Oynat TTNET Güldürüyor! TTNET, yeni reklam kampanyasını usta oyuncular Şener Şen ve Olgun Şimşek ile sürdürüyor.

TTNET Güldürüyor!

TTNET, yeni reklam kampanyasını usta oyuncular Şener Şen ve Olgun Şimşek ile sürdürüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

cem yılmazdan sonra şener şen ve olgun şimşek ..
evet herşey mümkün..sabit ücret adı altında hiç konuşmadan 19 tl ödemek mümkün..eskiden telekom devlet elindeyken 7 tl sabit ücret alınırdı oda konuştuğumuzdan düşerdi 7 tl zaten.bi nevi telefonun evin biyerinde sadece aranmak için kullanılmasına karşındı.şimdi direk hiç bir konuşma yapmadan 19 tl ödüyoruz varın geldiğimiz noktayı görün..
telekomla herşey mümkün..aynı telefon hattı üzerinden hem telefon için hemde adsl için iki kere vergi alıyorlar..evime çekili kablo zaten neden aynı kabloya iki vergi ödüyorum biri izah etsin etmek mümkünmü evet mümkün ttnetle herşey mümkün.Anadoludaki garibanların paralarınada göz dikti demekki biraz fakirlerin paralarını iç edelim diyorlar mümkünmüdür mümkün...Allah bigün bu ahların hesabını soracakmı soracak o zaman çıktığını zannettiğin haksızlıklarla dolu taht sandığın karların indiğinde de tek tesellin olacak ttnet seninle herşey mümkün ama adalet mümkün değil, iyi niyet mümkün değil,iyi hizmet mümkün değil,hilesiz hurdasız kampanya mümkün değil..kısacası mümkün mümkünsüzsün sen ttnet ve telekom..

Video: TTNET Güldürüyor!

Kazık yemek kaçınılmazsa gülmesine bakıcaksın...

"Fattur yazmış:
Kazık yemek kaçınılmazsa gülmesine bakıcaksın..."

Al benden de o kadar! bunlar 444'lü hat açmış, bilmem kaç milyon internet abonesi var, ama internet hizmetini bilerek en sona koymuş ki her internet arızalanışında (bu ayki 444 0 375'i arama sayıma baktığımda 30-40 adet ama bunların çoğu uzun süre bekleme sonucunda düşen aramalardı, tabi ki bunların hepsi fatura olarak döndü bana) aranıp size ondan da kazık atan kaç firma var bu ülkede? Bir şirket düşünün bir ülkede milyonlarca abonesi var, ne internet altyapısına yatırım yapıyor, ne de müşteri memnuniyeti var, size soruyorum: Türkiye'de hatta dünyada bu kadar nefret edilen bir şirket var mı? merak ediyorum; bir muhabir acaba çıkıp soracak mı bunu diye...

medyaya bu kadar reklam verip paraya boğmasının nedeni seslerini çıkarmasınlar bu zulme diyedir.hiç bu adaletsiz telekomla yada ttnetle ilgili haber gördünüzmü medyada..yoksa şimdiye kadar neden gündeme gelmediğini sanıyorsunuz sabit ücretten tutun internete kadar her türlü hile ve fahiş fiyat adaletsiz uygulamalar ttnet ve telekomda.ama bakın medyaya en çok reklamda yine telekom ve ttnette..yani medyaya sus payını veriolar yoksa zaten ne telekomun alternatifi rekabet edecek bir firma var nede ttnete alternatif bir firma türkiye çapında..ee ne diye bu kadar reklam elbette sus payı için....

Gülmekten bayıldım.

TTNET ile milleti soymak mümkün, millete eziyet çektirmek mümkün, internet kullanımında 1 numara olup hızında sonuncu olmak mümkün, tekel olarak diğer firmaları saf dışı etmek mümkün, adil kullanım limiti diyerek adaletin içine s**mak mümkün, AMA İŞİN İÇİNDE ŞENER ŞEN de OLSA GÜLMEK PEK MÜMKÜN DEĞİL!

ttnet o sanatçıyla bu sanatçıyla anlaşacağına indirim yapsın yeter kanımca

TTnet sanatçılara tonla para dökeceğini alt yapı çalışmlarına öncelik versin onların reklamını yapsın.

Hadi hesap yapalım 4GB kotalı internet 29 TL. Hiç görüşmeden telefona ödenen sabit ücret klasik hatta 13,93 TL standart hatta 16,33 TL
TOPLAM = 42,93TL ya da 45,33TL. Peki aynı kotalı 3G internet ne kadar ?

TURKCELL
4 GB kotalı 39 TL (5 kuruş/MB)

VODAFONE=
5 gb limitli 7,2 mbps lik paketin aylık kullanım ücreti 45 liradır.

AVEA
6 GB kotalı 55 TL (Tavsiye edilmiyor TTNET Ortaklığı var!)

Şimdi soruyorum size hangisi daha karlı ?

adamlar artık bi sistem yapıyor prize takınca 1000 kanal izleyebiliyorsun ama paralı

ttnet adsl faturasını geciktirmeyin adsl kapanırsa açma ücreti 15 tl oldu. Sanki yeniden hat kuruyorlar. Ama doğru sanatçılara nasıl para yetiştirecekler.Hiç oturup düşünmüyorlar niye hergün onlarca abone kurumdan kaçıyor.İNSAF

Ttnetle herşey mümkün ama gerçek işi olan internet dışındaki herşey. Sanatçılara yedirdiği parayla tüm ülkeyi 10 kere saracak fiber döşetirdi. Ttnetle cahillerin gözünü boyamakta mümkün. Devletin koyduğu kuralları takmayıp kullanılmayan telefona her ay para almakta mümkün. Yıl olmuş 2011 elin çekik gözlüleri C diskinden D diskine dosya kopyalar gibi indirme yapıyor biz hala 117kb ile dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Ttnetle herşey mümkün. Gerçek işi olan internet vermek dışındaki herşey.

"adamlar artık bi sistem yapıyor prize takınca 1000 kanal izleyebiliyorsun ama paralı", evet 4 GB kotayla ne seyredebileceksen artık!

Artık sigorta acenteliği bile yapıyorlar!

hiçbir şey mümkün değil ttnet ile. 8 mbps sınırsız internet kullanıyorum, sabah 6mbps'ye akşam 8 mbps'ye çıkıyor. Kafalarına göre indirip çıkarırları tabii, sonuçta bu da mümkün değil mi ? YAZIK.

Sen de yorum yaz

Turhost