Mikado TD-2980 incelemesi Kablosuz kulaklık

Evde ya da ofiste istediğiniz kadar açık ses ile müzik dinleyememek bazen büyük bir problem haline gelebilir. Bunun için bir kulaklık kullanmak en iyi çözümdür.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
67
Ancak bilgisayar başında kulaklıkla müzik dinlemenin çeşitli dezavantajları bulunuyor. Örneğin oyun oynarken kablonun elinize dolanması başarısız olmanıza sebep olabilir. Mikado’nun yeni kulaklığı bu ve buna benzer durumlarda sorun yaşamanıza engel oluyor, çünkü TD-2980 kablosuz bir ürün. Ürün, radyo frekansı ile haberleşen bir verici, adaptör ve kulaklıktan oluşuyor. Geniş bir frekans aralığında çalışan verici istenirse bilgisayar dışındaki cihazlara da takılabiliyor. Bunun için kutudan çıkan stereo kablo ve jak kullanılabiliyor. 2 adet AA kalem pil ile çalışan kulaklıktaki kulağı tamamen kaplayan deri dış yüzey dışarısı ile bir duvar oluşturarak hem sesin dışarı dağılmasını, hem de dışarıdaki seslerin sizi rahatsız etmemesini sağlıyor. Vericideki anten sayesinde ses kalitesi 40 metre uzaklığa kadar korunuyor.
Özetle

Radyo frekansı ile haberleşme 40 metre gibi oldukça uzun bir mesafeden oyun, müzik ve filmleri keyifli kılıyor.

Mikado TD-2980 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Mikado TD-2980
Ürün Türü Kablosuz Kulaklık
CHIP Online Notu 67
Üretici Mikado

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bu incelemeyi beğenerek bir satıcıya müracaat ettim.Ürünü denemek istedim.Satıcı firma bütün uğraşılarına rağmen çalıştıramadı.Ben de güvenim sarsıldığından almaktan vazgeçtim.

5.1 desteği var mı acaba?

kablosuz kulaklığın tek kulağa takılan bulutooth lu ulanı yomu yapılamazmı eğer mevcut ise kantars@hotmail.com bilgilendirirseniz sevinirim

Sen de yorum yaz