Zyxel Prestige 652HW incelemesi Kablosuz ADSL keyfi

Özellikle SOHO kullanımı için düşünülen Prestige 652HW güvenli bir ağ geçidinin yanı sıra ADSL, dört portlu 10/100Mbit/s-Auto- MDI/MDIX Ethernet Switch ve 802.11b kablosuz standardını destekleyen bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
81
Kısacası, yeni nesil bir ağ yapısının tüm özelliklerini içeren bir ürün.VPN ağ güvenliğini sunan Prestige 652HW, entegre güvenlik duvarı özelliğinin yanı sıra IPSec-VPN-Tunneling ile istenmeyen kişileri dışarıda tutmasını biliyor. Buna ek olarak ağ içinde olan kullanıcılar için de hat kesildiğinde tekrar arama ve bant genişliğini kullanıcılara göre sınırlandırma özelliğine sahip. Bu özelliğinin önemi ağ kullanımında daha efektif bir çalışma sağlanması ile birlikte performansı da önemli derecede artırması. Zyxel’in kontrolü web bazlı arayüz veya birlikte verilen yazılım ile gerçekleşiyor. Dolayısıyla kurulumu ve kullanımı oldukça basit. Bu üründe bizi şaşırtan bir özellik 802.11b standardındaki haberleşmenin bir PCMCIA kartı ile sağlanması.
Özetle

Kablolu ve kablosuz standartları ADSL’le internete çıkarırken güvenliği de elden bırakmıyor.

Zyxel Prestige 652HW Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Zyxel Prestige 652HW
Ürün Türü ADSL Modem
CHIP Online Notu 81
Üretici ZyXEL

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

okullarda genelde bu modem kullanılıyor güzel bir modem. yanlız usb için cd kaybederseniz. internette bulmanız mümkün değil.

Sen de yorum yaz