Oynat Türk şirketten 65 inç'lik Android tablet Belki de dünyanın en büyük tableti olan 65 inç'lik bu dev, bir Türk şirketinden geldi!

Türk şirketten 65 inç'lik Android tablet

Belki de dünyanın en büyük tableti olan 65 inç'lik bu dev, bir Türk şirketinden geldi!

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

türk yapımı bi tablet ama neden türkçe tanıtım yok

Turk degil.tablet degil.nedir bu arkadas...

KAtıılyorum arkadaşa neden türkçe değil arkadaş

çünkü hedef pazar arayışı var,
o yüzden tükçe olmayabilir...

Bu kadar abartılı büyüklüğe gerek yoktu 19 inç yeterliydi yada 22 olsun

bence başlık yanlış olmuş. dikkat çekmek için öyle yazıldı sanırım.

videoyu sonuna kadar izlerseniz adam söylüyo firma adını ver nerde olduğunu. Türk değil falan deyip saçmalayın. birde dünyada kaç kişi kullanıyor türkçeyi tamamen pazarlama amaçlı ingilizce yapılmış bir video.

vestel vestel :))

hiçte o tablet benzemiyordu 65 inçe zaten benim değil no problem

arkadaşlar videonun ortalarında gördüğünüz gibi başarıyla yüklendi gibi tabletin üstünde yazılar vardı. 01.14 dk aralığına bakın lütfen

bu bir turk sirketi kesin ve bununla gurur duymaliyiz aslinda gec bile kaldik amerika ve israil zokdan bizi gecti

ne mutlu TÜRKÜM diyene.............

Çok kullanışlı bir cihaz !.Dünyada hiç bir firma niye akıl edemedi acaba.

@24 Kas 2011 02:25 Dünyada hiç bir firmanın bunu akıl edemediğini nereden anladınız? Ya da şöyle sorayım. Oturduğunuz semt dışında hangi ülkelerin hangi şehirlerinde bulunan firmaları ziyaret ettiniz ki böyle bir yorumda bulundunuz ? Dünyanın diğer ülkelerinden hangilerinde yaşayıp fikir sahibi oldunuz ?

Gelecekte okullardaki kara tahtalarin yerini alir sanirim. Ayrica buyuk sirketlerin sunumlarini boyle bir ekran uzerinde yapmarida hos olur.

çinde babam da yaptırır.

Türk şireketinin yaptığı ne malum adamlar sunarken ingilizce konuşuor

İngilizce konuşuyor olması Türklerin yapmadığı anlamına gelmez. Adamlar napsaydı dünyaya Türkçe mi tanıtsaydı? Türkçe de İngilizce gibi çok konuşulan bi dil olsaydı evet bu mümkün olabilirdi ama ne yazık ki değil. Ayrıca videoyu izlemişsseniz bir Türk şirketi olduğunu ve İstanbulda bulunduklarını söylediğini duymanız gerekirdi ki o da ayrı bir mevzu.

Allah Allah ya videoyu sessiz izledim mecburen fakat gördüğüm kadarıyla bu bir tablet falan değil, basbaya dokunmatik bir tvye bağlanmış normal tablet...Piyasada zaten var böyle yüksek inç dokunmatik tvler, büyük grafik tasarım, reklam vb şirketler, haber kanalları hali hazırda kullanıyor bunları..Fakat bu model daha bi hassas ekranlı görüldüğü üzere ama kesinlikle tablet değil abi ne tableti..bildiğimiz dlna tadında bir yöntem ile tvye bağlamış cihazı..Yalnız chip hani böyle asparagas bir haber yapmaz gene de ben eve gidince bi sesli izleyeceğim belki bir açıklama yapılıyordur videoda, göründüğü gibi değildir şimdiden konuşmayayım ama sessiz izlendiğinde görünen bu..adam 00:41 de tableti tvye bağlı dock ünitesine koyuyor ve görüntü tvye geçiyor olay bu..Dock ünitelerinin çoğunda zaten HDMI çıkışı var, kablolar da açıkca görülüyor zaten dock ile tv arasında...yani bilemiyorum, nasıl tabletmiş bu :D

ARDIC TECHNOLOGY ARDIC (Applied Research Development and Innovation Center), Bilişim ve İletişim Teknolojileri (ICT) alanında ARGE çalışmaları yapmak üzere 2008 yılında kurulmuştur. Dünyanın önde gelen Telco ve IT şirketlerinde, bugüne dek ulaşılmış başarılarda pay sahibi Türk mühendislerden oluşan yönetim kadrosu ile, yüksek teknoloji alanında yeni buluş ve çözümlere odaklı genç bir Türk firmasıdır.

01:15 e dikkat Angry Birds yüklendi yazıyo

Gerçekten mükemmel. Hele ki bir Türk şirketten çıkması ayrıca sevindirdi.

RealPlay MegaTablet Elsa teknoloji diye bir firma cok daha iyisini yapmıştır arkadaşlar

Arkadaşlar Real Play Mega Tablet gerçek bir Türk mühendisliği başarısıdır. İncelemenizi öneririm...

Abi ne var ki akıllı tahtayı almışlar yazılımını değiştirmişler bu kadar ya

Sen de yorum yaz