Oynat Renault Twizy'yi test ettik! Yine bir yol testi ile karşınızdayız. Bu sefer konuğumuz şehir için ulaşıma farklı bir bakış açısı getiren Renault Twizy.

Renault Twizy'yi test ettik!

Yine bir yol testi ile karşınızdayız. Bu sefer konuğumuz şehir için ulaşıma farklı bir bakış açısı getiren Renault Twizy.

CHIP Online olarak test ettiğimiz elektrikli araçlar arasında şehir içi ulaşıma yeni bir konsept getirmesi ile öne çıkan Renault Twizy'yi sizlere ayrıntılarıyla tanıtmaya çalıştık. 13.700 Euro'dan başlayan fiyatı her ne kadar yüksek gibi görünse de Haziranın sonunda piyasaya çıktığında sağda solda daha fazla görme ihtimalimiz olan bu araç daha önceden de altını çizdiğimiz gibi şehir içi ulaşıma farklı bir konsept getirmeyi hedefliyor. Ne kadar başarılı olacağını zamanla göreceğiz. Bir başka testte buluşmak üzere, hoşça kalın, kendinize iyi bakın!

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

işimde yok oyuncağa 40 milyar verecem

Pahalı olmasa güzel oyuncak.

ATV nin ustu kapalisi. 40 bin etmez, belki 10, tek kisilik zaten kulalnisli degil.

Renault fluence ze 32.000 tl (2. El ) onu alın daha mantıklı hem daha güvenli daha geniş daha çok menzili var daha hızlı en azından kapalı atv nin üstü kapalısı değil yurt dışında 5.000 euro burada 15.000 euro 10.000 euro yük binmiş (bu model 45 mi 75 modelimi ? 45 modeli 45 km/h ile gidebiliyor ve ehliyetsiz kullanabiliyorsunuz yurt dışında)

pahali olmasinin nedeni elektrikle calismasi benzin problemi yok vunku

pahalı oyuncağı yerinde kullanmalısınız. Ben iş için kullanıyorum. Veteriner Ambulansı. Hem dikkat çekiyor. Hemde 2. yi aldım öyle söyleyeyim...

10000 ne varmısın

Kışın napcak bunu süren heryerden hava giriyo diyo adam ??

Sen de yorum yaz

Turhost