Oynat Galaxy Note 8 videosu geldi! Samsung, daha fazla dayanamadı ve Galaxy Note 8 videosunu paylaştı!

Galaxy Note 8 videosu geldi!

Samsung, daha fazla dayanamadı ve Galaxy Note 8 videosunu paylaştı!

Samsung, Galaxy Note 8 için çok heyecanlı ve aynı heyecanı fanlarına da yaşatmak istiyor. Note 7 felaketinden sonra Note 8 ile bir kez daha "Note" sahasına geri dönen Samsung, çok yakında Galaxy Note 8'i gözler önüne serecek. Ancak o zamana kadar sızıntılarla beslenmeye devam ediyoruz. Fakat bu defa gelen yeni bilgi, direkt olarak Samsung'dan.

Evet, Samsung, bu defa resmi olarak Note 8'i paylaştı. Galaxy Note 8 için tanıtım videosunu YouTube aracılığı ile paylaşan Samsung, her ne kadar video da telefonun tasarım ve teknik özelliklerine değinmese de, kelimeler aracılığı ile bir nebze de olsa uzun bekleyişi taçlandırdı.

Galaxy Note 8 videosunun mesajı, "Yapamadıklarınızı yapın," oluyor. Bunu elbette hep birlikte 23 Ağustos'ta New York'taki tanıtımda göreceğiz. Bizler de CHIP Online olarak yerinde olacak ve Galaxy Note 8'le ilgili tüm edindiğimiz bilgileri sizlere aktaracağız. O zamana kadar, hemen yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bataryası ğün içinde bitecek diye tedirgin olacağım bir cihazı kullanmak istemem.. note 2, note 3 neo, note 4 kullanmış biri olarak ilk defa note serisinden vazgecebilirim. Ekrana, çözünürlüğe bakın.. bir de batarya kapasitesine... Çin malları bila 4000 mAh pil yerleştirebiliyor.. cihaz 6" ten büyük pil tırnak ucu kadar.. bu kez yuh Samsung.. Asus Zenfone 4'e., xiaomi'ye bak batarya nasıl yapılır öğren!!

s8 plus var elimde bataryasi 7 saat bile dayanmiyor telefonu bir gun tam kullanamicaksam neden telefon aliyorum bu yuzden samsung istersen note 38 cikar bir daha bittin benim icin en yakin zamanda applea geri donucem plusun bataryasi 2 gun gidiyirdu

Samsung Galaxy Note 8 Bir Günümü Çıkarsın Yeter Zaten Yatarken Şarja Koyarım

Sen de yorum yaz

Turhost