Oynat MS'ten videolu kutlama! Microsoft, dev rakibi Linux'un 20. yıldönümünü oluşturduğu bu video ile kutladı!

MS'ten videolu kutlama!

Microsoft, dev rakibi Linux'un 20. yıldönümünü oluşturduğu bu video ile kutladı!

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Helal Microsoft'a. Gönlümü kazanmıştır, tüylerimi dike diken etmiştir, gözüme girmiştir, takdir edilmiştir.
İşte espiri ile de olsa hem rekabeti yansıtmış, hem de bunun dostane olduğunu tekrarlamış. Bilmukabele Microsoft. Emin ol bir linuxcu olarak kim işini hakkıyla yaparsa biz de ona saygı duyarız.
Ve nice senelere Linux. İyi ki varsın.

ms firmasına da bu yakışırdı :)

güzel video olmuş :)

Çok güzel olmuş.

3 senedir webhosting işleriyle uğraşıyorum ve o yüzden linux işletim sistemini mecburiyetten de olsa öğrentim. hem maliyetsiz hem de bana göre daha güvenli. Masaüstü ortamında her ikisini de kullanıyorum ama tarafsız olarak yorum yapmak gerekirse Windows'a ne Mac rakip olabilir ne de Linux'un herhangi bir dağıtımı.

gelecek acıkkaynak kodda. Bunca yıllık diktatorlukten sonra MS hiçbir destek beklemesin benden. Tukurdugunu yalamak bu olsa gerek !!

İkisini de seviyorum. ikisini de kullanıyorum. Ne windowsu ne .Neti, nede ubuntuyu ne ocamlı bırakmam.

Valla açıkçasıgördüğüm hepsi birbirini kopyalıyor masa üstü olarak Linux bence eski benlğinin dışında vede gördüğüm şuanda Windows ciddi anlamda önde .Mac için ayrı diyorlar sorarım size Linux u kavrayan biri maci kullanamazmı tabiiki kullanır kaldıki Maclerin eski havası yok bana göre Msin yaptığı sadece şu aslında hepimiz kardeşiz ve hepimiz aynıyız :D hepiniz iyiki varsınız.

Bill Gates ölmedikçe dğer şirketlerin işi zor.

Sen de yorum yaz

Turhost