Oynat iPad'i 30 km'den attılar ve iPad'e çektirdiği eziyetlerle bilinen firma, bu kez onu uzaydan yeryüzüne bıraktı. Videomuzda....

iPad'i 30 km'den attılar ve

iPad'e çektirdiği eziyetlerle bilinen firma, bu kez onu uzaydan yeryüzüne bıraktı. Videomuzda....

Okuyucu Yorumları

Toplam 29 Yorum

Buna gülerim işte yzayda yerçekiminin olmadıpını unutmu şapple heralde

Ziyaretçi yazmış:
Buna gülerim işte yzayda yerçekiminin olmadıpını unutmu şapple heralde

30 km'den attılar yazıyo yani stratosfer den atılmış ki bu da atmosferin içinde olduğunu yani yer çekiminin olduğunu gösterir bilgisizce yorum yapmayın.

açıkcası nasıl düşüş anlamadım ? yere iniş anı sanki elinle bırakmışsın gibi hafifti. pehhh

İşin ilginç yanı film aşağıda yeni başlamıştı !

Atacaklarına bize verseler.

taş gibi gösterilmeye çalışılan çürük elma ve çürük elma üzerinden prim yapan gefe denen müsrif firma'nın aldatıcı bir reklamı daha.

Madem o yükseklikten atacaksınız ve dayanıklılıkdan bahsedeceksiniz hangi akla hizmet. gefe denen kılıfın olduğu yeri agırlık merkezi yapacak bir agırlık koydunuz ? Serbest düşmesi korkutur muydu acaba :) sahtekarlık ile ürün satmak budur. o siyah agırlık noktasını ipan'n olduğu tarafa bağlasalarmış ya madem o denli sağlamlar. ( ayrıca , yukarıdan düşen ipan ile 25-30 mt den idan in farkını anlayamazsınız , vidyoyu kes birleştir de yapmış olabilirler. zaten düşüş ve tırmanış sürecini kes birleştir yapmışlar. )

Drop testlerine bakın uzaya fırlatmanıza gerek yoktu,

uzaydan aşağıya atıyor ve aynı bölgeye düşüyor :) , normalde türkiye üzerinden uzaya fırlatsan rusyaya yada irana falan düşer :D böle saçmalık olurmu ya, bana getirsin 2 kattan aşağıya atim bakim ne oluyor

o cihaz gerçekten 30 km yukardan düşsün ve ohalde kalsın bende çırılçıplak sokaklarda koşmazsam adam değilim

Ya bu yorum yapan arkadaşların bazıları çok zeki. hayret

Yaaa bi git allah aşkına youtube de adam elinde bıraktı test için camı paramparça oldu o kadar yüksekten düşecekte camında zerre çatlak olmayacak. Camını bir kenara bırak cihazın kendisi paramparça olması lazım. apple kendi reklamını yapıyor başka birşey değil.

30 km den öle yere inebilmesi cidden başarı ben en azından yeri parçalar falan die düşünmüştüm biraz uraşsalarmış bari tık die inio...valla uçaklar bile daha yere bukadar sarsıntısız inmekte başarılı değil helal olsun i pad :P :D:D

Vay canına, dünya yuvarlakmış ..

Bnce ksinlikle gercek bir video Apple kullannlar bilirki applin nasil saglam makina oldugu gulen arkadaslar size soyluyorum bnim iphone 4 3 kattan asagi dustu ve suan onunla yorum yapiyorum bilip bilmeden konusmayin apple bosuna dunya uzerinde en cok satan urun degil..

ipad in videoda arka kısmı darbelere karşı özel olarak tasarlanmış ağır ve yumuşak bir kılıf olduğunu ve köşelerininde kılıf içinde oluşu .ipad in ekran üstü değilde ekran altı düşmesi ve sarı kılıfın sıkı bir şekilde tuttuğu görülmektedir.aynı sarı kılıfa en adi marka olan samsung un tabletinide koysanız yine birşey olmaz.ekran altı olarak yere vurduktan sonra....kılıfsız niye bırakmıyorlar...nerde o riski alıp video paylaşacak.tamamen aldatmaca olduğu kabak çiçeği gibi bellidir.

evet çizgifilmde kullanılacaksa gerçekten inandırıcı bir video ama tabiki çocuklar için. inanın gülmekten yoruldum. bırakın 30 kilometreyi 10 katlı bir binanın tepesinden çeliği bile atsanız şekli şemali dağılır. acaba bu videoya çocuklardan başkası inanmışmıdır.

yok daha neler... uzaya çıktıkları falan yok ya arka taraf animasyon. biri ileriye doğru fırlatıyor yukardan onun düşüşünü gösteriyor. 30 km'miş. 30 km yere öyle bir düşüş olabilir mi be. 10.kattan at bak ne hale geliyor...

Etrafı çelikle sarılı, üstü darbeye dayanıklı kılıfla kaplı, düşerken ekranın yere değmesi engellenmiş şekilde fırlatılan ipadin hala çalışması inanılmaz değildir.

Ne yalan söyleyeyim bana pek inandırıcı gelmedi,animasyon gibi sanki :) 30 km den düşen bir cisim hava sürtünmesinden yanar mıydı tam bilmiyorum ama fizikçi arkadaşlar bunu da bir irdelerseler iyi olur :))

nasa boşa uğraşıyor, bi balonla 10 sn 'de uzaya çıkılıyormuş

Videonun gerçek olabilmesi için o ipadin balon patlatıldıktan sonra 10 saniye içinde dünyaya düşmemesi gerekirdi :D ne zaman patladı balon, ne zaman düşmeye başladı ne zaman atmosferi (yanmadan) geçti :D bir baktım yere çakıldı, çakılmak denirse tabi..düşünün ki videoya göre 10 sn süren dünyaya düşme eylemi sonunda yere düşüş anının şiddeti komikti :)) ayrıca videonuz da 3 sn de bir takılıyor :/ herkesin fiberi yok hocam az küçültün şunları..

uzayda hava olmadığından o balon 12km den yukarı yüksekliğe çıkamaz

Ziyaretçi yazmış:
uzayda hava olmadığından o balon 12km den yukarı yüksekliğe çıkamaz
Dün 23:23
--------------------------------------------
atmosfer 100 km küçük aynştayn.

pardon ama adamlar 10 sn'yede çıkarmıyo çıkarılışı 10sn'yede özetliyolar gerçek olmaması saçma olur çünkü böyle bierşeyin yalan olması ipad'i büyük zarara sokar adamlarda böyle bir prestij çöküşüne izin vermez diye düşünüyorum...

merhaba herkez bu video yu iki ayrı pencerede açın yan yana boyutlandırın ilk videoyu yere çartıkdan sonra durdurun 1.46 saniyede ikinci penceredede videoyu adamın onu bulduğu 1.56 ıncı saniyeye getirin aradaki farklara bakın tamamen düzembazlık olduğunu görün sadece buluta bakın aynı şekilde aynı saniyeler içinde gps ile arıyorlar yere düşer düşmez 1 dakka bile geçmemesi lazım o bulut aynı ekilde aynı hızada kalması için demekki düşen ipat gösterdiği değil elle kendi bıraktıkları muhtemelen 1 mt bile değil düşmesi ;)

kırılmaması normal bişi çünkü daha uzaya bile çıkmadı yani kırılması im-kan-sız

çoluk çocuk ugrası memleket meselesi

inanmak isteyen inansın,adamlar balonla gönderiyor roketle değil 30 km havada o balon nerlere savrulur gider bilemem sonrada hemen buluyorlar ne teknoloji kandırmaca ama..ama.ama.ama ama

Etrafı çelikle sarılı, üstü darbeye dayanıklı kılıfla kaplı, düşerken ekranın yere değmesi engellenmiş şekilde fırlatılan ipadin hala çalışması inanılmaz değildir.

Sen de yorum yaz