Oynat HTC U12+ Video İnceleme HTC U12+ sonunda tanıtıldı ve hızlıca test merkezimize girdi. İşte detaylı HTC U12+ incelemesi!

HTC U12+ Video İnceleme

HTC U12+ sonunda tanıtıldı ve hızlıca test merkezimize girdi. İşte detaylı HTC U12+ incelemesi!

Evet, yine uzun mu uzun bir incelemenin ardından sonuç bölümünde birlikteyiz. Sonuç olarak HTC U12 Plus'ı değerlendirecek olursak, telefonun bir amirale yakışır şekilde iyi hazırlanmış, yetenekli bir model olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ses kalitesiyle inanılmaz olan HTC U12+, fazlasıyla başarılı kameraları ve yeterince iyi ekranıyla güzel bir model oluyor. Fakat telefonu inovatif yaptığı söylenen Edge Sense 2 özelliği işlevsel değil, üstelik incelemede uzunca bir bölüm ayırdığımız tuş hassasiyeti de kullanımı büyük ölçüde baltalayan bir eksi. Açıkçası bu değişiklik, U12 Plus'a gölge düşüren bir "inovasyon" olmuş.

HTC U12+'ın incelememiz boyunca saydığımız çok sayıda olumlu ve olumsuz özelliği var. Hepsinden bahsettik zaten. Şimdi sormamız gereken soru, U12+ alınır mı? Açıkçası bu noktada fiyatı önem kazanıyor elbette. HTC U12 Plus'ın 4000 TL – 5000 TL bandına geleceği açık. Burada tabana ne kadar yakın durursa tercih edilme olasılığı o kadar yüksek. Aksi halde, Samsung Galaxy S9 Plus ve Huawei P20 Pro, kapı gibi orada bekliyor diyebiliriz. Üstelik şimdi Xiaomi Mi 8 de geliyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz