Oynat PlayStation 3 Slim - Reklam spotu PS3 Slim için hazırlanmış bir reklam spotu

PlayStation 3 Slim - Reklam spotu

PS3 Slim için hazırlanmış bir reklam spotu

GamesCom 2009'da tanıtılan PS3 Slim, sadece ebat açısından küçülmekle kalmadı aynı zamanda fiyatı da küçüldü. PlayStation 3 Slim 399 Dolar yerine artık 299 Dolar. Reklam spotunda da özellikle bunun üzerinde duruluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

300 dolar dıyor bızde nıye 1000 lıra yapmayın bunu kardesım ya

biz kazık yemege alısmısz kardesım bu işler böle

EVET BEYLER DIŞARIDA 300 DOLARLIK PS 3 SLIM BİZDE 1000 LİRA.ALIŞTIK ARTIK.BU VERGİLER DÜŞMEDİKÇE HEP AYNI MANZARALARI YAŞARIZ.ÇÜNKÜ NORMALDE BU CİHAZIN TÜRKİYEDE 600TL CİVARI OLMASI LAZIMKEN YOK ÖTV MİŞ YOK KDV VE DAHA BİLMEDİĞİMİZ BİRÇOK VERGİDEN SONRA 1000TL VE ÜZERİ OLUYOR...VERGİ KAZANCINDA TÜRKİYE BİRİNCİ HERHALDE...SAYGILARIMLA

Hep bu vergıler yuzunden teknolojıyı takıp edemıyoruz alıstık artık

299 Dolar şuan için tam 440 YTL ediyor. Gümrük vergisi , taşıma , kargo desek bu en fazla 600 olur.Bune ya 400 YTL Vergimi ödüyoruz şimdi biz?

vergiler değil distribütörlerin ve satıcı firmaların aç gözlülüğü. kar oranını çok yüksek tutuyorlar yoksa vergilerin payı o kadar fazla değil.

bu ürün italyada 299 €

o kadar vergiden sonra bozuk yol, musluklardan akan ama içilmeyen su ve arada sırada kesilen ve karadeniz gibi dalgalan elektiriğe sahibiz. ya bide vergi olmasa. ÇOK ŞÜKÜR.

Neresi ucuz bu aletin.
slim in Türkiye fiyatı 899 tl

Fat ps3 ün fiyatı 799 tl.

Üstelik fat ps3 te ps2 desteği fazladan usb ler ve linux desteği mevcut.
Ayrıca hacklenmeden ps3 almayı düşünmüyorum.5 oyun alıyorsun cihazın fiyatına eşit oluyor.

Ve her zaman playstationların slimleri 5 kuruş etmiyor.Fatlar her zaman daha özenilerek hazırlanıyor.ps1 ps2 ps3 psp hepsi dahil.Slimleri berbat.

299 Dolar şuan için tam 440 YTL ediyor. Gümrük vergisi , taşıma , kargo desek bu en fazla 600 olur.Bune ya 400 YTL Vergimi ödüyoruz şimdi biz?

bu hesabı nerde yaptın. içkiliydin galiba yaparken :s

almayın arkadaslar size zorlamı satıyorlar almayın ki onara kacsın ps4 cıkarsa artık farkına varırlar belki

Bunu bestbuy yurt dışından getirtebiliyorsunuz.299 dolar orda posta kodunu da gırdım shıppıng artı vergi 330 dolar olarak gözüküyor.Fakat Bugun gıdıp best buyda konustugumda bana ordakı mudur soyle dedi:"ordan da alabılırsınız fakat burdan alacagınız oyunlar yurt dısından alacagınız konsolda calısmaz:O ? " dogru mu kı bu acaba ?

Sen de yorum yaz