PENTAX OPTIO 33L incelemesi Kalite ve ekonomi bir arada

3 Megapiksel kategorisindeki Pentax Optio 33L, her şeyden önce kompakt ve son derece ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
65

Kaliteli görüntü sağlayan 134K piksellik LCD, hareket olanağına sahip; hatta180 derece dönebilmesiyle gayet esnek bir kullanım sunduğunu söylemek mümkün.Test çekimlerinde başarılı sonuçlara imza atan Optio 33L'in menüsü ve tuşları, kullanıcı dostu bir tasarımla yaratılmış.3X optik zuma sahip olan ürün, 2 adet kalem pille çalışıyor.Ürünle birlikte Lityum piller geliyorsa da, şarj edilemeyen ve her bitişinde yenisini almayı gerektiren bu piller yerine, örneğin 1600mAh'lik Ni-MH şarjlı pil kullanmakta fayda var.Kendi sınıfı içinde gayet başarılı bir tablo çizen Pentax Optio 33L, farklı ISO ayarları ve otomatik ya da manuel beyaz dengesi seçenekleriyle göz doldururken, histogram özelliğine de sahip olmasıyla takdirimizi kazandı. Optio 33L'de optik vizör yok, ama aslına bakarsanız, zaten buna gerek de yok.

Özetle

Hesaplı sayılabilecek fiyatıyla, özellikle aile albümünü doldurmak için harika bir araç olan Optio 33L, başarılı bir fiyat/performans oranı sunuyor.

PENTAX OPTIO 33L Teknik Özellikleri
Ürün Modeli PENTAX OPTIO 33L
Ürün Türü Kompakt Fotoğraf Makineleri
CHIP Online Notu 65
Üretici Pentax

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz