adreno 330
Bellek (RAM) 2 GB
Dahili Depolama 16 GB
Ön Kamera 2.1 MP
Arka Kamera 13 MP
Çift Hat Yok
Wi-Fi Var
NFC Var
GPS Var
LTE (4G) Var
HDMI (MHL) Yok
Bluetooth Var
FM Radyo Var
Konuşma Süresi 10:17 saat
Boyutlar 70.9 × 138.5 × 8.9 mm
Ağırlık 143 gr.

Alternatifleri

LG G2'ye alternatif olarak elbette rahatlıkla HTC One, Samsung Galaxy S4 ve Sony Xperia Z'yi tavsiye edebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 298 Yorum

her şey mükemmel lg farkı...

Diğer firmalar fiyatta 2000 liranın da üzerine çıkmaya çalışırken LG'nin tam tersine mükemmel bir ürün yapıp fiyatta geriye gitmesi gerçekten çok ilginç bir durum olmuş. Diğer firmalarda umarım LG'yi takip eder.

Tek gerçek iPhone, gerisi yalan... buna 1600 lira vereceğime İphone 5S'e 3200 lira veririm en azından iOS işletim sisteminin kalitesinden yararlanırım... Androidciler sizde mükemmel falan diye kendinizi avutmayın :)

@27 Eyl 2013 02:38 ios androiode göre mükemmel kılan kısmı nedir ? Merak ettik belli ki siz bu farkı çözmüşsünüz açıklarsanız bizde öğrenelim ?

@27 Eyl 2013 02:38 3200 lira vermeye değecek bu ios kalitesini biraz detaylandırır mısın?

Sony Xperia Z varken gerisi yalan. yerine bi Xperia Ultrayı tanırım

Izun süredir bu telefonu bekliyordum alamk için ama nexus 5 i beklemeye karar verdim sonuçta hem lg g2 ye benzer özellikler olacak hem de google kalitesi. Şu an kral lg g2 başkası yalan. İphone 3200 veririm diyenlere de iyi kazıklanmalar diyelim.

@27 Eyl 2013 03:16 Özelliklerine bir bak istersen . bence hiç bekleme .Fiyatının da düşeceğini sanmıyorum . 32 gb özellikle hiç sanmıyorum ...

yalnız şahaneymiş telefon. fiyatı da acayip uygun.

teşekkürler çok güzel inceleme ve çok güzel telefon

Kenarlar çok ince ve plastik umarım xperia arc gibi çatlamaz...

iPhone 5 milyarda alırım. Sonuçta iOS kalitesi var. Öyle ki bütün hayatımı değiştiriyor.

@27 Eyl 2013 10:06 Aptal bir telefonla butun hayatin degisiyorsa uzuldum senin adina. Ne bileyim git bisiklet al bir kac tura katil. Bİr iki sanat etkiinligine git ilgini ceken dallarda. Bir kac kitap al. Iyi bir tatile cik. Pahali demedim iyi dedim, mesela gruplarla yapilan karadeniz turlarina. O 5 milyarla bunlarin hepsini yaparsin, ustelik yarisi da yanina kalir. Kimse de "aa, bunun iphonesi yok, ne kadar ivreeeennncccch" demez. Merak etme. :D

@27 Eylül 2013 10:06 paran coksa o paradan bana da yolla biraz

S4 CANDIR gerisi heyecan dir

lg yapmış yine...

Gsmarena test sonucu konusma 25 saat net 11:22 saat video 11:54 saat. simdi biz size nasil inanalim.

@27 Eyl 2013 11:27 hani nerde yazıyo la adamlar pil süresiyle ilgili hiç bir şey yazmamış bile atma. sırf lafsın

@27 Eylül 2013 13:26 Dikkatli oku bulursun ??

Nexus 5 bir çıksın hele :)

pingponkcular, s4çüler.oneciler hasetlerinden çatlayorlar yahu. şimdi bu modelleri alanlar g2 olsaydı hemen alırlardı.. kazıklanmak isteyenler diğerlerinden devam etsin

türkiyede süpriz yapıp en çok satanlara girebilir.

Sağlam makine

lg kendinden beklenmeyen bir çıkış yaptı. hakkını vermek lazım fiyat ve üstün performansı ile göz doldurucu.

Teknosadan satin aldim. Elime gecince cok iyi bir tercih yaptigimi anladim. Her ne kadar lg yi guncelleme konusunda mimlesekte amiral gemisine Android in kitkat ida gelecek diye dusunuyorum.

sonunda alınacak bi telefon yaptılar.

Kim ne derse desin benim gözümde Apple - iphone kullanıcıları marka düşkünü özentilerdir.

Gece fotoğraf video çekim kalitesini merak ettim

nerdeyse herkes beğenmiş haksız mıyım ?

Gece fotoğraf çekim kalitesi istiyorsan 1600 liraya telefon almazsın, gider bu özelliğe yoğunlaşmış bir fotoğraf makinesi alırsın.

@27 Eyl 2013 18:22 gece çekim kalitesi de gayet başarılı. bilmeden konusma

@27 Eyl 2013 18:22 Gece çekim kalitesi mükemmel zaten. Bunu alan boşuna fotoğraf makinesi almasına gerek yok. Ha profesyonel anlamda isterse alabilir tabi.

@28 Eyl 2013 10:18 şakamısınız siz? ne mükemmeli http://www.youtube.com/watch?v=4UOiWXxhegE

@27 Eyl 2013 18:22 af buyur ? lumia 925 aldım dünyanın şu an için en iyi gece çekim kalitesine sahip vatanda hafta sonu indirimi 1200 e aldım ;)

Madem test ettiniz videosunuda koysaydiniz ankasaydik gorseydik nasil test ettiginizi.

@27 Eyl 2013 18:48 bence bir daha bak arkadaşım.çünkü video mevcut !!!

@27 Eyl 2013 18:48 videosu var ya yukarda arkadaşım. neyin kafasındasın? bilgisayarındaki reklam engellemeleri kaldır once.

@27 Eyl 2013 18:48 Mobil oldugun için video görünmüyor olabilir. Video var.

Mükemel bir tlf yalnız fm radyo varmı yokmu çoğu site yok diyor bilgisi olan varmı

LG G2 nin, 32 GB versiyonuda satılmalı.... 1280x1020 saniyede 60fps video çekimi ve oyunlar artı mp3ler için 32 gb hafıza en iyi seçenek olcaktır... CHIP editörlerinin başarılı incelemerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum.... Selamlarımla....

@27 Eyl 2013 21:59 32 GB olanıda piyasada satışta zaten.

Yemekte yapsın mı?

daha hıcbır sıtede adam akıllı bır ınceleme gormedım bnm merak ettıgım telefonun kamera performansı ozellıkle gece cekımlerı nasıl ...bırde kulaklık ve hoporlor sesı ama hıc kımse bnlar hakkında bılgı vermıyor zaten bunlar dısındakı ozellıkler her yerde yazıyor ...

@28 Eyl 2013 10:41 Ses kayıt kalitesi çok iyi ama kamera ve hoparlör performansı facia... telefon neden bu kadar ucuz belli oluyor... güya 60 fps ois falan var kamerada http://www.youtube.com/watch?v=4UOiWXxhegE

@28 Eyl 2013 10:41 dun satın aldım ılk işim sesını test etmek oldu beats kulaklık hedıye edıyor kutunun ıcınde lg elımden cok tel gectı ama ses kalıtesı bunun kadar ıyı tel daha gormedım tek kelımeyle muhtesemm

@28 Eyl 2013 13:17 TELEFON BENDEVAR O VİDEODAKİ GİBİ DEĞİL KESİNLİKLE.UPLOAD EDERKEN YOUTUBE KALİTE DÜŞÜRMÜŞ OLABİLİR.FULL HD 60 FPS KALİTE MÜKEMMEL YAĞ GİBİ AKIYOR GÖRÜNTÜ VE ÇOK NET

bu adam cok hızlı konuşuyor biri bunu durdursun

Hepsi de bizlerin nasıl bi telefon istediğimizi biliyor değil mi? hemde çok iyi biliyorlar ama bu güne kadar yapmıyorlardı. Fakat LG sesimizi duydu çok şükür. Tam da istediğim gibi bi telefon yaptı. Hem çok şık bana göre, hem donanımı güçlü hemde fiyatı çok iyi. Bu zamana kadar beklediğime değdi. Ne Iphone ne samsung ne de diğer firmalar telefonu tam anlamıyla adam gibi yapabildiler. Bu güne kadar sadece düşündükleri paraydı. Ama LG bu duruma son vermiş gibi duruyor. Umarım aynı şekilde devam eder.

Telefonu teno sa dan aldım 32 gb ile gayat memnunum, tüm oyunlar yağ gibi akıyor hiç fps düşüşü gözüme çarpmadı telefon s4 ten çoook daha az ısınıyor ve rehber s4 e oranla çok daha hızlı açılıyor hattta anında açılıyor, s4 sahibi iken ilk günden başlayan kitlenmelerle, şişmelerle ve restart atmalarla uğraşıyordum G2 üç gündür hiçbir sorun çıkarmadı.

@28 Eyl 2013 13:18 Hahahaha :D Androidçilerin yarıştığı duruma bak rehberi s4'ten daha hızlı açıyormuş :D Vay anasını sayın seyirciler :D :D

ben htc one çok daha iyi

@28 Eyl 2013 15:23 htc one kullanıcıları telefonu çok şikayet ettiler.donma,piksel sorunları vs...

Telefonda 4G destegi bulunmamasi dusundurucu. henuz sebekeler tarafindan desteklenmiyor ama 1-2 yil sonra telefonu degistirmeyi dusunmeyenlerin goz onunde bulundurmalari gereken bir durum

@28 Eyl 2013 15:27 kardesim 4g var telde

@28 Eyl 2013 15:27 Araştırmadan bilmeden yorum yapıyorsunuz. Telefonda 4G var arkadaşım. Ülkemizde kullanılmıyor sadece.

@28 Eyl 2013 15:27 türkiyeye 4g nin 1-2 yılda gelebileceğini düşünecek kadar saf olmayalım

@28 Eyl 2013 15:27 4g desteği var. kim dedi yok diye bilmiyorum.

@30 Eyl 2013 01:04 2016 ilk çeyreğinde 4g kullanmaya başlayacağımızı okumuştum.

@28 Eyl 2013 15:27 telefonda 4g desteği var türkiyede 4g desteği yok :D

lg g2 yi alıpta pişman olanları, xperia z ve htc one alanlar gibi şikayetvara akın akın koşanları şimdiden görür gibiyim.

@28 Eyl 2013 16:23 xperia z ve htc one hakkında neler düşünüyorsun alınırmı?

@28 Eyl 2013 16:23 cihazın 32 gb olanını 1 haftadır kullanıyorum.. koyu bir s 4 cu ıken son anda lg g 2 tanıtımı ıle beraber telefonu arastırmaya basladım 10 gun neredeyse araştırdım yorumlar yutdısı tabıkı ..videolar testler falan ..sonunda 7 gundurde bende tek kelıme ıle sınıfının standartlarını belirleyen bir telefon zerre vtakılma donma yok ısık hızında nette galerıde rehberde heryerde kamera sı süper otesi videosu hele yuh yani..alacak arkadaslar kesinlikle pişman olmaz...

lg bu telefonun saf android versiyonunu çıkarmalı mutlaka

@28 Eyl 2013 17:30 Nexus 5 gelecek zaten.

@28 Eyl 2013 17:30 Nexus 5 sorunun cevabıdır... Sen bi' Ekim'i bekle, sonra Nexus alırsın. En iyi telefon Nexus 5!

fm radyo ve görüntülü görüşme yokmuş bu cebi prototip olarak bakalım tavsiyem biüstmodeli beklememek üstmodelde istekleregöre dahada gelişecektir ayrıca batarya olarak nedeolsa yut dışındakilergibi bi maaşa 3 cep alamıyoruz anca cepin yarısı ediyo biylık maaş bide toplama cep çıksa bize anca uyar.

kardeşler yurt dışında 2 tane alınıyo bi maaşla yazmıştım yanlış olmuş almanyada işcilik yapan biri 1 aylık maaşıyla 5 tane alabiliyo uyanın artık sömürülmeyin

Nexus 5 gelecek diyen salaklar o zaman biraz daha bekleyin g3 cikacak

Bide kamera facia diyen digerarkadas telefondan hic bir anlamadigi belli bari gisip arastir

arkadaslar yorum nasıl yapılıyor

hala SONY XPERIA Z1 'e rakip çıkan olmadı.

@29 Eyl 2013 08:17 Galaxy Note 3, LG G2 ve iPhone 5S dışında :)

@29 Eyl 2013 08:17 Ne diyorsun sen lan değişik

Samsung Galaxy S4 vs. LG G2 http://www.youtube.com/watch?v=aDJ9FZFieCU Almak isteyenler bence kaçırmasın.

Ben 1 haftadır lg g2 kullanmaktayim şu anda alınabilecek en iyi android telefon.Telefon anlaminda Markaya yabanci oldugumuzdan soguk bakiyordum.Ama istediklerime bu kadar hizli ve mükemmel derecede cevap vermesi harika.Android donma problemi bu telefonda son bulmuş.

@29 Eyl 2013 13:49 Bir güncelleme gelsin bak cihaz nasıl patates oluyor gör sonra hızlı Android 'i :D

@02 Ekim 2013 19:30 sanki iosta olmuyor arkadaşım yalan atma bana. Hepsi böyle yapıyor.iosta hatta daha kötüsü oluyor bende 4s vardı ios 9 a kadar geldi sonra patates. Tabi ios yazılımı hafif diye mediatek işlemci koyuyorlar bir daha telefon cokuyor guncelleyince. Senin gibi bir iphone fanatiği androidin ne kadar yer kaplasa da, ne kadar bellekten yese de ios 'dan çok daha ferah ve özelleştirme seçenekleri olduğunu bilmez. Hade yavrum hade kış kış teknik özelliklere bak öyle gel :-)

bizim toplumumuzda pahalı olan her şey iyidir kavramı var ya arkadaşlar onun kafasında adamlar hem süper donanım yapmış hemde ucuz yapmış milletin zoruna gidiyor

LG güzel cihazlar üretiyor ancak Türkiye'de servisi değişmedikçe asla LG'ye geri dönmem.

çok hızlı bir anlatım olmuş keşke daha derinlemesine bir inceleme yapılsaydı.

@30 Eyl 2013 19:29 daha napsaydı, gelip sana özel anlatım mı yapsaydı? 10 dakika anlatmıs adam. ne duymak istiyosun daha söyle de bilelim.

telefonda görüntülü konuşma yok,bu nasıl amiral gemisi?

ben aldım arkadaşlar LG çok süper makina tavsiye ederim.....

En son kullandigim cihaz note 2 ve bir daha asla android kullanmam. Hangi donaninimi koyarsa koysunlar android kadar kasilan sistem gormedim. Fanboy degilim dogrulari yazarim. 30 dan fazla android cihaz denedim oyle orta seviyede degil, rehberi saniyede acan uygulama yuklerken kasilmayan, resimlerimi kafasina gore google depolamayan android cihaz gormedim. Note 2 verip lumia 920 ile takas ettim kafam rahat. Androidde kullandigim uygulamalarin hepsi var sistem asiri hizli kamerasi alayini ezer gecer, son olarak 1520 ciksin daha da cihaz almam.

@02 Eki 2013 04:25 çıktı zaten be yeğen

android telefonları bir türlü sevemedim lakin Htc one sense arayüzü ve bu Lg g2 denilen kuvetli ve şık alet düşüncelerimi esnetti muhtelemen android 5.xx serisisi çıkınca bir androidli tel almayı düşünüyorum..Bu g2 de alan pişman olmaz 4x4 lük makina yapmış lar fiyat da daha ne olsun...

ulen komançerolar daha düne kadar 3310da yılan oynuyodunuz ne de çabuk öğrendiniz güzel yapılan iyi yapılan işleri s2msonik bi şekilde eleştirip b0ka bulamayı.antifirizlere bak yok efendim androidmiş donuyomuş da görüntülü konuşma yokmuşda muşmuşda muşmuş.sana mı kaldı ulan idoğluid elin adamı yapmış paran varsa alırsın yoksa burda ötersin anca

@03 Eki 2013 00:10 Konuda biri yazmış rehber hızlı açılıyor diye yani rehberi 3310 'dan da hızlı açılıyormuş 1.599 TL verip alabilirsin idoğluid .

@03 Eki 2013 00:10 kardeşim adamsınnnn aynen öyle doğru söylüyorsunnnn

@03 Eki 2013 13:20 helal kardeşim elin adamı yapmış çalışmış hani senin T.C MADE IN TÜRKİYE damgalı LG G2 ayarında telefonun yok malsef anca çamur at izi kalsın zavallı türk gençligi sen teknolojiyi ihrac ettikçe pahalı kullnırsın ilk çıktında da koşa koşa al pahalı bol bol dibine kadar kazıkan iphon 6 çıkıyo aynı LG G2 - S4 e benziyo oda alırsınız 3-4 bin tl ye oh hayırlısı elin adamı 3-4 yıl kullanır sen 1-2 yıl al para çok tabıt i hangimiz elimizdeki bilgisayar ayarında tlf tam anlamı ile kullanıyoruz sadece kagıt üzerindeki özellikleri sayıp duruyosunuz LG G2 hakkında ciddi yorumları yapın digerlerini brakın onlarıda onların sitesine yorumlayın

Iphone nun hic bir cazip yani yok android özgürlük tur ....samsung gerisi fis

Telefonu sipariş ettim . merakla beklemekteyim .Samsung dan vazgeçeciğimi hiç sanmazdım .İzlediğim videolar ,yeni özellikler beni çok cezbetti . 3000 mAh bataryasıyla Gram yonga seti ile %10 tasarruf sağlanması ve incelikten ödün vererek ömrünü bir hayli uzatması ,13 mp optik sabitleyici kamera ,60kare çeken video kamera ,, sese zumlama gerçekten heyecan verici özellikler . Sürekli müzik dinleyen biri olarak yüksek ses kalitesi ve özel kulaklıklar kayda değer .Oyun oynayanlar için yüksek işlemci ve iyi kalite grafik tasarımları , telefona özel quick windows kılıfı,stüdyo kalitesinde ses kaydı da çok hoş olmuş . Olumsuz özelikleri hafıza kartının takılamaması bu da sizi 32 gb almaya itiyor Yorumlardan da güncelleme konusunda lg nin geri kaldığını söyleniyor . Ama nexus 5 in çıkmasıyla kit kat güncellenmesi ile çok artı puan kazanacaktır . Son olarak aynı özelliklere sahip samsung galaxy note 3un fiyatı 2199 lira olduğunu düşünürsek idare edilebilecekse (size 10 gb kalıyor )16 gb 1500-1600 fiyat ödemek çok mantıklı :)...

şu yorumlarada kıl oluyorum paran varsa alırsın yoksa almazsın kim istemezki güzel bir telefonun cebinde olması ama bu ülkede avrupaya göre pahalı kaldıki askeri ücretle kıyasladınmı diğer ülkere uçurumlar kadar fark var

görüntülü görüşme yokmu?

Androidi savunanlar telefonla bi kac islem yapin hemen kasiliyor telefonun islemci ve ram degerlerinin yuksekligine bakmayin rami 10 gb de yapsa yine 9.6 si sacma android uygulamalara gider

o eskide kaldı hem ben iosçuların o insana zevk vermeyen klasik yıllardır değişmeyen arayüzlü mutlaka hem düşük özellik ve daha pahalı fiyata iphoneleri nasıl aldıklarına şaşıyorum

İos ve malzeme kalitesi ayrica android gibi kasilmamasi en buyuk ayricaligi en iyisi yurt disindan almak

s4 ve htc one ile kıyaslamak akıl kari değil

@04 Eki 2013 10:59 ne anlamda? lg g2 yi övdün mü?

@04 Eki 2013 10:59 doğru söylüyorsun.lg g2 nin yanına yaklaşamazlar :))

İOS çular ne buluyorsunuz o soguk telefonlarda

İyi imiş daha ne isteyelim

one s4 z 5s bunun yanından bile geçemez hem daha iyi özellikler hemde daha düşük fiyat daha ne istiyosunuz gidip iphone 5e 1000 iphone5s e 2700 lira verip alacağınıza bunu alın

görüntülü görüşme yok mu

@05 Eki 2013 19:23 olsa sanki hergün görüntülü görüşme yapıyorsunuz

Görüntülü görüşme yok dedikleri şey iphone daki Facetime gibi LG G2 lerin kendi aralarında öyle bir olayı yok demek istiyor. yoksa Galaxy S4 ve HTC one larda da yok bu özellik. Çeşitli uygulamalar ile tabiki görüntülü görüşme yapabilirsin. Yoksa ön kamera ne işe yarar :)

@06 Eki 2013 23:15 cihazın yapısal olarak var olan fakat LG Türkiye tarafından lisans sorunu yüzünden kullanılamayan özelliği 3G Görüntülü görüşme....şehir dışına her çıktığımda çocuklarımla görüşmek için kullanıyorum...

Neredeyse 1 haftadır cihaz bende. 1 kere bile kasmadı. Pili 2 günde bir sarj ediyorum. Bitmek bilmiyo resmen. Kamera, ses, performans, arayüz mükemmel. Evdeki klima dahil tüm kumandaları kaldırdım dolaba. Yanındaki kulaklığı bile iyisinden vermiş adamlar. Kutudan çıkan en iyi kulaklıkmış zaten. Htc'nin verdiği Beats kulaklığı kullanıyorum gerçi. Beats kadar başarılı değil ama yine de diğer kulaklıklara oranla çok başarılı. Şimdiye kadar İphone 4s, htc one x, samsung note II kullandım. Şu kadarını söyleyeyim. Bu cihaza bok atan biri kesinlikle ama kesinlikle yakın bir zamanda ya S4, ya One ya da IPhone 5 almıştır. Çok ciddi diyorum böyle bir cihazı beğenmeyen adam hakkaten teknolojiden anlamıyordur. 1 haftada "en ufak" bir sıkıntım olmadı. Maşallah... Quickwindow kılıfları da gönderselerdi de bir de onu test etseydik.

@06 Eki 2013 00:00 1 haftalık cihaz kasıyorsa atın zaten onu çöpe. :D

Bu arada ekran Corning Gorilla Glass 3. Çoğu yerde 2 olarak yazılmış ama değil. LG United Kingdom destek biriminden alınmış kesin bir bilgi bu. Forumları incelerseniz ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

on numara telefon

süper bir telefon gerçekten almayı düşünüyorum. Lg g2

Şebeke üzerinden görüntülü konuşma yok mu lg g2 de ?

slm.cıktıgı üçüncügünu aldım.ekran ful hd inanılmaz bir görüntü var.rakipleri yanına yaklaşamaz.işlemcisine zaten söz yok son çıkan telefonların hepsinde bu var.ekran 330 grafik işlemci yani s4 deki 320 grafik işlemci değil.oyunlarda kesik kesik donmalar yaşanmıyor s4 deki gibi.gelelim piline.bu telefonu almamdaki en buyuk etken.30000 miliamper.saka gibi bir telefon.bu telefona nasıl sıgdırmıslar.ekran telefonun her yerini kapladıgından cok guzel bir goruntu var.4,7 inç buyuklugunde sankı.su anda kanaatım bu telefonun yanına kımse yaklasamaz.birde bu fıyata.paranızı çöpe atmayın arkadaşlar

arkadaşlar tam olarak anlamadım. 3G görüşme var mı yok mu. diğer görüşeceğim kişide android telefon yok diyelim sadece 3G özellikli bir başka telefonla sadece turkcell telsim avea gibi servis sağlayıcının 3G si ile görüşme yapabiliyormuyuz?

10 gundur kullaniyorum . Guncellemeyle ilgili bir sıkıntı olmazsa rahat 2 seneyi cıkarır.

çok güzel telefon

yeni aldım cok süper bence en ii si budur.

Arabayi satip bu telefonu alacagim

Çok güzel tel ama note 3 le arasında kaldım :)

sık bır telefon ama sarjı bı gun dayanmıyor

Arkadaslar bu telefonu cok begendim ama s4 ve htc one arasinda kaldim sizde lg g2 bunlardan dahami iyi?

@11 Eki 2013 00:10 Evet, düşünme bile.

@11 Eki 2013 00:10 MİLLETE SORACAĞINA İNCELEMEYİ OKUSANA

@11 Eki 2013 00:10 S4 derim. Kağıt üstünde G2 ama eline alıp özelliklerini keşfedince S4.

harika bir telefon ama tuslarin ekran da olmasin dan dolayi note 3 aldim bir de teknosa daki lg temsilcisi uyuz etti

kardeşim böyle telefon yapıyorsun sdkart yuvası koymuyorsun. sen ne yapmaya çalışıyorsun?

@11 Eki 2013 22:07 200 LİRANI DAHA ALIP 32 GB SATMAYA ÇALIŞIYOR

Son Derece Başarılı. Resim Çekim Kalitesi Arkadaşım Aldı Onda Gördüm Çok Net ve Başarılı. Bu Fiyata Böyle Kaliteli Bir Cihaz Çıkarmanın Anlamı Şu Olmalı? TV'de Nasıl Bir Marka isem? Dünyada Birçok Firmanın Ekran Panellerini Üreterek (IPHONE'da dahil) 1 Numara isem? Burada'da 1 Numara Olma Zamanım Gelmiş Demektir Mantığıyla LG Telefondada Sazı Eline Alacağının Sinyallerini Bu Muhteşem Cihazla Verdiğini Düşünüyorum. Telefonu Satar Satmaz Bende Bu Telefonu Alacağım.

g2 bunlardan daha iyi

ulen bütün yorum yapanlara helal olsun siz beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün hele" yemekte yapsın mı?" diye soran arkadaşa ayrıca teşekkür ederim :)

İnanılmaz bir cihaz aldım kullanıyorum.

arkadaslar bilmeyen cok arkadas var o yuzden izah etme ihtiyacı hıssettım turkıyede samsung dan baska hıcbır markada şebeke üzerinden görüntülü konusma özelliği calısmamaktadır operatörlerle lisans anlasması olmadıgı ıcın bu sızın ıcın onemlıyse sadece samsung alırsanız yararlanırsınız

@14 Eki 2013 01:27 ben nokıada kullanıorum ama senın dediğin gibi olsa bile bir samsungun imeisi telefona atılarak kullanılabılır :)

@14 Eki 2013 01:27 3G ilk türkiyeye geldiğinde nokia'yla bile yapıyorduk, yalan yalnış bilgi vermeyin sene 2013 allah aşkına ya...

@14 Eki 2013 01:27 İphone ile gayette görüntülü görüşme yapıyorum. Operatör üzerinden.

@14 Eki 2013 01:27 lg ve samsung !!!!

@14 Eki 2013 01:27 bende Nokia c6 var hiç bir programa gerek olmadan görüntülü konuşuyorum .yanıltıcı bilgi vermeyiniz,

@14 Eki 2013 01:27 arkadaşım elimde lg p970 optimus black var iki senedir görüntülü konuşuyorum kim veriyo bu bilgileri size ya.....

kullanıyorum harika cihaz

bizde samgun imei sini atıp 3g yi kullanırız :)

telefon çok hoş çok kibar ama s4 ün çakması gibi olmuş her şeyi aynı bi kameranın altındaki tuşlar değişik ayrıyaten bi cafeye gittiniz telefonunuzu felan masaya koydunuz biri markasını felan gördü LG diye ben olsam LG ne ya o televizyoncu değil mi felan derim içimden o yüzden ben tercih etmiyorum

@15 Eki 2013 18:50 Senin Android le ne isin ola ki? Madem salt gorunus onemli telefonda sen git iPhone al, altin renkli olsun hemi de. :D Senin aklinla Nokia'nin hala lastik bot, Samsung un da dozer uretmesi gerekiyor. Gerci Samsung uydu bile uretiyor ayri konu.

@15 Eki 2013 18:50 hacim, demek ki sen telefonu, masa ustunde birilerine hava atmak icin kullaniyorsun, Allah akil versin

Lg g2 de lte varmi

@15 Eki 2013 19:30 snapdragon 800 ve 600 kullanan cihazların hepsinde lta var ama türkiye kullanmak mümkün degil

Özellik bakımında bilhassa beni baya memnun eden telefon. lakin kafama takılan tek nokta android işletim sisteminin zamanla sekteye uğraması. 4 yıl önce iphone 4 aldım . ios işletim sistemi gerçekten hakkını veriyor. Eksik bir yanının olmaması ile beraber telefonu yormayan uzun yıllar devamlılığını sağlayabilecek bir işletim sistemi. Androidde bu sürekliliği yakalayabilir miyim gerçekten merak ediyorum ve beni aydınlatmak isteyen arkadaşlara açığım.

@15 Eki 2013 23:51 4 yildir iOS kullaniyor isen Android e hic gecme. Ben Android kullanicisiyim, cok ta memnunum. Android surekli bir seylerle ugrasmayi gerektiren ama onun hakkini da veren bir sistem. Elestirenlerde genelde iPhone almaya parasi yetmemis bu yuzden Android almak zorunda kalmis kisiler. iOS ys herseyin cok basit, kisitli, yapilabileceklerin de sinirlandirilmis olmasi seni Android te bayagi bir bocalatir. Su an uygulamalarin buyuk kismi 2.3 Gingerbread i destekliyor. Yani onun uzerindeki bir sisteme gecme zorunlulugu henuz yok. Custom ROM isi beni bogmaz diyorsan nerede ise her cihaz icin var. Tabii nasil iOS 7 iPhone 4 te kasiyor ve bazi ozellikleri calismiyorsa aynisi Android 4.x icin de gecerli eski cihazlarda. Oncelikle bizim sistemde en onemlisi RAM. Ornegin Moto Atrix eski bir tel, 2.3 ile calsiyor fakat 1 GB ram ve cift cekirdek var. Bir de ince ayar yaptin mi yag gibi akiyor cihaz. Ustelik hala kirilamammis parmak okuyucu da var. Yok o kadar kurcalayamam diyorsan iOS a devam.

Radyo varmı

@16 Eki 2013 23:55 radyo var. s4 den daha iyi özellikleri var ama 16-32 gb yakın gelecek için çok az.

32 gb nereden alınabilir?

@18 Eki 2013 15:00 heryerden ben aldim bile

Adamlar yapmis iste. Hala netin arayisi icindesiniz anlam veremiyor.bende iphone 3gs var. rehberi erken aciyor da ne oluyor. Gerisi bos dogru duzgun internette bisey acmiyor. Kaldiki apple i bitiren yeni isletim sistemi olacak. O nedir abi oyle. Hangi kafayla yapmislar boyle. Apple degil 5s 10s bile yapsa almam

16gb hafiza ile ne yazikki alinmayacak sinifta benim için, 32 GB sen az ve arttirilamayan hafizali bir cihaz olan g2 alinmaz, 32 GB ligi gelsin o zaman alirim ancak

Htc one daha iyi gibi

Htc one daha iyi gibi

artirılabilir hafıza olayan bir akıllı telefonu almak bir kenara satışa sunmak nasıl bir cesarettir anlaşılmaz.

@21 Eki 2013 23:41 16 gb lık olanın 10 gb tı bana yetiyorsa, artırılabilir hafıza 1 tb de olsa benim işime yaramaz, herkes ihtiyacına göre alır kardeş..

ip 5s ezmiş

Bu iosun kalitesi neymiş bir açıklama yap

chip tebrik ederim güzel bir inceleme olmuş. anlatan arkadaşın hem ses tonu hem akıcılığı insanı yoruyor. anlatımı hızlı olmuş ama müzikle boş video ile zamn kaybı olmamış çok güzel

I phone 5s ezmis diyen arkadas ya da ios cu arkadaslar.ios yada apple urunlerinin genelinde malzeme ve isletim sistemine para veriliyor ama bu rakamlarin bu donanimlara cok fazla oldugu bir gercek.ayrica 5s test sonuclari tek ve cift cekirdek ile 720p hd ekran sonuclari.malesef ki full hd ve 4 cekirdek performans sonuclarina ulasamayiz cunku iphone larda bu donanim yok.kamera ya gelirsek gsmarena testine gore siralama nokia1020 sonra galaxy note3(yurtdisi versiyonu 4k cekim yapabildigi icin one cikiyor ama ulkemizde bu versiyon yok) sonra z1 sonra g2 sonra 5s ve sonuncu htc one geliyor.24bit ses teknolojisi ve android telefonlarda kullanilan misafir modu guzel ozellikler.slide aside(3 uygulamayi solda depolama)quickslide ile video ve internet acip birde ustune quick memo ile not almama ragmen cihaz kasmiyor.lg guncelleme de onemli yol katetti 3dmax,2x,l3 gibi eski ve senkronizasyon sikintili cihazlarin disindaki aktif tum modellerinde 4.1.2 var ki buna 399tl lik l3 ll dahil.cunku lg bu yil ise 3000 kisilik yeni yazilim ekibi ise aldi (malezya,brezilya ve polonya da).kimse samsung ace ve diger eski serilerine guncellleme gelmediginden ya da ios7 den sonra 3g s lerin bittiginden bahsetmiyor demek ki her firma da sikintilar var ufak tefek.ben cihazin 16gb lik versiyonunu kullaniyorum ve simdilik bana yetiyor olnadigi yerde bulut ve otg kablo destegi var ama tabiki 200tl vermek sizi kasmiyorsa 32 ligini alabilirsiniz.bu arada 32gb legal olarak sadece teknosalarda olucak.eger yuzyuze benden bilgi almak isterseniz adresim ankara ankamall teknosa 1 ve 2 magazalaridir.lg cep telefonlarina bakan arkadas varmis derseniz sizi bana ulastirirlar.sadece lg icin degil tum marka ve modellerde size yardimci olmaya ve en iyisini(fiyat performans) almaniza yardimci olabilirim.herkese iyi gunler.

ben sahsen samsung sever biri olarak LG G2 yi mukemmel buldum ve 32gb gelir gelmez alacagim. suanda tek kral. tum benchmark testleri ve telefon otoritelerinin en begendigi tel. LG G2 suanda en iyi telefondur.

dünyanın şu anda en iyi telefonu. tartışmasız. '32 GB modeli tabii ki.

Arkadaşlar en iyisi en hızlısıdr. Yani G2 wifi hızı da önemli tabii... ios artık nal toplar bundan sonra... 10 sene sonra adını bile hatırlamayacağız. Bunu bir yere yazın...

Arkadaslar ben almanyadanim. Ve turkiyedeki telefonfiyatlari kusura bakmayin ama cok kazik bizim burda LgG2 450 euro ve samsung galaxy Note3 699euro. Yani turkiyede ki fiyatlara cok kazik kusura bakmayin

@24 Eki 2013 00:54 Kusura bakacak birşey yok. Kazığı sokan operatörlere ve distribütörle haram olsun!

450 Euro 1200 kusura denk geliyor,araştırma yaparsan 1430 tl ye mevcut,ama teknosa 1499 tl ye gerçekten mılletı ıyı kazıklıyor

@24 Eki 2013 00:54 türkiyede Euro ne kadar haberin var mı peki :) 450*2,70=1215 TL note 3 ise 699*2,7=1887 tl bence gayet normal fiyatları arada 200-300 lira olması ülkemizde ki vergilerden kaynaklanıyor. Mesela Almanyada ev kiraları çok kazık bknz 700-800 Euro su çok pahalı ekmek çok pahalı diye başlarsak kimin karlı zararlı olduğu meydana çıkar :)

@24 Eki 2013 00:54 dün avusturyadan amcamla konuştum lg g2 670 euro ı phone 5s 700 euro turk parasına vurunca burda daha ucuza geliyo sallama ordan

Ben 4S kullanıyorum uzun zamandır. Eşime hediye olarak G2 aldım. Büyük ekranlı ve güçlü olması haricinde 2 senelik 4S kadar akıcılığı yok ne yazıkki. Özellikle oyun oynarken ve internettte gezerken bu akıcılık farkını anlayabiliyorsunuz. Yalnız bunda telefonun herhangi bir eksikliği olduğunu söyleyemem. Tüm donanımları en üst düzeyde. Sıkıntı Android ve uygulama geliştiricilerinde. Benim 4S'te olan uygulamaları aynen G2'ye de yükledim. (Olanlaını tabi ki IOS'ta olup Android'te olmayan çok uygulama var) 4 çekirdek 2,2 Ghz'lik G2, 800 Mhz 2 çekirdeğin nasıl gerisinde kalır çok ne görüyorsunuz böylelikle. Hiç bir Android yazılımı bu güçlü telefonlar için optimize değil. O yüzden çok fazla hata ve lag var uygulamalarda. Marketteki uygulamaların 3'te birinde mevcut virüsler de kalitesiz uygulamaların yanında can sıkıcı. Anlayacağınız iPhone 5'' ekranlı bir telefon çıkarırsa emin olun kimse dönüp te bu telefonları almaz. (Özellikle daha önce IOS kullanmış olanlar) En nihayetinde biz bu telefonları içindeki uygulamalar için kullanıyoruz. Yoksa Antutu benchmark sonuçlarını yarıştırmak için değil. Yine de G2 tavsiye edebileceğim bir telefon. Ta ki büyük ekranlı bir iPhone çıkana kadar.

@24 Eki 2013 12:45 İos 7'den sonra sizin İphone4s'nizin pil ömrünü ciddi anlamda merak ediyorum :)))

lg g2 kullaniyorum super bir cihaz bundan once one x plus vardi ama bu acayip birsey

I phone 5 inch ekran cikarirsa ve kamerayi 13mp falan yaparsa mazallah 5.000tl falan fiyati olur.samsung snapdragon s800 ve lte li s4 cikariyormus avrupada.ordaki snapdragon s600 lu versiyon 600 dolar civari ama s800lusu 950dolar olucakmis.600 dolar olanin bir alt kalite de olan exynos u 1.600 ile 1.900 arasi ise basit bi hesaplama ile bu cihazi 2.500 3.000 tl arasindan getirmesi gerekir.ayni ozellikte olan g2 yi 1.600 den almak cok daha mantikli olucaktir.

@25 Eki 2013 02:45 24 şubatta snapdragon 805'li s5 tanıtılacak.

Teknosadan diyarbakır ninova magazasından 20.10.2013 te aldığım LG G2 telefonum kullandığımda panelde gölge izlerinin kalıcı olduğunu mağaza müdürünede gösterdim.ancak şehir dışında olmam sebebiyle 25.10.2013 yani 5 gün sonra mağazadan ayıplı ürünün değişimini talep ettim.5günlük cihazın bozuk olmasa değişebileceği ancak problemli olduğu için servise gönderileceğini söylediler.magaza 5 günlük ürüne yardımcı olamıyorsa internetten 100 tl hediye çekiyle alırdım.teknosaya güvenerek aldğım ürünün değiştirilmemesi beni bu uzun sürece sokmaları çok haksız bir durum.işin acı kısmı 12 yaşındaki oğluma 5 gün önce hat alarak verdiğim eski telefonumu kullanmak üzere çocuktan almak zorunda kaldım.ne müşteri hizmetleri nede mağaza bu durumlara olumlu yaklaşmıyor.müşteri hizmetleri robot kayıt cevapları veriyor.eğer bu şekilde herşeyi mağazaya yönlendiriyorsa biz derdimizi kime anlatacağız.yıllarca alışveriş yaptığım bu mağazada ilk kez cihazım bozuk çıktı ve hiç kimse gereğini yapmadı.kendimi kandırılmış his ediyorum.çünkü daha ucuza varken teknosa ismine güvenip daha fazla para verdim.yazıklar olsun.Teknosa bana robot çözüm cevabı yazacaklarsa yazmasınlar artık saf yerine koyulmak istenmiyorum.

Aldığım LG G2 nin arka planında kullandığım uygulamalara ait gölgeler arka planda görünüyor.hatta kontrol göstergelerin bile yön değiştirirken izleri ekranda kalıyor.5 günlük telefonu servis için teknosaya verdim.problem olmasa güzel cihaz.çok hızlı ve performansı yüksek.

Benim için markanın hiç bir önemi yok önemli olan işlemci,ram,ekran gpu ve tipi. Çok araştırdım dünde markete gidip inceledim çok hoşuma gitti almaya kara verdim stoklarda tükendiğini haftaya geleceğini söylediler. Z1 ve G2 arasında kalmıştım param olsa z1 alırım ama bütçeye göre G2 diyorum hem iphone moda oldu artık çoluk çocuk herkesin elinde görür oldum bence o telefon o kadar iyi olduğu için tutulmuyor başka sebepler var!!! İyi günler

milletin derdi yok sanki.facebookda twitterda resim yayınlama yarışı.burda tel yarışı.hadi hayırlısı:)

sd kart yuvası yok ancak usb ile flash takıldığında kayıtlarınızı direk flasha aktardığını yani harici harddisk görevi gördüğünü biliyor musunuz ???

gecen hafta aldım ve cokta memnunum.dıyecek birsey yok.mukemmel

sony z1 nasil acaba kulanan varmı yorumlarınızı bekliyom

G2 mi z1mi one mı?

@06 Kas 2013 23:01 Radyosu ve hafıza kart desteği için Z1

@06 Kas 2013 23:01 galaxy s4. :) Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Performans bakımından işlemci g2 gibi olmasa da farkı anca benchmarktta anlıyorsunuz. Ve belirtmek isterim S4'teki özelliklerin yarısı iki telefonların özelliklerini toplasanız yetmez. :D

Galaxy S3'ten G2 ye geçtim. Gayet memnunum. 1.500 T L. Verdim. Zamanında S3 e verdiğim 2.000 TL ya aciyorum şimdi.

şu an benim g2 de birşeyler olmaya başladı daha alalı 3 gün olmadı sinirim bozuldu

Lumia 925 kullanıyorum ve gayet stabil çalışıyor.

Bence mukemmel bi telefon lg tesekkur ediyorum bi fiyata boylesine mukemmel bi telefon olamaz.bunu gorupte iphonlara para veren gerizekalidir. İphone 3000 tlyi hakediyormu ? Bence 4s 700 tl 5s 1ooo tl olmasi lazim bunun yaninda. Almayi dusunenler rahatlilkla alabilir ben kullandim baktim tek kelimeyle mukemmel...

S4 candir diyenler var s4 samsungun hayal kirikligi be :) kral lg g2 kim ne derse desin..

@17 Kas 2013 17:39 neyiyle hayal kırıklığı sonucuna vardınız?

ben lg 705 kullaniciyim gayet memnunum ama lg2 cikardiktan sonra tercihim lg2 olacak bide alistim lg,ye baska telefon kullanacayimi sanmiyorum alistiktan sonra muftalasi oluyon lg tesekkur.. guzel telefon cikarmislar

S3 KULLANIYORDUM SONRA LG G2 Yİ ALDIM HARİKA BİR ŞEY BU HEPSİNE RAKİPP

LG G2 hafıza kartı ile desteklememesi ve acma kapama,ses tusu arkada olusu olumsuz bir özellik.lg telefonların hiçbirinde görüntülü görüsme özelliği yok.ve ayrıca ekran yere düsürdügünüzde anında kırılabiliyor.biraz daha fazla verip note 3 alırdım şahsi fikrim..

@21 Kas 2013 23:15 lg optimus black kullanıyorum telefonum yüzlerce kez düştü hiç bir sorun olmadı ne ekranım kırıldı ne telefonuma bişey oldu ve görüntülü konuşma var benim telimde ne sallıyorsun sen.

@08 Ara 2013 13:17 Arkadasım senin telefonunda görüntülü konuşma yok daha elindekı telefonın özellğini bilmiyorsun sonra gelmıs burda mıllete ahkam kesıyorsun. LG G2'de skype,...vb gibi programlar aracılığıyla g.konusma yapabiliryosun sadece

@25 Ara 2013 11:32 lg optimus black yani P970'de şebeke üzerinden görüntülü görüşme var ancak Lg G2'de yok. P970 çok iyi bir telefon, ben halen kullanıyorum.. Sorunsuz. Ona güvenerek G2 almayı planlıyorum inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

@21 Kas 2013 23:15 direk aynı paraya S4 almak daha mantıklı bence.:)

@21 Kas 2013 23:15 arkadasım haklısın bendede lg g2 var yere dustu ekranda catlamadık kırılmadık yan kalmadı..çok haklısın çok dayanıksız bır telefon...

Bencede ios daha iyi android yani samsung ve lg Türkiye ye gereken değeri vermiyor ama ben yinede tasarım ve özellik bakımdan lg yi tercih ederim fiyatta iyi

Bencede ios daha iyi android yani samsung ve lg Türkiye ye gereken değeri vermiyor ama ben yinede tasarım ve özellik bakımdan lg yi tercih ederim fiyatta iyi

Bencede ios daha iyi android yani samsung ve lg Türkiye ye gereken değeri vermiyor ama ben yinede tasarım ve özellik bakımdan lg yi tercih ederim fiyatta iyi

Performans olarak mükemmel bir telefon. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı vermedi. İnternet erişim hızı gayet iyi. Herhangi bir grafiksek kasılım,sıkıntı yok.Birçok kişi arka tuşlara kafayı takmış durumda fakat hiçbir kötü yanı yok. Fiyat ve özellik olarak alınabilecek en iyi telefon. Kamerası kendince gayet iyi sonuçta bu bir telefon ve tam bir fotoğraf makinasının kalitesi beklenmez.Diğer cihazlarda daha iyileri var fakat performans ve görsellik istiyorsanız gayet iyi bir telefon.Sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.Keşfedemediğim daha bir çok özelliği var.Fiyata bakarak marka satın almayın derim cidden mükemmel bir telefon .. :)

bende yakın bir zaman da lg G2 modelini aldım görüntülü görüşme özelliği yok mu bu tlfonun yoksa ben mi bulamıyorum kullananlardan yardım bekliyorum

bende yakın bir zaman da lg G2 modelini aldım görüntülü görüşme özelliği yok mu bu tlfonun yoksa ben mi bulamıyorum kullananlardan yardım bekliyorum

3g malesef yok bende aldım dostum ancak skype vb proğramlardan görüşebilme imkanı var.

@19 Ara 2013 10:47 DOĞRU GÖRÜNTÜLÜ VE FM RADYO YOK.TRT BANDROL NEDENİYLE AKILLI TELEFONLARDA YOK.S4 DE FM RADYO YOK

I phone muş bluetoth ile baska telefonla verı alısverısı yapamayan telefona 3000 tl verenın beynı yok dandık çin telefonlari bile bluetoth kullanirken iphone ye verilen paraya yazik ben olsam o telefonu alip akvaryumda baliklara yuva yaparim :))

@17 Ara 2013 08:19 Hayatında hiç ıphone kullanmadığın belli oluyr senın :) Adamlar dünyada cıgır açtı sen hala bilmem ne dıyorsun:D ha tabi dıger telefonlarında mutlaka üstün yanuı vardır, ama artıların cogunlugu tabıkı Iphone de.

@25 Ara 2013 11:11 kusra bakma ama kıytırık bi parmak izi okuyucusu var diye 2500 lira olacak telefon ölemi ? la bi de get . o parayla tofaş alırım en azından ayaklarımı yerden keser . ananda baban da okadar para varsa git al . apple aynı segmentte telefon üretmiyor . karşılaştırmayın .

Aldigim gunden beri 3hafta oldu telefonu daha kullanamadim.sebeke gormuyor.

ya ben yanlışlıkla renk ayarlanı bozdum düzgün kamerada fotoraf faln çekmiyo nasıl düzeltebilirim acill

valla helal olsun çok doğru demiş arkadaş en kral telefon iphone yok neymiş bluetooth u yokmuş bunlar bahane çünkü bu özelliği ile virüs asla bulaşmıyor. telefon alacaksın ve en azından 3 sene gitsin diyorsan en iyi seçim iphone olur.

LG G2 16GB KULLANIYORUM OZELLIKLERI SAY SAY BITMEZ.. ANCAK SUNU SOYLEMEM GEREKIRKI TEK KELIMEYLE ....MUHTESEM....

@28 Ara 2013 04:26 s4'teki özellikler kadar var mı? :D

Altın kaplama Vertu varken dandik iPhone alanın aklına şaşarım

LG g2 ile rakiplerine ciddi anlamda önüne geçmiş.Eğer yeni bir telefon alacaksanız hiç düşünmeden alın.

Steve Jobs öldü ,iphone bitti.LG G2 ALDIM.

Ben LG G2'yi 20 gün önce aldım. Herşey harika ama benim cihazımın hiç bir uygulama kullanmadan bile şarjı 24 saat dayanmıyor. Satıcı ile görüştüm inanmadı ve servise gönderelim dedi,20 günlük telefonu servise gönderme sözü üzerine cihazdan buz gibi soğudum. Önerilerinizi bekliyorum.Saygılar

@07 Oca 2014 10:48 telefon şarzı %10 olana kadar . sonra kapat bir süre dinlensin(yarım saat). daha sonra aç ve şarjı %100 olduktan sonra yarım saat daha şarj olsun. sonra çek ve bu sorun daha olmaz

@29 Oca 2014 11:10 aynı sorun bendede var ilk gün tamamen bitrdim sonra kapatıp 6 saat şarjda tuttum sonra kullanmaya başladım 24 saat gitmedi

Ben LG G2'yi 20 gün önce aldım. Herşey harika ama benim cihazımın hiç bir uygulama kullanmadan bile şarjı 24 saat dayanmıyor. Satıcı ile görüştüm inanmadı ve servise gönderelim dedi,20 günlük telefonu servise gönderme sözü üzerine cihazdan buz gibi soğudum. Önerilerinizi bekliyorum.Saygılar Mehmet GULTEKİN

benim lg g2 de batarya 4-5 gün gidiyor.eğer biraz telefonla oynarsam 4 gün sadece normal kullanırsam üstelik bazı uygulamaları açık olduğu halde 5 gün gidiyor bence oldukça iyi.

@11 Oca 2014 17:15 ulan yavas salla!!! g2 kullanıcısıyım tamam sarjı cok ıyı gıdıyor ama 4/5 gun gıdıyor dıye resmen bombalamıssın!!! hıc bır androıd tabanlı telefonların sarjı o kadar gıtmez. cahıl cahıl yorum yapmayın adam gıbı yorum yapın ınsanları dogru bılgılendırın

@27 Oca 2014 18:06 telefonu kullanmıyosa gider arkadaşım. Elinden indirmezsen tabiki şarjı çabuk bitecektir. Ben 1 buçuk senedir galaxy s plus kullanıyorum bazı zamanlar sadece telefonla konuşup mesaj atıyorum. günde bi 10 dk wifi açıyorum. 3 gün gittiğini gördüm pil yönetiminden. şarjı %8 civarındaydı. Kurcalarsan yarım gündede bitirirsin. Birazda kullanıcıyla alakalı birşey. Bu arada 1650mah batarya var.

@02 Şub 2014 13:59 4-5 günü görmedim ama arkadaşım fırın işletiyor g2 32 gb lık modelinden var sadece telefon görüşmesi günde 3-4 saat arada da whatsup girer buna ragmen 3 gün gittigine şahit oldum. bende 2010 da aldıgım xpreia neo var kurcalarsam 5-6 saat kurcalamazsam 1 bucuk gün gidiyor.

şuana kadarki en iyl telefon..

Ben LG G2 aldım ve 1 gün sonra servise yollamak zorunda dokunmatik konusunda hassasiyet sorunu yaşadım. ve servise değişim talebiyle yolladım. Henüz bir cevap vermediler. Sayılısı

İlk olarak htc ile andoid dünyasına girmiştim ve telefondaki kasmalar, yavaşlamalar olsun andoidten nefret etmiştim sonra iphone aldım ve onda da aradığımı bulamadım en önemli sorunu iphonenin günde en az 2 kez şarj edilmesi gerektiği 1 hafta önce lg g2 aldım ve şuan çok memnunum telefondan, bu telefonda da arada bir donma olmuyor dğil oluyor ama bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum yeni gelecek güncelleme ile düzeleceğinden eminim dokunmatik konusunda evet samsungdan bir adım geride bazen algılayamayabiliyor parmağınızı.

Lg g2 gerçekten cok farkli bi telefon yapmis. 1 bucuk aydir g2 kullabiyorum. Bi kaç onemli noktaya deginmek istiyorum. Arkadasimin s4 ü ile karsilastirdik. S4 un menu geçişleri çok daha akıcı ve hızlıydi hatta arkadasm lg g2 yi eline alip baktiginda ekran kalitesinin çok sıradan oldugu soyledi. Ben piksiel acisindan anlattim ama o dediki gozle farkediliyo ekranin cok kotu dedi bi kac ayni resmi inceledik s4 daha canli gosteriyodu resinleri lg g2 de biraz5 beyazimsiydi s4 de amoledden dolayimidir nedir gercektrn bana da daha iyi geldi. Ve en önemlisi kameravkonusunda kapali mekanda vede aksam fotograf cekimlerinde s4 fark edilecek kadar iyi fotograf cekiyo. Gunduz cekimi yapmadim ama s4 herturlu gecer diye dusunuyorum fakat neden s4 daha iyi cekiyo anlamadim gitti lg g2 daha yeni telefon ois kamerasi da var gelistirilmiste ama kamera konusunda gercekten siradan . Bu konu hakkinda vede kamera hakkinda bana yardimci olcak biri varsa yorum atin.

@21 Oca 2014 14:34 Bu yorumuna asla katılmam.S4 bırak gece çekimini gündüz bile vasat çekim yapıyor.Galaxy s3 gibi güzel çekim yapan bir telefon yok şu an samsunglarda.Ayrıcaaa g2 yi almadım ama inceleme şansım oldu renkler sayfa geçişleri bir harika.Ayrıca s4 de face veya başka bir sitede gezinirken ekranı kaydırırken donmalar oluyor.bunu g2 de yaşayacağınızı sanmam.Ne derseniz deyin her yönden g2 s4 ü sollar

LG G2 Telefonun kronik bir arızası var mı? Bir yakının aldı bu hafta bende alıyordum beni uyardı şu an kendi telefonu servisteymiş telefonun ekranı gitmiş servis deki arkadaş ''ağabey bundan niye aldın güzel telefon ama daha oturmadı çok sıkıntı çıkartıyor demiş'' bu durum beni korkuttu almaktan vazgeçtim yorumlarda okudum sıkıntı yaşayan arkadaşlar var bu hafta sonuna kadar araştıra cam için me sinmez se samsung s4 alacak siz ce hangisi yardımcı olurmusunuz

Fm Radio Varmı Gerçekten ?

@30 Oca 2014 22:40 eğer telefonuna root yaparsan evet.

lg g2 kullanıcıyım ne s4 ne z1 nede one bu telefondan üstün değil lg kesinlikle her konuda rakiplerdinden kat kat üstün üsteki arkadaşların yorumlarını okudumda s4ün kamerasının üstün oldugunun söylemişler kesinlikle saçmalık z1in kamerası bile g2den kötüyken s4:D:D:D gülerim g2 almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim piyasasın en üstün telefonu...

SELAMLAR,TELEFON ÖZELLİK OLARAK ÇOK İYİ.BEN ARKA TUŞLARINI GEREKSİZ BULDUM BUNUN HARİCİNDE HAFIZA KARTIDA OLSAYDI İYİ OLURDU AMA ÇOKTA ŞART DEGİL. YANLIZ BENİM TELEFONUMDA ÖZELLİKLE YAZI YAZARKEN TELEFONUN BELLİI BİR BOLGSİNDEKİ HARFLERDE TAKILMA YAPIYOR VE BİR KAÇ KEZ BASINCA ALIYOR.BEN DEGİŞİM TALEBİYLE SERVİSE GÖNDERDİM VE DEĞİŞİM KARARI ÇIKTI. KULLANAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE BU SIKINTIYA DİKKAT EDİN VARSA SERVİSE VİDEO ÇEKİP GÖNDERİN YOKSA FORMAT ATIP GERİ VERİRLER! AMA KESİNLİKLE YAZILIMSAL DEĞİL BU SIKINTI. YENİ TELEFONUMU BEKLİYORUM....

Mukem bir telefon bakilmasini isterim sag ol g2 lg

S5 ile performansta yarışır. Paraniz cebibizde kalsin.

LG G2 özellikleri gerçekten çok iyi yeni android güncellemesiyle bu telefon mükemmel olucak.

Telefonun kronik bir problemi var mı arkadaşlar ? menü geçişleri nasıl memnun musunuz ? uygulamaları açma durumu nasıl ? şarz gerçekten iyi mi ? çok yorum okudum kimisi iyi kimisi kötü diyor net bir yorumu olacak bir kullanıcı varmı ?

Fiyat performans cihaz herşeyi ile mükemmel olduğunu söyleyebilirim,

Harbiden adamlar 10 numara telefon yapmis teknosadan 32gb olani aldim fiyat performans olarak harika bir telefon.

G2 çok çok güzel bir telefon özellikleri yüksek kaliteli ve hızlı bir telefon ben cok begendim uzun zamandır kullanıyourm ve cok memnunum

Telefon anlattığınız herşeye sahip ama ayni anda bir kac islem yaptığınız da veya ayni anda facebook sms google whatsup line vs mesajlat geldiğinde ve bircok sebeple ekran donuyor. Ekran kilidi çoğu zaman hata veriyor.

@12 Nis 2014 17:46 valla arkadasım aldıgın telefon bılgısayar deıl k.bakma işlemcısı pc işlemcısıde deıl o yuzden gozunu cıkarmıssın sen bence 10 tane ıslem yapmaya calısmıssın yannıs test etmıssın sms google whatsapp aynı anda bırcok baska ıslem dıosun da bunu gıt note 3 lede yapsan aynı suanda en ıyı tel note 3 ama bu telefonda cok ıyı ve fıyatına gore super o yuzden testlerde bence bıraz abartmasak artı sankı aynı anda whatsapp kullanıp msj gırıp facebooka ordan youtube veya google da bıseyler arıycaksında o yuzden abartmayalaım suanda s4 den onde olan bı telefon sıralamasınıu arastır ıstersen googledan ama sadece google ac ekran donmasın :)

arkadaşlar bir çok yerde sorunun nedenini aradım bulamadım lütfen yardım edin telefonu pc ye bağladığımda telefon şarj oluyor ancak pc telefonu görmüyor usb driverları yükledim ancak yine olmuyor

@13 Nis 2014 22:47 bizde öle bir sorun yok şarz oluyor direk pc görüyor film vb atabiliyorum

@13 Nis 2014 22:47 Kabloyu değiştirin. usb kablolar bazen yapar böyle.

@13 Nis 2014 22:47 pc den kaynaklanıyor sorunun kardes telden degıl gırıs yerını deıstır pc arkasında veya onunden.

Arkadaşlar lg g2 sürümü 4 4 2 dir aklınızı başınıza defsirin ben kullanıyorum note 3 ten bile hızlı yahu

Lg g2 32 gb alalı 1 ay oldu telefondan çok memnunum her şeyi çok hızlı hatta fiyatı 2200 tl olan xperia z1 den teklif bile geldi kabl etmedim

s4 ve lg 2 arasında kalanlardanım.fotoğraf çekimi konusunda s4 ile arasındaki farkı kıyaslama imkanı olan var mı?

s4 ve lg 2 arasında kalanlardanım.fotoğraf çekimi konusunda s4 ile arasındaki farkı kıyaslama imkanı olan var mı? bende s4 ile g2 arasında kaldım. ne yapalım yorumu olan var mı???

MHL yok demişsiniz ama ben mhl kablosuyla tv ye görüntü aktarabliyorum..

Titiz biriyim ve almadan önce 2 ay araştırdım. Zevk meselesi ama en güzeli,yakışıklısı bu! Hakkını yiyemem bir de Htc Öne!.. Bana 1000 liraya geldi paralel ithalat 16gb orijinal Kore malı radyosu var 4,4,2 güncel! Kesinlikle tavsiye ederim! Htc de olur!

arkadaşlar ben lg g2 16 gb siyah ve samsung s4 16 gb kullanıcısıyım... iki cihazında artıları ve eksileri var ama lg g2 s4 den çok daha iyi bir cihaz.. donanımıylada bunu gösteriyor... kamera çekim kalitesi olarak aralarında çok büyük fark olmamasına rağmen lg nin ios fullhd camerasıyla ön plana çıkıyor... mağzeme kalitesi olarak kesinlikle lg g2 önde...samsung serilerinin sıkıntıları kenarlarındaki aliminyum görünümlü adi mağzemeden yapılan kenar çıtaların çökme soyulma kopma dertleri olduğu aşıkar... ayrıca çıkartılabilir bataryanın olmaması ve sd card slotu olmamasıda bana göre avantaj çünkü en yüksek kalitedeki sd card bile telefonun kendi hafıza hızına yetişemez ve hatalar meydana getirir.. bataryanın çıkartılabilir oluşuda herhangi bir kart yanmasına neden olabiliyor... g2 nin 4 çekirdek 2.26 ghz ve full hd ekranıyla knock kode misafir modu gibi özellikleriyle s4 ün çok önüne geçmektedir...

Şebeke üzerinden görüntülü konuşma özelliği olmalıydı. Ekran da4.7 inc oksa kimse başka tel almazdı. Başka herşeyi süper bu iki eksikten dolayi vazgeçtik almaktan

Şebeke üzerinden görüntülü konuşma özelliği olmalıydı. Ekran da4.7 inc oksa kimse başka tel almazdı. Başka herşeyi süper bu iki eksikten dolayi vazgeçtik almaktan

@20 May 2014 00:38 Artık kimse şebekeden görüşmüyor. Nerdeyse her evde iyi kötü internet var ve artık her telefonda ön kamera var. İndiririm Tango'mu ücretsiz bi şekilde kullanırım. 4.7 inç istiorsan G2 mini var ona bakabilirsin fakat sırf yarım inç ekran için aşırı derecede performanstan ödün vermem...

Samsung benim bildiğim kepçe markası ne işi var onun tv yada telefonla :-)

lg g2 tek gecerim

arkadaşlar lg g2 mi yoksa discovery elite mi?

@07 Haz 2014 22:11 discovery çok kalitesiz biriç sürm ve cokkalitesiz bit kaasakullandığı için tabiki g2

nvidia tegra yok mu yaa

lg c2 mi not 2 mi kararsız kaldım ama c2 galiba

@15 Haz 2014 18:03 kesinlikle G2

@15 Haz 2014 18:03 aynen kesinlikle g2.

3G Goruntulu konusma yok neresi iyi 200tl tlfda var LG2 yok

@16 Haz 2014 10:55 4G görüntülü konuşması var.3G görüşmede yapabiliyorsunuz.

@19 Haz 2014 14:18 ama tango ıle degılmı yoksa 3g operatörle oluyor mu?

lg c2 alacam

discovery elite karşılaştırma yaparsınız

discovery elitede garanti sıkıntısı yaşarsınız servis yok !

Bu ios kalitesi şunu bunu değişmem diyen insanlar teknik detay ve yapabileceklerine hiç bakmıyorlarmı bu telefon çok iyi bence

4s mi bu mu??? kararsizim

@12 Ağustos 2014 16:22 eğer 4s ile bunun arasında kaldıysan sen nokia 3310 kullanmaya devam et bence :) şaka bir yana bu karşılaştırma lg g2 ye hakarettir

Galaxy s4 de 2 ayrı 4+4 8 çekirdekli işlemci var bilin istedim cpu tam sayı puanı da 5689

s.a beyler siparişimi verdim arkadaşım kullanıyor mükkemel bir telefon alın bence yani :)))

Lg 2 kullanicisiyim gayet memnunum herkese tavsiye ederim boşa kazıklanmayın derim yinede siz bilirsiniz

bir süredir kullanıyorum hiç sorun çıkmadı.

LC G2 (D802) TEK DÜŞÜMLÜK ÖMRÜ VAR CAM TUZLA BUZ OLUYOR. KALİTESİZ VE 450 - 600 ARASI BİR MALİYET ÇIKARTILIYOR. SATACAĞINIZ TELEFONUN ... VERDİĞİM PARA HARAM ZIKKIM OLSUN...

@02 Kas 2014 11:02 lan kim bilir hangi yukseklikten dusurdun telefono glass 2 kolay kolay oyle olmaz anca telefonun ustunden tank gecerde tuz buz olur abartmissin. (Ben de abarttım galiba :D)

@02 Kas 2014 11:02 Kırılmaz ekran alırsın telefona hiçbirsey olmaz 25 tl verdim fayansa dustu cizik hadi yok

Ön kamerası nasıl bilen varmı

Apple marka ve programdan para kazanıyor. bizler android ile paylasimda bulunalim iphone kullanicilarida verdikleri parann hüznü ile bizi seyretsinler. 3bin lira apple vermektense bu cihaza 1500 ver geri kalan paraylada git tatil yap 1 hafta krallar gibi

@24 Ara 2014 14:11 sen apple a okadar para vermekten kaçarssan eğer :) 2 3 ay sonra telefonun kasmaya başlayınca , keşkelerin beynini yer canım benim :) tatilde yediğin parada yanına kar kalır :D

Lg g2 gunclemme geldi

LG 2 KESİNLİKLE MÜKEMMEL TELEFON

telefonda ısınma sorunu var mı

G3 e bile tercih ederim

Selam Arkadaslar bende almayi dusunuyorum gelen hafta gibi surede alicam nasil okudum tum yorumlari cogu insan iyi diyor sizce nasil daha cok surede isletenler yorum ,cevab yazabilirlermi?

Mükemmel bir teknoloji

lg g2 nin ön kamerası sizce yeterli mi ? Sizce lg g2 sony c4 ve sony z1 arasından hangisini seçmeliyim oyun kamera arayuz herseyini göz önüne alın acill yardımm

MERHABA ARKADASLAR ben lg g2 ve discovery elite arasında kaldım sizce hangısını almalıyım. lg g2 nin on kamerası beni endişelendiriyor.gm elite ise herkes farklı bise dıyor su an arkadasım kullanıyor ve sorun yok durumlar böle yardım edersenız sevinirim

@07 Eylül 2015 17:16 lg g2 al kardeş

çok başarılı bir cihaz. lg g4 ün olduğu bir piyasada bile hala parmakla gösterilecek kaliteye sahip.

Uyanın, ey cahiller, uyanın! bu telefonu 1 yıl kullandım. Kenarlarında siyah lekeler! Wifi bozuk, açıldığında kasarak açılıyo! Bu anca 1 yıl yeter. Fiyatı şimdi daha ucuz. Alacaksanız şimdi alın. Ama bozuluyo işte

Sen de yorum yaz