reeder II incelemesi Microsoft Office desteği

Kitap okurken müzik dinlemeyi sevenler için.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Daha önce incelemiş olduğumuz reeder Smart Reader'ın hafızasının 2GB'a yükseltilmesi ve desteklediği dosya türlerine yenilerinin eklenmesi ile ortaya çıkarılmış reeder II artık Microsoft Office, EB2, DJVU, CHM biçimlerini de destekliyor. Yenilik konusunda beklentilerimizi yeterince karşılamasa da, sahip olduğu özellikler itibariyle hala iyi bir e-kitap okuyucu olan ürün, müzik dinlemenize olanak tanıyan müzik çaları sayesinde kitap okurken müzik dinlemeyi sevenleri başka bir müzik çalar taşıma zahmetinden kurtarıyor. Ürünün bir diğer önemli özelliği Wi-Fi ise her ne kadar sörf yapmak için eklenmiş olmasa bile, internet üzerinden e-kitap satın alma, e-posta okuma ve RSS okuyucusu ile haber kaynaklarını takip etme gibi pek çok işinizi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Resim görüntüleyicisi ile çeşitli biçimlerdeki resimleri de görüntüleyebileceğiniz reeder II, sahip olduğu satranç ve sudoku oyunları ile kitap okumaya ara verdiğiniz zamanlarda da eğlenmenizi garanti ediyor.
Özetle

Kapasitif dokunmatik ekranlı reeder II ile e-kitaplarınızı ve diğer pek çok dokümanınızı gözünüz yorulmadan okuyabilirsiniz.

reeder II Teknik Özellikleri
Ürün Modeli reeder II
Ürün Türü E-Kitap Okuyucu
CHIP Online Notu 85
Üretici Reeder
Teknik Detaylar
Ebat 6", 4:3
Ekran 600x800, Kapasitif, 167dpi
Ekran teknolojisi AUO+SiPix
Kontrast oranı 6:1
Beyazlık 30% (dokunmatik ile)
Gri seviyesi 16

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

gerçekten güzel ürün

beğenmedim. Fiyatına göre yeterli değil. Kindle ve Nook ile karşılaştırmasını yapabilir misiniz?

reeder II'de satır altı çizme özelliği var mı? varsa nasıl kullanılıyor?

Bende aldim guzeldi fakat bozulunca teknosa hemen degistirdi sevindim fakat sonra 310 gram olan tableti 370gamlik olanla edegistirdiklerini farkettim. Bence bilinen marka alin

@27 Aralık 2014 15:10 adaptörü hakkında bilgi verebilirmisin kaç volt kaç amper uç kısmı nasıl

Sen de yorum yaz