Oynat Need for Speed Payback onlara da geliyor EA'nin ünlü serisinin son oyunu Need for Speed Payback'in çalışacağı konsollar belli oldu.

Need for Speed Payback onlara da geliyor

EA'nin ünlü serisinin son oyunu Need for Speed Payback'in çalışacağı konsollar belli oldu.

EA'in yıllardır oyunculara sunduğu iki önemli oyun serisinden biri olan Need for Speed, yeni oyununa çok yakında kavuşacak. Özellikle hikaye modunda önemli geliştirmelerin yapıldığı ve serinin önceki oyunlarına kıyasla aksiyonun çok daha fazla hissedileceği yeni oyun, "Payback" adıyla yakında raflarda yer alacak. Oyunun PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında çalışacağı zaten biliniyordu. Peki, Project Scorpio ve PlayStation 4 Pro da bunlar arasında yer alacak mı?

Oyunun yönetici yapımcısı Marcus Nilsson'ın söylediğine göre, her iki platform da Need for Speed Payback'i çalıştıracak. Yani, Microsoft'un gelecek konsolu Project Scorpio ve Sony'nin PS4'ünün yenilenmiş versiyonu PS4 Pro'da da Need for Speed Payback ile lastik yakabileceğiz.

Peki, Need for Speed Payback, Nintendo Switch'te çalışacak mı? Nilsson, bu soruya olumsuz yanıt vermiş. Şu an EA'in böyle bir planı yok. Ancak gelecekte olabilir.

Need for Speed Payback, 10 Kasım itibariyle PC, Project Scorpio, Xbox One, PlayStation 4 ve Pro için raflarda olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ps4 ile klavye fare kullanılabiliyor mu oyun için.. gamepad zulüm benim için

Sen de yorum yaz