USB LifeTv incelemesi USB arabirimi ile TV seyri

USB arabiriminin yayılması ile birlikte, gün geçtikçe farklı ürünlerin de bu arabirimi desteklediğini görüyoruz. Bu ürünlerden bir tanesi de Lifeview’un USB Life TV ürünü.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
65
USB Life TV'yle bilgisayarınızın içini açmadan, hızlı bir kurulum ile, TV yayınlarını seyredebilirsiniz.Ayrıca, cihazın sahip olduğu composite ve S-video girişleri sayesinde, çeşitli cihazları bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Life TV, çok sayıda TV standardını da destekliyor. İstendiğinde tam kare ekran capture yapabiliyor. Buna ek olarak, üzerindeki kısa yol tuşu ile de, istediğiniz anda capture işlemini başlatabiliyorsunuz. Ancak bu ürün grubunun daha çok yeni olması, birlikte bazı eksiklikler de getiriyor. Örneğin TV seyrederken görüntüde kaymalar meydana gelebiliyor. Ayrıca kullanıcı arabirimi de oturmamış. Normal anten ile, yayınlarda istenilen kaliteye ulaşmıyor.
Özetle

USB Life TV, evindeki bilgisayardan televizyon seyretmenin keyfine varmak isteyenlerden daha ziyade, sürekli seyahat halinde olup LAN ve TV'den vazgeçemeyennotebook kullanıcıları tarafından tercih edilmeli.

USB LifeTv Teknik Özellikleri
Ürün Modeli USB LifeTv
Ürün Türü TV Kartı
CHIP Online Notu 65
Üretici Usb

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ama ben bunu xp de çalıştıramadım

bu kadar igrenc bi cihaz gormedim.. uydu receiverdan cikis alip buna bagladim hala goruntu leş... bide 10 fps oynatiyor tv yi... kisacasi çöp..

Sen de yorum yaz