Reeder ReedPAD incelemesi Reeder ReedPAD: Yüksek performans

Rahat bir klavye kullanımı

Oynat Reeder ReedPAD
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Tablet bilgisayarlar yaygınlaştıkça rekabet kızışıyor ve bu rekabetle birlikte de ürünlerin hızları ve özellikleri de gün geçtikçe artıyor. Performans konusunda iddialı olan tabletlerden biri de ReedPad. Samsung'un Galaxy Tab'da kullandığı 1 GHz Cortex A8 işlemciyle gelen ReedPAD grafik yongası olarak da tercihini Apple iPad'de de yer alan 5. Seri SGX540'tan yana kullanıyor. Üstelik ReedPAD, iPad'de yer alamayan mini HDMI ve mini USB çıkışını sunmayı da ihmal etmiyor. Ekran konusunda da beğenimizi kazanan ReedPAD, kapasitif yapısıyla rahat bir klavye kullanımı sunuyor. Ürünün yazılımsal özelliklerine baktığımızda Android 2.2 Foroyo işletim sistemiyle geldiğini ve Apple'ın aksine Adobe Flash desteği sunduğunu görüyoruz. Yine ürünün ülkemizde Android Market ile gelen ilk tablet bilgisayarlardan biri olduğunu da belirtelim. Dosya biçimi desteği de zengin olan ürün ile Microsoft Office biçimindeki dosyaların yanında PDF dokümanlarına da bakabiliyor ve Google Docs ile çalışmalarınızı senkronize edebiliyorsunuz. Son olarak pil konusunda da başarılı olan ReedPAD'in 6 saatlik kullanım süresi sunduğunu belirtelim.
Özetle

Küçük boyutları ve hafif yapısına karşın yüksek performansıyla dikkat çeken ReedPAD zengin özellikli bir tablet PC.

Reeder ReedPAD Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Reeder ReedPAD
Ürün Türü Tablet PC
CHIP Online Notu 85
Üretici reedPAD
Teknik Detaylar
Ekran 7", 800*600, 4:3
İşlemci Cortex A8/S5PV210 1GHz
İşletim sistemi Android 2.2 ve üstü
Kablosuz Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 + EDR
Bellek 2GB eMMC, artırılabilir 32GB
Arabirim 1 Mini HDMI, 1 Mini USB, 3.5mm Jak

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

yaklaşık 3 hafta önce aldım bahsedildiği gibi çok kullanışlı. Görüntü kalitesi ve işlemci hızı diğer tabletlere göre nasıl farklı bilmem ama gayet tatmin edici . Bende almadan önce çok araştırdım. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Reeder markası oldukça kaliteli şeyler üretiyor. Mürekkep ekran teknolojisini ilk bunda görmüştüm oldukça hoşuma gitmişti almayı düşünüyordum ama PAD halinin çıktığını görünce tekrardan gözden geçirmeye karar verdim.

Ben de çok memnundum. ama bugün yeni FW'i yükledim, İNANAMADIM. iPAD'i sollamışlar, helal olsun reeder'A!!!

Bundan ben de almak istiyorum. reeder iyi marka, tablet pc alacaksam bunu alirim. fiyatlari yuksekti ama baktim makul seviyelere inmis... electroworld'de incelemistim fiyati 800'lerdeyken. ozellikle dokunmatik ve malzeme kalitesine bakinca direk iyi hissetiriyor insana kendini.

reedpad2 incelemesini bekliyoruz:)

yeni güncelleme ne? ve içeriğinde ne var anlatırsanız sevinirim

bence tatmin edici bir tablet değil fiyatıda muadillerine göre fazla sanırsımda. gayet abartılmış buluyorum ama gene de tercih eden arkadaşlar saygı duyuyorum.

Sen de yorum yaz