Oynat iPhone 7 için kulaklık girişi mümkün! iPhone 7'niz var ve kulaklık girişinin olmamasından hayıflanıyorsanız, çözümü var!

iPhone 7 için kulaklık girişi mümkün!

iPhone 7'niz var ve kulaklık girişinin olmamasından hayıflanıyorsanız, çözümü var!

Geçtiğimiz yıl iPhone 7 tanıtıldığında iPhone fanlarını en çok üzen noktalardan biri, yeni modelin kulaklık girişinin olmaması olmuştu. Muhtemelen bu girişi ne iPhone 8'de ne de iPhone 7s ve 7s Plus modellerinde göreceğiz. 3.5 mm kulaklık girişini yeni modellere nasıl eklersiniz şimdilik bilmiyoruz, ancak iPhone 7 için bir çözüm var.

Diğer iPhone kullanıcıları gibi kulaklık girişinin hasretini çeken bir iPhone 7 kullanıcısı olan Scotty Allen, kendi telefonuna bu kulaklık girişini eklemeyi kafasına koymuş ve sonunda başarmış. Bunu bir proje gibi işleyen Allen, projeyi yaklaşık 17 haftada tamamlayabilmiş.

iPhone 7'ye kulaklık girişi eklemek için parça değiştirmek ve elektroniğe kafa yormak zorunda kalan Scotty Allen, yolculuğu süresinde talihsizlikler de yaşamamış değil. Ancak sonunda kulaklık girişine kavuşmuş. Hemen etkileyici videoyu hemen yukarıda izleyebilirsiniz. Kim bilir, belki de iPhone 7'ye bir kulaklık girişi açmayı denersiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Tamam da olay sadece kulaklık girişi mi? Müzik dinlerken de şarj edebilmek istenen. Girişi yapmış lakin kulaklık takılı iken şarj a takmıyor. Kulaklığı takıyor Müzik sesini açıyor kısıyor durduruyor kukalığı çıkartıyor otomatik pause a alıyor ok ama kulaklık çıktıktan sonra lightning kabloyu takıp şarj ediyormu ediyor. :) Ayrı ayrı yapılacaksa niye uğraştın be arkadaşım bukadar. Özel kulaklık kullananlar sevinebilir ama amacı tam karşılanıyor. Yine de tebrik etmek lazım başarılı bir elktronikçi

Sen de yorum yaz

Turhost