Oynat Futbol sahasından bile büyük! 24.000 metrekarelik devasa bir ekranda oyun zevki nasıl olurdu? İşte cevabı...

Futbol sahasından bile büyük!

24.000 metrekarelik devasa bir ekranda oyun zevki nasıl olurdu? İşte cevabı...

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

tek parça bir ekran göremyorum parçalı ayrıca çok saçma mal mal işler

bu adam çıldırmış yaaaa :D Kafa yukarıda oyun oynuyo, 5 dakikada boynu ağrır insanın :D

bu adma tam benim kafadan baksana bide şerit çekmişler yaklaşmasınlar diye yoksa konsantirasyonu bozulur adamın pvp ataamaaann ozamanda sinirlenirr Mhafızlar yakalayınNnnnN

bu adam iyi degil

bu adam kafayı yemiş olmalı :))

oyunun adı ne :s

çin bildiğim kadarı ile işçiliği ucuz olan kominist bir ülke herkes işçi değil mi o ülkede bu kişiye nasıl para harcatıyorlar. Sanırsam paranın gücü... Yapıyorlar(gariban halka) ve kullandırtıyorlar(para ağalarına)... Bu Avrupa devleti ya da A.B.D. olsaydı böyle yorumlamazdım.

CasperTweti, Konuştuğun ülke Almanya, Rusya,İngiltere, Fransa gibi sonradan ortaya çıkan (en fazla 1600 yıldır Avrupalı olan) ülkeler, sen o ülkeleri büyük görüyorsun da, Birçok insani buluşlara imza atmış ve onbinlerce yıldır bugünkü topraklarında (çoğu yönüyle Türkiyeliler gibi asıl anavatanında) uygarlık eserleri vermiş Çin'i mi küçümsüyorsun? Komünizmin hoşlanmadığımız yönleri var; ama Çin, 30 yıldır öyle muazzam bir hızla büyüdü ki bizim onların kötü yanlarını değil nasıl geliştiklerini araştırmamız lazım, Onlar 30 yıl önce bizimle hemen hemen aynı konumdaydılar bugün biz hala 30 yıl önceki konumdayız , dünya ekonomisinin %1 küsürünü kaplıyoruz hala; ama onlar, %10'unu geçtiler. Konuya dönelim; Çin aslında büyümesini disiplinli,rüşvete taviz vermeyen yönetimine borçlu. Aşşağı yukarı 10 yıl sonra piyasanın tozunu dumana katacak, orada üretilen Silikon mimarisinden yararlanan İşlemciler,Ekran Kartları; Yazılımlar, Hatta Microsoftun alternatifi olacak işletim sistemlerine şimdiden hazır olun. O tarihi derinlikten söz etmem boşuna değil, çünkü tarihi olanla olmayanın ürettiği şeylerdeki derinlik farklıdır -elbette "Tarihi olarak çocuk" olan ülkelerin de ürettikleri farklı- bunu orta vadede bütün dünya anlayacak. PARStr

kafasını o kadar yukarıya bakmak için yoracağına, 15000 dolara süper dev ekran bir tv alabilirmiş, ya da varsa öyle bir tv varsa ikisini birleştirirdi. Bu daha çok bir hevesmiş gibi gözüküyor.

oynadığıda oyun olsa bari ya :D git bi gta4 fln oyna o ne la basit çin mmorpg si :D

Yuhhhhh !
al işte yaaaa MMORPG oynuyor :)))

GÖZÜ GÖRMÜYO GALİBA o yüzden o gözlüklerle anca görüyo napsın farkında deil

böle bir şey düşünün türkiyede olurmu

PARStr kusura bakma ama resmen saçmalamışsın, tarihi olan ülkeyle, ırkla coğrafyayla ne alakası var üretim kalitesinin? Çin dediğin ülkeden 100 yıl sonra bile bi cacık olmayacak. Adamlarda üretim var zannediyorsunuz ama orası sadece parça birleştirici. Bugün aldığın sony olsun apple olsun hangi markayı alırsan al made in china yazar ama o ürünün parçalarının ve teknolojisinin üretildiği yer çin değil, markanın merkezinin bulunduğu yer. Ekonomik konular çok derin konular şimdi bütün detayları yazmaya kalkarsam sabahı bulur.

Çinin gelişmesinin sebebi disiplin falan değil tamamen insanına değer vermemesinden kaynaklı. Ayda 75 dolara vergileri dahil işçi çalıştırıyor adamlar. Onlarda mecburen kendileri kazandıkları parayla teknolojinin hiçbir nimetinden faydalanamayacakları için birleştirdikleri ürünlerin kopyalarını (duplicate) çıkarıp kullanıyorlar. Tabi hiçbir standartları olmadan (Malzemelerindeki kanserojene kadar).

Böyle ırkçı ırkçı fikirleri kimler pompalıyor beyinlerinize anlamayamıyorum.

O parayı ona vereceğime evime en iyi en büyük led tv yi alırım bir kaç tane. güçlü bir bilgisayar ile dula çalışırım yada al bir full hd projector yansıt duvara al sana oyun film herşey. Yazık lan kafan ağrıyor birde.

ahaha MMORPG oynuyor :D git crysis 2 oyna :D

Sen de yorum yaz