Oynat Mac'lerle dalga geçti! Yeni reklamında Microsoft, Blu-ray desteklemeyen Mac'lerle dalga geçiyor! İşte o reklam...

Mac'lerle dalga geçti!

Yeni reklamında Microsoft, Blu-ray desteklemeyen Mac'lerle dalga geçiyor! İşte o reklam...

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

steve jobs efendi, güzel görünüm kadar birazda teknolojiyi takip etsen ya. mac kullanıcıları olarak hep geriden geliyoruz.

Yanliz cok komik bir olay var ki,
Avatar Macintosh uzerinde yapildi :D

CHIP Online Notu: AMD Farmında yapıldı. Doğal olarak Macintosh değil...

yeni usb de yok... steve amcam kendine fazla güveniyor, bu tabi gzel birşey ama bi yere kadar...

iste agzi olan konusuyo kesemiz bol atis serbest,hangisi komik acaba. dipnot icin tsk.ler chip.

apple'da yakında AMD kullanmaya başlıyacak çünkü INTEL apple'ı oyalamaktan başka bir şey yapmıyor... usb 3.0 olmamasının nedenlerinden biride INTEL...

"steve jobs efendi, güzel görünüm kadar birazda teknolojiyi takip etsen ya. mac kullanıcıları olarak hep geriden geliyoruz."

yani oturup lap topta mi bluray dvdmi seyredersin,yada buyuk ekran bir lcd yada led tvdemi?merak etme Steve amca bilgisayar yaparken,bilgisayar yapiyor..Oyuncak degil..

teknoljiye yön veren apple (ipad ipod iphone...) , apple dan ne çıksa diğerleri taklit ediyor herşey ortada mac lerin amd ye geçmesi güzel olacak daha önceden geçmesi gerekirdi.

flash bile olmayan bir sistemde ne iş yaparki insan. İnternet sayfalarının yarısı boş diğer yarısı yazı dolu.
Bence sorun şu Mac sadece işletim sisteminden dolayı iyi ve eğer ek yazılımlar gelirse mac pc den daha beter hale gelir. Steve jobs un yapmak istediği bu sadece işletim sitemini kur bu sana yeter.

laptopta full hd izleyebilmeyi tercih ederim. üstüne üstlük normal pc den farklı olarak bir mac almak için ekstra 1000 tl, 2000 tl vermektense, o parayı büyük ekran lcd televizyona verir, bluray laptop'umu bağlayıp izlerim ;)

Apple cilar takmayız siz böyle şeyleri nede olsa cillop gibi Apple ım var diyip mutlu olun. BluRay falan bunlar boş işler:)
5000 tl verip alete bluray okuyucu olmaması nasıl bir duygudur acaba? yaşamak istemezdim:)

Apple'ın teknolojiyi takip etmediğini söyleyen arkadaşların "Thunderbolt" dan haberleri varmı acaba? Eleşetirelim evet, ama mantık çerçevesinde. BluRay'i Windows 7 yüklü tüm sistemlerde standart gibi gösteren(Blu-Ray okuyucusu olamyan donanımlar Win7 değil Win8 yüklü bile olsa oynatamaz), bu teknolojinin MS'e özel bir standart gibi lanse eden(ki bir dönem karşısında idi, HD-DVD desteklemişti) sanki MAC'ler kesinlikle Blu-Ray oynatamaz gibi anlatan reklamı eleştirmemek ne kadar doğru? Araştırın bakalaım taşınabilir bilgisayar pazarının kaç modelinde Blu-Ray okuyucu var. Fanbooy'luk böyle birşey işte... Tercihlere saygılıyım ama diğerini tercih etmiş insanları aşağılamak hiç doğru değil.

Ayni pc parcalarini fiyakali bir kasaya koyup 2 kat pahaliya satmak. Bu isi en iyi Jobs bilir.

bazılarınız öyle boş konuşmuştu laptop larda kaçınız kullanıyor dvd sürücüsünü blu-ray olsa ne olur olmasa mac lar kusura bakmayın tartışmasız çok kaliteli tasarımı var bir mac pro un yanına hangi laptop u koyarsanız koyun kendiniz bile bakmazsınız mac pro dururken fiyatı çok yüksek evet ama verenler var saygı duymak lazım ben MSİ kullanıyorum

çok uzunsüredir mac kullanıyorum ne dvd ye ne blue ray'e ihtiyacım oldu artık eskide kaldı bunlar, yapmayın allah aşkına daha mac bilgisayarım bir hata mesajı bile vermedi,eminim windowscular gunde kaç tane hata mesajı alıyolardır. :) o kadar ihityacın varsa al bi external kullan. bitti gitti

@29 May 2013 11:27 :) sen yalnızca facebook giriyorsun belkide. Bir developper, 3d modeler ve hiç bir profesyonel kullanıcının maci tercih ettiğini duymadım görmedim. Macbooku olan arkadaşım bile w8 kurmuş :D uyumluluk herşeydir.

Sen de yorum yaz