Samsung Corby S3653W incelemesi Hayata renk katıyor

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Renkli tasarımı ve kişiselleştirilebilir yapısı ile ön plana çıkan Corby, yazılım ve 3G desteği sunmayan uygun fiyatlı bir telefon.

Hayata renk katıyor

S3653W ilk olarak Corby Jamaika Sarısı, Romantik Pembe, Minimalist Beyaz ve Festival Turuncusu gibi cesur ve çekici seçenekleri ile kullanıcıları renkler arasında seçim yapmakta zorlayan bir ürün. Dikkat çekici ve kompakt bir tasarıma sahip olan Corby, en iyi sosyal ağ servislerini ve geliştirilmiş çoklu ortam yeteneklerini de beraberinde getiriyor. Keza 2.8 inçlik QVGA ekranı ve desteklediği video biçimleri ile Corby, hem video hem de fotoğraflar için biçilmiş kaftan. Değiştirilebilir arka kapaklar sayesinde S3653 Corby kullanıcıları telefonlarının kendi kişiliklerine uygun hale getirebiliyorlar. Maalesef Android veya Windows Mobile gibi, bir işletim sisteminden mahrum olan Corby, sadece Java tabanlı uygulamalara destek veriyor. Telefon buna karşın eğlenceli kullanıcı ara yüzü ile başarılı bir kullanım deneyimi sunuyor. Son olarak 3G desteği olmayan Corby'nin buna karşın kablosuz ağ desteği ile gelmesi sevindirici.

Samsung Corby S3653W Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung Corby S3653W
Ürün Türü Cep Telefonu
CHIP Online Notu 68
Üretici Samsung
Teknik Detaylar
Şebeke 850/900/1800/1900MHz
Ekran 2.8" QVGA LCD Dokunmatik
Kamera 2 Megapiksel CMOS
Bağlantı USB 2.0, BT 2.1/ EDR
Hafıza 50MB dahili + microSD
Ağırlık 93g

Alternatifleri

Bütçenizi biraz daha artırdığınızda Symbian işletim sistemli ve 1 yıl sınırsız müzik sunan Nokia 5235'i de tercih edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Samsung Corby Pro modelini istiyom bunun ama metelige kursun bile atamıyorum cünkü kursuna param yetmiyo:)

Çok güzel bir model.
Ama ben alırken daha üstün bir model tercih ettim.Nokia 5800 aldım.

süperr tLfn üretenLern eLine saqLık

Hafızası biraz düşük ama sd kart telefonu kasmazsa iş görebilir bence.

ben bu telefonu almak istiyorum fakat aldıktan sonra pişman olmaktan kokuyorum bana yardımcı olurmusunuz

ben yeni aldım 1 hafta fln oluo ama pekde önermiyorum ama çok gzl özelliklride var tabi bunuda belirtğm ekranı fazla byk değil oyun oynarken joyistick gibi kullanamıoz telefonu :((( bunun yerine nokia 5800 xpress music tercih ederim + telefon mobil tv de desteklemio wifi desteklemesi ve inceliği çok gzl bişe tabikii

samsung corby tavsiye etmyorum daha 3 ay oldu telefon kendi kendine kapanıyo.msj yazarken kasıyo gzl dğl kamerası gzel çkmyo ama dış görünüşü güzel ona bşy diyememm taabbbiii.....

Sen de yorum yaz

Turhost