Toshiba Micro SD HC 4 GB incelemesi Herkes için

PC'sinden cep telefonuna bilgi aktarmak isteyenler kadar kolaylıkla veri taşımak isteyenler için de tercih edilebilecek bir ürün.

Oynat Toshiba Micro SD HC PC'sinden cep telefonuna bilgi aktarmak isteyenler kadar kolaylıkla veri taşımak isteyenler için de tercih edilebilecek bir ürün.
PC'sinden cep telefonuna bilgi aktarmak isteyenler kadar kolaylıkla veri taşımak isteyenler için de tercih edilebilecek bir ürün.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • SD kart adaptörü
  • Yüksek kapasiteli
  • Hafif ve küçük
Artık flash bellekler her yerde kendini gösteriyor. Fotoğraf makinelerinden cep telefonlarına kadar daha fazla depolama ihtiyacı duyduğumuz her yerde onlara başvuruyoruz. Özellikle PDA'lerde bir micro SD kart yuvası olmaması eksi puan olarak görülüyor. Bilgisayar pazarının her yerinde olduğu gibi belleklerde de farklı modeller görmek mümkün. Özellikle USB girişinden de bilgi aktarabileceğimiz modeller bugünlerde pek revaçta. Toshiba'nın ürünü USB yuvasından bilgi aktarımı sağlamıyor. Fakat Micro SD kart, bir SD kart adaptörü sayesinde tüm dizüstü bilgisayarlarda popüler olan SD kart girişine takılabiliyor. Böylelikle dilerseniz Micro SD kartınıza bilgi aktarıp saklayabiliyor ya da Micro SD kartınıza aktardığınız bilgileri daha sonra kartı adaptöründen çıkartarak cep telefonunuza takabiliyorsunuz. Böylece veri aktarımı için başkalarına ihtiyaç durmuyorsunuz. Özellikle Micro SD kart yuvası olan bir cep telefonunuz varsa bu ürün sizin için vazgeçilmez olacaktır. Cihazın veri aktarım hızı ise testlerimizde 1,4 ms rasgele erişim, 3,8 mb okuma ve 4,5 mb yazma olarak ortaya çıktı. Bu hızlar tabii ki çok yüksek değil fakat Micro SD kartlar için ortalama.SONUÇ: PC'sinden cep telefonuna bilgi aktarmak isteyenler kadar kolaylıkla veri taşımak isteyenler için de tercih edilebilecek bir ürün.
Özetle

-

Toshiba Micro SD HC 4 GB Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Toshiba Micro SD HC 4 GB
Ürün Türü SD Kart
CHIP Online Notu 68
Üretici Toshiba
Teknik Detaylar
Kapasite 4 GB
LCD gösterge Yok
İşletim sistemi ME, 2000, XP, Win. Vista, Mac.
Ağırlık 2 g
Tip Micro SD/HC
Diğer -

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Fİyatı ne civarda

a data aldım sdhc class 6 24 lira

bu ürün bugun www.100ytl.com kampanya da. 19ytl den satılıyor.piyasa fiyatının neredeyse yarısına.kaçırmamak lazım

Sen de yorum yaz