Philips BDP9500/12 incelemesi Gözlerinize inanın

Philips'in zengin özellikli Blu-ray oynatıcısı aynı zaman çok başarılı bir medya oynatıcı.

Oynat Philips BDP9500/12 Philips'in zengin özellikli Blu-ray oynatıcısı aynı zaman çok başarılı bir medya oynatıcı.
H.264, DivX Ultra ve MKV dosyalarını oynatabiliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün seçimi
Philips'in yeni Blu-ray oynatıcısı BDP9500, firmanın daha önceki oynatıcılarına nazaran yeni teknolojiler barındıran ve 1080p kalitesini daha da üst seviyeye çekmeyi amaçlayan bir ürün. İlk olarak ürünün ses ve görüntü sinyallerini tamamen yarıştırdığını, bu sayede parazitin mümkün olduğunca azaltıldığını belirtelim. Yine üründe her bir 7.1 çoklu ses kanalları için Burr-Brown analog'dan dijitale çevirici olduğunu ekleyelim. Yaptığımız testlerde ses kalitesinin dâhiyane bir biçimde çok daha kaliteli olduğunu belirtmeliyiz. Fakat ürünün en can alıcı özelliği ise Blu-ray videoları temizleyip geliştirebilmesi. Qdeo isimli bir teknolojiye sahip olan ürün, Blu-ray videoları dönüştürme esnasında oluşmuş kumlama etkisini filmin türüne göre ortadan kaldırabiliyor.
Özetle

1 GB dahili hafızası olan ve USB cihazlardan da H.264, DivX Ultra ve MKV dosyalarını okuyabilen başarılı bir ürün.

Philips BDP9500/12 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips BDP9500/12
Ürün Türü DVD Oynatıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Video işlemci Qdeo Kyoto-G2
En-boy oranı 21:9, 16:9, 4:3
Ortam desteği BD, DVD, VCD, USB
BD/DVD Bölge kodu B/2
Biçim desteği H.264/ DivX Ultra/AVCHD/MKV/WMV
Ses biçimi Dolby True HD, DD Plus, DTS-HD, DTS

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Burada yer alan bilgiler Philips BDP9500/12 incelemesi değil olsa olsa isminden bahsi olur. USB den mkv oynatabiliyor diyorsunuz TR altyazı desteğinden uyumundan dosya yönetiminden bahsetmiyorsunuz. şekli bu,sesi mükemmel birde kumandası var,üzerindeki işaretlerde bunlar.. bu kadar mıdır inceleme!! yapın babalar gibi bir ayrıntılı değerlendirme-inceleme milletin aklında soru işareti kalmasın. en azından yurt dışı fiyatınıda belirtin vs vs vs.

herneyse.. ürün eğer tahmin ettiğim gibi usb ve harici hard diskten mkv oynatabiliyor, altyazı problemi oluşturmuyorsa süper bir cihaz. piyasadaki dandik media oynatıcılar yerine 7+1 dts-hd ve dd-hd desteği sunan bluray oynatıcı almak daha mantıklı.

Sen de yorum yaz