Oynat İşte Surface Phone! Microsoft'un varlığı bile henüz doğrulanmayan telefonu Surface Phone, gerçeğe dönüşürse bu videoda göründüğü gibi olabilir!

İşte Surface Phone!

Microsoft'un varlığı bile henüz doğrulanmayan telefonu Surface Phone, gerçeğe dönüşürse bu videoda göründüğü gibi olabilir!

Uzunca bir süredir söylentilerle var olan Microsoft'un Surface Phone akıllı telefonu, belki de hiçbir zaman gerçek olamayacak. Zira geçtiğimiz sene tanıtılmasını beklediğimiz Surface Phone'un, gelecek seneye kadar ortaya çıkması beklenmiyor. Bu da kuşkusuz telefonu bekleyenlerin umutlarını kırıyor. Fakat hala umutlu olanlar da yok değil. İçinde en büyük umudu barındıran ve fanlara umut aşılamaya çalışan kişi kuşkusuz Microsoft CEO'su Satya Nadella. Geçtiğimiz mayıs ayında Surface Phone için, "Bugün bulunan telefonla benzemeyecek," diyen Nadella, bu sözünde haklı olabilecek mi merak içindeyiz. Ancak Nadella'nın konuşmasından feyzalanlar olduğu da kesin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu telefon gelirse ki gelir MS boş durmuyor yandan yandan izliyor GSM piyasasını çığır açar.Burada önemli olan şu an kullandığımız telefonlarda olmayan özelliklerle gelmesi; MS desteği ve fiyat...Lumia aslında güzeldi MS peşini bırakmasaydı SPhone atlayabilir di ama bırakınca işte kimse tutmuyor ucundan.

Ortada microsoft telefon filan yok, adamların kendince yaptığı bir uygulama. Bu saatten sonra wp 'u kimse almaz, 1020 kullanıyorum, eşşek yükü para verdim, yazılım 8.1 de kaldı, şimdi de tüm desteğini çekti. Nokia 8 ise beklentilerin altında kaldı, eğer Nokia ciddi bir model çıkarmaz ise, Samsung almak zorunda kalacağım. Hiç olmazsa servisi var.

lumia 1520 kulanıyorum üç senedir 8.1 yüklüydü 10.1 kullanıyorum çok memnunum güncellemeler hala devam etmekte kasma ios migrosoft kendi başına mücadele veriyor

Videoda bir şey yok. Windows mağazası dökülüyor. Kendi kamera programı ile portre çekimi berbat. Farklı programlar yok, yok denecek kadar az, sürekli geliştirilmiyor bu da can sıkıntısı yaratıyor. Güncellemeler ile berbatlaşan bir yapısı var. Özellikle edge programı ile internette veya facebookta gezinmek işkence, sürekli donuyor, telefon kasılıyor, çoğu zaman kapatıp açmak gerekiyor. Kullanıcı odaklı program yapmayı kendi dışında program yazarlarına bırakıyor, bu da kaliteyi alabildiğine düşürü

Ne zaman çıkacak Türkiye de sade Microsoft satış mağazası olacak yoksa tüm telefon mağazası damı

Öncelikle mağazayı halletmeleri gerek.

Sen de yorum yaz

Turhost