LG X120 incelemesi LG X120: 3G destekli

CHIP ONLINE Notu
68
  • Şık ve ince tasarım
  • 3G teknolojisine sahip
  • Kaliteli bileşenler
Özetle

İnce ve şık tasarımıyla beğenimizi kazanan LG X120, bir netbook'ta aranan her şeye fazlasıyla sahip bir ürün.

3G destekli ve başarılı bir dizüstü

Laptopların ardından taşınabilir bilgisayar kavramına farklı bir boyut kazandıran netbook'lar, her geçen gün kullanıcı kitlesini de biraz daha genişletiyor. LG'nin X120 model netbook'u da bilgisayarını yanından ayıramayan kullanıcılara yönelik olarak geliştirilen bir ürün. Intel Atom N270 1.6GHz işlemciye sahip olan ürün, 10.1 inç'lik ekranıyla da öne çıkıyor. 1 GB hafızası ve 160GB gibi kullanıcıların depolama ihtiyacını fazlasıyla karşılayan bir HDD'yi de içeren X120'nin ağırlığı ise sadece 1.14 kilogram. 3G HSPA bağlantı teknolojisine de sahip olan LG X120, bu sayede kullanıcıların dağda bayırda her yerde internete yüksek hızda bağlanabilmelerine olanak sağlıyor. Şık tasarımıyla da beğenimizi toplayan X120, beyaz, limon sarısı ve pembe gibi farklı renk seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor. 3 hücreli batarya için 3,5 saat ve 6 hücreli batarya için yaklaşık 7 saatlik şarj ömrü sunan X120, böylece kullanıcıların netbook'ları üzerinde çok daha uzun bir süre çalışabilmesine imkan tanıyor. Smart-Link (Akıllı Bağlantı) ile bilgisayarlara bağlanabilen X120, böylelikle kullanıcıların CD veya DVD sürücülerine de en hızlı şekilde ulaşabilmesine izin veriyor.

LG X120 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli LG X120
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici LG
Teknik Detaylar
Ekran 10.1"
İşlemci, Bellek Atom N270 1.6 Ghz, 1 GB DDR2
Sabit Disk 160 GB SATA
Kablosuz erişim 802.11b/g, Bluetooth
İşletim sistemi Windows XP HOME SP3
Ağırlık 1.14 Kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Fiyatı kdv dahil 625-650 TL arası dğişiyor, satıcı firmaya göre.
Fiyatı bieaz daha düşük olabilirdi.
Ayrıca bir diğer eksikliği XP olması.
Windows 7 olabilirdi.

bende var bu makine xp yüklüydü vista yaptım zar zor çslışıyo geri döndüm xp ye hatta win 98 düşünüyorum çünkü çok yawaş bi notebook tavsiye etmem özellikle hdd gelen ses aşırı fazla..

ne zannediyosunuz normal laptop mu bu yada normal masaustu pc mi zannediyosunuz_? biri vista yapmış biride 7 olabilirdi diyo şaka gibi yaa, netbook adı ustunde ofis + internet için ve multimedya,
fazlasıyla da karşılıyor, LG den bu kaliteyi beklemezdim

ivp6 ile wireless girilemiyor

ya oyun çalıştırmıyor. bende var .ben 9yaşındayım çok sıkılıyorum çok yavaş kımse almasın

Sen de yorum yaz

Turhost