Polypad 100 incelemesi Polypad 100: Çok işlevli

Video oynatmada ve menüler arası geçişlerde başarılı bir performans sunuyor

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Apple ne zaman bir ürün çıkarsa, Çin'de olduğu gibi ülkemizde de bu ürünün binlerce yeni çeşidi piyasaya sürülüyor. Tablet PC'ler de hayatımıza yıllar önce girmiş olmalarına rağmen ancak günümüz teknolojisi ile verimli bir şekilde kullanılabilir hale geldiler. Fakat bir ürünü piyasaya çıkardıktan sonra o ürünü güncellemek ve yazılım desteğini sürdürmek de ürünü üretmek kadar önemli bir iş. Polypad 100, satın aldığınızda Android 2.1 işletim sistemiyle geliyor fakat ürünün henüz birçok geliştirme ve yeni özellik içeren 2.2 Froyo güncellemesi bulunmuyor. 7" boyutlarında bir ekranı olan ürün, 800 x 480 çözünürlüğü ile beklentileri karşılasa da 10" ekrana sahip tabletlerin sunduğu HD video oynatma gibi bazı özelliklerden mahrum. 4 GB dâhili bellek, kablosuz ağ desteği ve microSD yuvası ise olmazsa olmazlar arasında. Uygun fiyata satılan ürün dirençli bir ekran kullanıyor ki bu yüzden kapasitif ekranların avantajlarından yararlanmıyorsunuz. Polypad, öte yandan 800 MHz işlemcilisiyle video oynatmada ve menüler arası geçişlerde başarılı bir performans sunuyor ve kullanım farklılıklarına göre 10 saate varan pil süresi de başarılı.
Özetle

Özellikle uygun fiyatı dolayısıyla edilebilecek olan Polypad 100, günümüz tabletlerinin birçok işlevini yerine getirebilen bir ürün.

Polypad 100 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Polypad 100
Ürün Türü Tablet PC
CHIP Online Notu 68
Üretici Polypad
Teknik Detaylar
Ekran 7" 800 x 480
İşlemci 800Mhz (ARM926+DSP)
Bellek 256 MB SD
Kablosuz erişim 802.11b/g, USB ile 3G
İşletim sistemi Android 2.1 Eclair
Depolama 4 GB NAND, MicroSD

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bence alınır bu fiyata

mobee 800 mhz ile bunun arasında kararsız kaldım

değer mi değmezmi onu düşünüyom

Ben bu ürünü 2 ay kadar önce aldım da internetten youtube dan başka bir sitede video izlenemiyor ve flash banner gibi şeyler görünmüyor. Firma 2.2 Android sürümünü dağıtacaklarını söylemişler ancak hala ortada birşey yok.Bir de arkadaşlar Asphalt 5 gibi büyük oyunları da oynayamıyorsunuz çok kasıntı yapıyor.

ben bu ürüne android 2.3.3 sürümünü rus sitesinden buldum gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama türkçe dil desteği yok rusça çince ve ingilizce var ben ingilizceyi kullanıyorum ama işimi görüyor flash player 10.3 yüklü iyi günler

"ben bu ürüne android 2.3.3 sürümünü rus sitesinden buldum gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama türkçe dil desteği yok rusça çince ve ingilizce var ben ingilizceyi kullanıyorum ama işimi görüyor flash player 10.3 yüklü iyi günler"

Hocam hangi siteden buldunuz 2.3.3 sürümünü belirtirseniz sevinirim.

hakikaten ver linkini de bizde faydalanalım birde browser üzerinden video izlenebiliyor mu?

Sen de yorum yaz